Nejlepší bude, když to skončím

Príspevok v téme: Nejlepší bude, když to skončím
zoufalasituace

Nemám jinou možnost, jen svůj život ukončit.
Minulý týden mě vyhodili z učňáku (z 3. ročníka), kvůli vysokému počtu neomluvených hodín. Nechodila jsem tam, protože mám silné deprese. Mám je už 6 let (je mi 19), ale poslední rok rapídně zesílily.
Nevím, co teď budu dělat. Když nad tím tak přemýšlím, jsem v podstatě bezcenná. Vždycky jsem chtěla jít někde do zahraničí (UK, nebo dále: USA, Austrálie). Snívala jsem, že po škole půjdu, no už je to všechno v prdeli.
Nemám žádné cíle, ani chuť do života a už nemám ani svou cenu. Někdy (v poslední době často) přemýšlím nad tím, že by bylo nejlepší skočit pod vlak. Ukončit to pozemské trápení a připravit se na to, co mě čeká po smrti (vím, že něco je).

fullhd

Presne tak,mas v rukach nie o co by chcel kazdy na svete.Cas.Stale mas cas skolu dokoncit,sukromne popri praci.Zmaturovat.Vysoka skola.Jazyk.Zahranicie.Stale mozes studovat v zahranici popri praci.Nie je to tak strasne ako si myslis.Mas cas si mlada a vsetko mas pred sebou.Za 10 rokov sa budes tomuto este smiat.

Buki

XD Az take zle to nie je. Stratit iluzie a nadej je sucast dospievania. A ako tak citam este mas co stratit. Nikde ti nikto nic len tak neda. Utek do inej krajiny si mozes polepsit ale ani nemusis. Zase ziadne zazraky to nie su. Ludia su vsade rovnaki. A smrtou sa vsetko konci. Nic viac necakaj. To ze nieco chces alebo ze je to fer este neznamena ze to dostanes. Mizerny zivot je stale viac ako mizerna smrt. Neboj, take zle to nie je.

Fullhd

Mna taktiez vyhodili zo strednej.Som totalny,notoricky antitalent na skolu.Co ti mozem poradit je to ze si zbal kufre a odid.Nasetri si cosi a odid za hranice.Odomna nikto nikdy ziadny doklad o vzdelani nechcel.Namiesto:ake mate ukoncene vzdelanie?=mi nemec vzdy povedal : tu mas zvaracku a ukaz mi ako vies zvarat....ak chces napis mail....

pedag

To je pravda, ale zober si tak, že sa snažíš všetko dodržiavať, ale potom to príde, chytíš nervu, pozeráš a si k.o., potom už nepozeráš na nič, potom je to už všetko jedno, akoby, ideš, emócie sú iné kafé. V tej dnešnej dobe si každý vysvetľuje všetko po svojom, negatívne, je to smutné. Čo je na emóciách negatívne? Dá sa vždy úplne ovládať? Nie.
Nuž, ok, tie moje vtipy boli len fór, to som len hral, ale nehrám kvôli tomu všetko, všetko sa hrať nedá. Stratil som kvôli tomu veľa, ale to je jedno. To, čo som považoval za správne, som spravil.

pedag

To je pravda, že nie vždy má všetko človek na saláme, ale zober si aj to do úvahy, že každý človek niečim prechádza a potom keď príde totálna únava zo všetkého, tak mať všetko na saláme, je obranná reakcia, ak to chce človek ustáť. Nie, nie je všetko jedno.

pedag

Poviem to inak, s každým sa nedá byť kamarát ani keď sa človek snaží. Aspoň formálne vychádzať je min. slušné.