Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?

Príspevok v téme: Zeny a Muzi, co by ste robili v mojom pripade Vy?
zufalost27

Zoznamila som sa s jednym mladym muzom, jeho vek je 31 rokov. Ako poznali sme sa dlhsie z videnia ale dali sme sa dokopy az je tomu cirka 2 mesiace. Z okolia jeho znamych a kamosov som sa dozvedela ze rad navstevoval vykricane domy teda privaty s prostitutkami. Ked som sa ho nato pytala tak sa priznal a povedal ze to je davno, ze s tym zacal ked mal 19 a skoncil to pred 30tkou. Mal medzitym jeden dlhsi vztah takze to bolo na striedacku, navstevoval, potom nie a po rozchode opat.
Mna vsak trapi to ze co ak sa nakazil pri tych kurv*ch nejakou pohlavne prenosnou chorobou? Ved ked mu robili okrem klasickeho sexu, oral alebo mozno aj anal. Nepytala som sa ho nato lebo sa na tu temu nechce ani bavit, takze len predpokladam ze mohlo byt vsetko a ktohovie kolke sa na nom vystriedali. Su tie kur*y povinne mat sex s kondom? Aj pri orale a anale? Co ak si zakaznik zaziada ze ho nechce? Ako dost sa mi tym sprotivil, mala som iste podozrenie lebo na FB mal v oblubenych strankach aj dva odkazy na privaty s prostitutkami.
Strasne sa mi paci, je taky zivocisny typ muza, velmi pritahuje zeny a sam ma rad sex aj ked medzi nami este nebol a on by uz rad ale ja vaham. Na testy nechce ist a vytyka mi ze som paranoidna a neverim mu. On je velmi oblubeny medzi zenami, pritahuje ich, proste ma tu charizmu zivocisneho casanovu. Tvrdi ze od kedy sme spolu ma nepodviedol ale ked niekde sme a prejde okolo nejaka kocka tak samozrejme mu oci padnu nanu a obzrie sa za nou s komentarom, hmmm...ta by stala za hriech a podobne vety...
Ako neviem co mam robit. Tuzim po nom a zaroven mi nieco vnutri hovori Pozor! Je tu riziko!
Takze co teraz? Ist do toho s cenou toho rizika kedze na testy odmieta ist a parkrat sme sa aj pohadali alebo mu dat zbohom co je pre mna tazke lebo neskutocne ma pritahuje. Je krasny v tvari aj telo ma vysportovane, je neskutocne vtipny a zabavny, je taky sponntanny a spolocensky.
Ktorou cestou sa vydat? Ako by ste sa zachovali Vy ci uz ste zena alebo Muz a vas mozny partner/ka by mala takuto minulost za sebou?
Dakujem

pepe542

Minulosť je veľmi podstatná. Zvyk je železná košeľa. Skôr zmeníš kameň, ako dospelého človeka. A ak 31 ročný nie je zrelý na vzťah, tak prieser je zaručený. A pomenovanie tých žien len dáva obraz ako si žien váži a aký má o nich obraz. Však ich videl dosť a má s nimi skúsenosti. Mohol si k nim hodne dovoliť. Vedˇsi ich platil. Nadobudol dojem, že takých je veľa aj keď práve nie sú zamestnané v tých zariadeniach.

Bnb

Neviem ako to v tomto biznise chodí ale pochybujem, že si prostitútky nedávajú pozor na choroby už len kvôli sebe. Aj prostitútka si môže vymedziť svoje služby ktoré ponúka. Samozrejme stále je šanca na prasknutý kondóm alebo nepatrný prenos nejakej telesnej tekutiny a následné nakazenie.
Chápem ťa, veď aj staré známe príslovie hovorí dôveruj ale preveruj a určite nevzniklo tak pre nič za nič. A dôverovať ešte tak človeku ktorého poznám iba 2 mesiace? To určite nie, nech by to bol ktokoľvek. Mal by chápať aj on teba.

Jana Lukacova

zufalost27: jeho minulosť sama o sebe až taká podstatná nie je, avšak jeho súčasné správanie určite a z toho, čo píšete sa oproti minulosti veľmi nezmenil, inak by Vám napríklad nehovoril, že ste paranoidná a neveríte mu (ale prijal by zodpovednosť za svoju minulosť a ak by mu na Vás záležalo sám by bol v tomto smere iniciatívny, aby Vás v žiadnom prípade neohrozil)...dotyčný mladý muž na vzťah ešte nie je zrelý a Vaša intuícia Vám to hovorí...to, že Vás sexuálne priťahuje je primálo pre "šťastný" vzťah, ale rozhodnutie je na Vás...z mojich vlastných skúseností, podľahnutie čaru osoby môže priniesť neskôr veľmi trpké, bolestivé vytriezvenie.

zufalost27

Ale viete co je natom zvlastne? Ze prave ked sme spolu zacali chodit tak prave take vyzorom zeny castoval slovami kur*a, stetka, rajda, flandra, jeb*a a pod.
Vyzorom take ze mala velky vystrih a bolo jej vidno prsia dost, alebo nejaku s kratkou suknou ci satami, alebo nejaku dlhovlasu na vysokych podpatkoch zenu ked vidi, nejaku co mala naruzovane pery velmi ci umele mihalnice.. ten typ zien ktore aj popravde nemaju daleko od tych prostitutiek svojim vyzorom takto nazyva a pritom sam ich navstevoval..
Idem si otvorit flasu bieleho... zacina ma chytat depka a apatia.. nemam chut na nic..
Teraz ked Vam tu pisem mi to vsetko doslo...som bola hlupa a slepa

Alkaa

Ale chápeš, že peknému chlapovi baby skáču samé do náručia?? Nemusí za to platiť. Ten tvoj má nejakú úchylku.

podľa mňa do brodelu chodia len zúfalci

zufalost27

Aj ked som ho predtym z videnia poznala a zdravili sme si nemala som potuchy ze vyhladava pritomnost stetiek. Keby mi to nanho neprezradili jeho znami tak o tom neviem doteraz. Ani to sa mi nepaci ze sa nepriznal. Zase tie co tu pisete sa netvarte ze ti vasi ak pracuju niekde v zahranici tak si neodskocia niekam s partiou za stetkami. Ked nieste s nimi bohvie co robia... Ani nemate potuchy co robia za vasim chrbtom v cechach, v nemecku, v holandsku a nemusia ist ani za hranice staci ze odcestuju do ineho mesta a uz neviete kde je a s kym. Niekedy aj ticha voda brehy myje..
A ja vaham ci ist do toho inac by som sem nepisala a neprosila o nazor. Sama neviem co robit. Problem je ten, ze na zaciatku som sa donho strasne buchla a teraz taka sprcha....
A nieje stary a zosuvereny ci co ste tu pisali, praveze on sa o seba stara a je fesak. Neviem kto vam to natlacil do hlavy ze bordele navstevuju stari chreni. Staci ze mladi muzi odidu do zahranicia, zarobia si peniaze a uz ich zlaka vidina lacneho ci drahsieho sexu. Ved uz nemusi pytat od mamky, ma zarobene sam.. Mozno aj vasi synovia toto robia ani neviete..

Salamistka

Ty vazne uvazujes nad vztahom s nim??? Fuj... Si to precitaj po sebe. Podla mna si iba nadrzana z neho a neuvazujes triezvo.

Alkaa

Ak ho chceš len na sex tak choď do toho s kondómom. Niektoré dievčatá sa môžu nechať prehovoriť na sex bez kondómu, ženy na okraji spoločnosti nepobrali moc inteligencie :-) a pasákom ide len o prachy. Do vzťahu by som na tvojom mieste určite neišla. Ak je muž fešák a vyhľadáva platený sex niečo tam nebude ok. Takéto bordely navštevujú väčšinou starí, nezaujímaví, škaredí chlapi.

Modra vlocka

Ja nie som samozrejme odborníkček, ale možno má nejakú úchylku po prípade slabosť na dievčatá ktoré sa takto živia a robia, to čo robia. Podľa mňa také úlety v mladom veku a takú dlhú dobu nie sú bežné a niečo tam jednoducho nie je v poriadku. Skús sa ho priamo opýtať, že prečo to robil lebo to je pre teba zvláštne.
Ja osobne by som mala strach z takého vzťahu.

Tridsiatka

no tiez si myslim ze zeny vo verejnych domoch musia mat zdravie v poriadku, nemozu len tak trtkat ked su nakazene, si myslim.. co sa tyka toho tvojho cassanovu.. mozno este pred dvomi rokmi by som sa tak krasnym, milym, vtipnym, vysportovanym a inteligentnym muzom nechala zlakat, no dnes som uz rozumnejsia a urcite by som nechcela chlapa za ktorym kazda slinta a nedajboze ze este slinta aj on za inymi babami v mojej pritomnosti. podla toho co pises ja by som si s nim nezacala, mohol by byt neviem aky fesak...