Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?

Príspevok v téme: Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?
zufalost27

Zoznamila som sa s jednym mladym muzom, jeho vek je 31 rokov. Ako poznali sme sa dlhsie z videnia ale dali sme sa dokopy az je tomu cirka 2 mesiace. Z okolia jeho znamych a kamosov som sa dozvedela ze rad navstevoval vykricane domy teda privaty s prostitutkami. Ked som sa ho nato pytala tak sa priznal a povedal ze to je davno, ze s tym zacal ked mal 19 a skoncil to pred 30tkou. Mal medzitym jeden dlhsi vztah takze to bolo na striedacku, navstevoval, potom nie a po rozchode opat.
Mna vsak trapi to ze co ak sa nakazil pri tych kurv*ch nejakou pohlavne prenosnou chorobou? Ved ked mu robili okrem klasickeho sexu, oral alebo mozno aj anal. Nepytala som sa ho nato lebo sa na tu temu nechce ani bavit, takze len predpokladam ze mohlo byt vsetko a ktohovie kolke sa na nom vystriedali. Su tie kur*y povinne mat sex s kondom? Aj pri orale a anale? Co ak si zakaznik zaziada ze ho nechce? Ako dost sa mi tym sprotivil, mala som iste podozrenie lebo na FB mal v oblubenych strankach aj dva odkazy na privaty s prostitutkami.
Strasne sa mi paci, je taky zivocisny typ muza, velmi pritahuje zeny a sam ma rad sex aj ked medzi nami este nebol a on by uz rad ale ja vaham. Na testy nechce ist a vytyka mi ze som paranoidna a neverim mu. On je velmi oblubeny medzi zenami, pritahuje ich, proste ma tu charizmu zivocisneho casanovu. Tvrdi ze od kedy sme spolu ma nepodviedol ale ked niekde sme a prejde okolo nejaka kocka tak samozrejme mu oci padnu nanu a obzrie sa za nou s komentarom, hmmm...ta by stala za hriech a podobne vety...
Ako neviem co mam robit. Tuzim po nom a zaroven mi nieco vnutri hovori Pozor! Je tu riziko!
Takze co teraz? Ist do toho s cenou toho rizika kedze na testy odmieta ist a parkrat sme sa aj pohadali alebo mu dat zbohom co je pre mna tazke lebo neskutocne ma pritahuje. Je krasny v tvari aj telo ma vysportovane, je neskutocne vtipny a zabavny, je taky sponntanny a spolocensky.
Ktorou cestou sa vydat? Ako by ste sa zachovali Vy ci uz ste zena alebo Muz a vas mozny partner/ka by mala takuto minulost za sebou?
Dakujem

bludie

ak máš o neho záujem a samozrejme aj on o teba, tak sa o tom treba porozprávať. možno by bol ochotný prístupiť aj na vyšetrenia, aby si mala istotu, že je ozaj zdravý

Lennazor

Tak po1.Ideš sa z neho dokakať
a to je jeho benefit
po2.ako môžeš uvažovať o vzťahu z človekom ,ktorý hrá machra že tá by stála za hriech......predstav si tvojho ocina keby to povedal pred mamou.
po3.škoda reči

akinom007

Ci sa doazes povzniest nad jeho minulostou je tvoja zalezitost ty sa poznas...avsak bez testov by som do nicoho nesla tym som si 200% ista

ViktorkaVix

Fuuh tak mna by urazalo, keby sa predo mnou vyjadroval takymto stylom na ine zeny, je to dost neuctive, letel by by z mojho zivota jak tomahawk. A tu minulost by som tiez neprekusla. Takemuto muzovi by som nevedela doverovat. Vela stastia v rozhodnutiach. :)

0v3cka

podla mna kto nechce ist na testy je blbec. Tiez to rozmyslanie ze mu neveris. Ako on moze vediet ci nieco nema? Akoz neni iste ci ma nieco nebezpecne ale ked si teraz robis starosti tak na tvojom mieste by som s nim bez testov nic nemal.

Vseobecne slapky musia pouzivat ochranu. Problem je ze tym nakazenym je to jedno a ak im priplati tak s tym casto problem nemaju, Tohto by som sa ale ak chodil len do zariadeni az tak neobaval. Ak by sa o nejakom rozsirilo ze tam ma nakazene pracovnicky tak to tam mozu rovno zavriet. Ak ale nemal problem ist aj mimo tychto zariadeni tak je dost mozne ze nieco ma.

Iveta Michael

Tak za 1.) takyto typ alfasamca zdaleka nepritahuje všetky ženy,skor naopak

2.) Nemožem uverit vkastnym očiam čo čitam - ty nemaš hrdost? ani sudnost holka zlata? Neviem čo ti poradia ostatni ale u mňa jednoznačne rada: PREČ OD NEHO..a hez ohĺadu na jeho zdrav.stav ani len neuvažuj o sexe s nim, alebo si samu seba nevažiš až natolko..? Good luck!

Kikirik

Ak uvazujes s nim o vztahu tak to na milion % nie! Radsej utekaj od neho. Ak ti ide o sex s takym alfa samcom tak myslim ze ani dobre rady o pohlavnych chorobach ta nezadrzia kedze ta tak straaasne pritahuje. Ale ak uz tak jedine s kondomom. Aj tak si urobis po svojom a on pojde o dum dal.

diziana

nooo ja osobne by som do toho neisla.keby to neboli kurvy,tak by som neodolala,ale uz len pri pomysleni ze su to ine zeny,tak to by som nedala.inak divne ze navstevoval take zeny.co je prachac?