Je astrálne cestovanie proti Biblii ?

Pagadi

Áno, je to o tom, že niekedy, keď človek riskuje kvôli iným ten pos.atý a po.ebaný život, tak ho potom pôjdu upáliť na hranicu. Was ist das Harvephino??? Ži a nechaj žiť. Do je vás, ku.va do života toho druhého? Tiež bojuje tak ako aj vy, možno viac, aby niečo dosiahol.
F. you all, to by ste asi potrebovali počuť. Ja mám v pi.i tento život. Betrayed desires... Tak a look at the flowers, if you do not want to took a look at yourselves:-)

Pipinanana

Omluvam sa pani JL, druha polovica Vasej odpovede je predsa aspon spolovice pravdiva, zle som precitala. Ano je to nebezpecne, ale to nie je jediny dovod preco to nerobit.

Pipinanana

Dalsi scestny nazor pani JL, vy ste si urobili boha zo samej sebaseba, pisete bludy co ospravedlnuju kazde ich nevhodne chovanie, omyly a chyby, co sa im akurat hodi aby sa citili ako vy, dokonali. Odkial Vy mate taketo falosne poznanie o Bohu, cisto diabolske z ezoteriky, magie a okultizmu podla toho co ste tu napisala. Kto ste, ze si dovolujete takto zle radit ludom? Robite vela zla.......... nemozem sa na to mlcky prizerat.

Pag

Človek bez city sa môže nazývať aj človek, ktorý to má všetko na saláme, kvôli tomu všetkému, čo sa stalo v minulosti, did, bro? Ale zbytočne je ďalej kontrovať, lepšie je si asi bez citu ponadávať, že?:-)

Pag

Ja som kedysi tiež astrálne cestoval, lístky neboli drahé (2 eurá), ale potom som toho akosi veľa videl, áno, videl, veľa pravdy, nahoty, tak som to išiel prekonzultovať, ale nie, ja lieky nebudem brať, ja nechcem prísť o toho kamoša, žiadne také, že: zvýšime dávku! Čiapku som si už kúpil, aplikujem po domácky, keď mi trochu, že keď mi je trošku zle.

Pag

A prečo tu na stránke, keď sa chcem prihlásiť, tak tu stále píše, že: potvrďte, že nie ste (nemáte) chobot alebo také čosi? To až toľko spamerov je v tej dnešnej dobe? Ja mám takú filozofiu, vyskúšaj, uvidíš, však ty uvidíš, aj to dobré a takisto aj to zlé!