odkedy robim v kancelarii len priberam!

Perilka

po práci si chod zacvičiť, alebo zabehať a aby ti nebolo smutno, cez miniirepráčik si možeš pušťat hudbu.

sladkemarsmallow

bola som na administratíve u nás v práci a tie dievčence pneumatiky na páse, rozkysnute zadky, stehná, dievčence vek 30-35 , jedna si akurát bola v automate po "jedlo" croasant- 7days a keks.. urobila si čajík a hodila do neho 3 kocky cukru
tak ak sa stravuješ rovnako, nečudujeme sa...

hviezdny

a silno pochybujem ze priberies z toho ked si daš 1x za mesiac koláč...
aj keby si si dala kazdy den jeden.... tak z toho nepriberieš...
ale ak si k tomu dáš čaj alebo kávu s 5 lyžičkami cukru, miesto zdravych ranajok zo zeleniny, si kúpiš sladky croasant, na obed miesto toho aby si si doniesla zeleninovy šalatik alebo uvareny obed z domu, si objednáš pizzu,.. → tak sa nečuduj... a nezvaluj to na jeden koláč...

margitka100

Najlepsie by bolo, keby si chodila vecer cvicit. Sice mas sedavu robotu, ale taku maju mnohe zeny a nie vsetky priberaju

samozrejme

a oni ta privezuju o stoličku a nasilu ti pchaju tie kolače do papule? nebud smiešna... tak ked nechceš tak povedz ze nechces, a ked si nedaju povedať, povedz ze mas zvysenu hladinu cukru a lekár ti odporučil ze nemas jesť sladké... a ak toto nepochopia tak su j*e*bnuté! a po práci mozes isť do fitka, zabehať si.. je tam toho...
a podla moznosti do práce aj z práce chodit pešo alebo na biku,

Preteba

Sedím v kancelárii už šiesty rok a mám stále svoju váhu. To nie je o sedacej práci, ale o spôsobe ako ju berieme. Po práci sa dá kompenzovať pohybom, nesedieť pred telkou a papať fast food:)

pedag

Podľa mňa to robí jedna z tvojich kolegýň, chce, aby si pribrala, chce ťa vykŕmiť, aby ti mohla prebrať tvojho muža. Koláčiky, vínko, cukríky, torta, áno, áno, všetko to do seba pekne zapadá. A ty si im na túto zákernú hru skočila. Pre mňa, za mňa, už teraz sa rozlúč s manželom. Ešte môžeš vycúvať, ešte nie je neskoro!