Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?

Príspevok v téme: Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?
zufalost27

Zoznamila som sa s jednym mladym muzom, jeho vek je 31 rokov. Ako poznali sme sa dlhsie z videnia ale dali sme sa dokopy az je tomu cirka 2 mesiace. Z okolia jeho znamych a kamosov som sa dozvedela ze rad navstevoval vykricane domy teda privaty s prostitutkami. Ked som sa ho nato pytala tak sa priznal a povedal ze to je davno, ze s tym zacal ked mal 19 a skoncil to pred 30tkou. Mal medzitym jeden dlhsi vztah takze to bolo na striedacku, navstevoval, potom nie a po rozchode opat.
Mna vsak trapi to ze co ak sa nakazil pri tych kurv*ch nejakou pohlavne prenosnou chorobou? Ved ked mu robili okrem klasickeho sexu, oral alebo mozno aj anal. Nepytala som sa ho nato lebo sa na tu temu nechce ani bavit, takze len predpokladam ze mohlo byt vsetko a ktohovie kolke sa na nom vystriedali. Su tie kur*y povinne mat sex s kondom? Aj pri orale a anale? Co ak si zakaznik zaziada ze ho nechce? Ako dost sa mi tym sprotivil, mala som iste podozrenie lebo na FB mal v oblubenych strankach aj dva odkazy na privaty s prostitutkami.
Strasne sa mi paci, je taky zivocisny typ muza, velmi pritahuje zeny a sam ma rad sex aj ked medzi nami este nebol a on by uz rad ale ja vaham. Na testy nechce ist a vytyka mi ze som paranoidna a neverim mu. On je velmi oblubeny medzi zenami, pritahuje ich, proste ma tu charizmu zivocisneho casanovu. Tvrdi ze od kedy sme spolu ma nepodviedol ale ked niekde sme a prejde okolo nejaka kocka tak samozrejme mu oci padnu nanu a obzrie sa za nou s komentarom, hmmm...ta by stala za hriech a podobne vety...
Ako neviem co mam robit. Tuzim po nom a zaroven mi nieco vnutri hovori Pozor! Je tu riziko!
Takze co teraz? Ist do toho s cenou toho rizika kedze na testy odmieta ist a parkrat sme sa aj pohadali alebo mu dat zbohom co je pre mna tazke lebo neskutocne ma pritahuje. Je krasny v tvari aj telo ma vysportovane, je neskutocne vtipny a zabavny, je taky sponntanny a spolocensky.
Ktorou cestou sa vydat? Ako by ste sa zachovali Vy ci uz ste zena alebo Muz a vas mozny partner/ka by mala takuto minulost za sebou?
Dakujem

Wattka

Mňa by odradilo už len to, že má predo mnou take primitívne komentáre na okoloidúce ženy. Žiadna úcta voči tebe?!

ANAMOR

Neviem no podla mna od takého muža ruky preč.Keď navštevoval taketo miesta v poriadku nebol..Inak by si našiel stálu milenku...Budú dni keď nebudeš môcť mať pohlavný styk.Ak by to bolo vážne tak po pôrode nejaky čas určite nebude chuť.,Alebo keď budeš mať svoje dni....,Čo si myslíš kam asi pôjde si "to" hľadať?A ešte nechce isť na testy?Tak mu daj ultimátum a uvidíš..

ktokdekedy

ked je taký oblubeny medzi zenami ako píšeš, tak prečo mal problem si najsť jednu milenku stálu...?
podla mna chlapi ktorí navstevuju "verejne domy" su na tom velmi zle,..
..ked si za to musia platit,..

zeny pracujuce v takychto "podnikoch" su vraj pravidelne testované na pohlavne choroby, je to lepsie akoby šiel s nejakou "stopárkou" ktorá "ponúka služby" niekde pri benzínkach...

kedze ho nepoznáš tak snád s ním spávaš s ochranou,
a nemoze ho prekvapit ak ho posles na testy , a ak ta ma rad tak na tie testy pojde...