Chcem schudnut ale neviem ako

Príspevok v téme: Chcem schudnut ale neviem ako
Chikabomb

Dobry den,chcem schudnut uz roky,ale nedari sa.Momentalne mam 63 kg a vysku 164 cm.Chcem schudnut aspon na 56 kg,ale neviem ako.Kolko minut denne mam bezat na beziacom pase a kolko kval spalit?Ako sa mam stravovat.Moj plan je nejest po 17tej hodine a kazdy den aspon 48 minut behat.Poradte mi ako sa presne stravovat?Co na ranajky?co na obed ?co na veceru.Budem vdacna za kazdu radu

Vikina33

Samozrejme ze ma napadlo aj navstivit lekara ale ja lekarom nechodim zazila som si svoje s nimi takze test na stitnu zlazu som si robila doma kupila som ho v lekarni vyzeralo to ze je to v pohode, ja uz neverim nikomu nicomu a na nic moji lekari su tbl od bolesti, nevadi musim sa uspokojit asi uz len s tym ze nepriberam co je teda mala radost skoro ziadna ale vdaka za prispevky moc si to cenim.

Preteba

Vikina33, veľmi sa zameriavaš na to, že chceš schudnúť a si z toho nešťastná. Spoliehaš sa na veci, ktoré Ti pomôžu schudnúť, ale nič sa nedeje. Tvoja myseľ vysiela signály,, som plnšia ako sa mi páči":) Viki, hľadaj v sebe pokoj, radosť a rozhýb to:) nájdi si druh pohybu, ktorý Ti bude robiť radosť a kilá pôjdu dole samé:)

denisaf

viktoria v tvojom pripade potom pojde o poruchu hormonov alebo stitnej zlazy ak je pravda to aky mas jedalnicek tam nemas odkial pribrat..

zuzazuza

Mimochodom, vikina, ked sa ti nepodarilo schudnut pod dohladom vyzivoveho poradcu a pri aktivnom sportovani, nenapadlo ti, ze mozno nieco nie je v poriadku v tele? Lebo vyzera to tak, ze si dlhodobo robila zrejme veci spravne, teda nemal by byt dovod, preco nechudnut. Nepremyslala si dat si skontrolovat stitnu zlazu napriklad?

zuzazuza

Sladkosti predsa nie su jediny zdroj cukru. Cukor sa bohato vyskytuje v ovoci. Sladkosti skutocne nasmu telu pre zdravie nie su potrebne. Okrem premiery cukru obsahuju aj dalsie zbytocne humusy, ktore sposobuju nielen priberanie, ale aj zdravotne problemy. Sladkosti rozhodne pre zdravie netreba. Cukor ano.

vikina33

zabudla som podotknúť, že nejem sladkosti nepijem sladeného nápoje jediny prehrešok je káva nesladená necukrená, pijem iba vodu, nejem chleba ryžu zemiaky cestoviny, iba kuracie maso uvarené uparené nesmažené hodne zeleniny, mením možno 3-4 jedlá ktoré jem dokola nič iné mi nechutí a aj tak kilá dolu nejdú

vikina33

ahojte, ja som z chudnutia už zúfalá a to je slabý výraz, mám 50 rokov sedavú prácu a s pohybom sa nekamoším, pred 10 rokmi sa mi podarilo schudnúť s herbalifom 7 kg, teram mám 75kg a asi 162 cm schudla som asi 2,5 kg ale nechce sa to pohnúť ďalej upravila som stravu cvičila 2 mesiace vo fite a absolútne nič sa neudialo, navštívila som výživového poradcu chodila som tam 3 mesiace a neschudla som nič, nemám sily s tým bojovať,prestala som chodiť von idem do práce do obchodu a to je všetko neviem sa na seba pozreť je mi zo seba zle, vie mi niekto poradiť čo ďalej, pohyb mi vôbec neteší preto že to nerobím z radosťou ale iba kvôli tomu aby som schudla ......................veľmi škaredé myšlienky ma napadajú

MICHALEngel

ahoj viem ti poradit ako schudnut zdravo bez chemie a jojo a pod veci bez drzania diety zdravou a zabavnou cestou napis mi na fb a velmi rad poradim Michal Engel Kvasnica