Podvádza ma, som v koncoch

Príspevok v téme: Podvádza ma, som v koncoch
jozino100

Neviem ani ako začať, takže s priatelkou som 2 roky a bolo to fakt nadherne obdobie. Strašne ju milujem a bolo to fakt intenzivne obdobie, velmi často sme boli spolu. Všetko bolo super, až ked mi pred istým časom začal niekto preposielať fotky z diskusii, v ktorej bola moja priatelka. Z toho som usudil, že ma podvadza a najhoršie je, že pomaly s každým, kto jej daval navrhy. Je mi z toho uplne zle a neviem, čo robiť. Na 100percent to neviem, ale podla tých fotiek to tak vyplýva. Jedine, že by išlo o nejaku fotomontaz a niekto si takto utahuje z nas, ale neviem, lebo nejake podozrenie som aj mal. Ako by ste to riešili? Mna napadlo, či nema niekto mužský učet na azete ktorý nepotrebuje, že by mi ho dal, resp. predal, cenu si povedzte a dohodneme sa. Ze by som ju skusil vyskušať. Ale aby učet bol starý aspon rok, aby bol dôveryhodný. A ak sa mi to potvrdí, tak neviem, čo budem robiť, po tom všetkom to pre mna vyzera na gulku, vôbec nemôžem pracovať a sústrediť sa. Ozvite sa mi na jozino100@centrum.sk

Novino

skust to nejak zachrániť. Ak ti na nej naozaj záleži, skus s nou travit čo najviac času. Teraz na Vianoce je an to idealny čas. Choďtě spolu niekam, napr. na welness, do aquaparku,.výrivka, sauna,para,....daj jej najavo, že ti na nej naozaj zleží.

bagramian

ja ta uplne chapem.. musi to byt sakra zly pocit. Najhorsie na vsetkom ale je, ze nemas absolutnu istotu v nicom. Tie screeny nie su este dokazom, ved som ti o tom pisal. A to, ze mava divne nalady a strazi si mobil- aj to je uplne normalne. Naladovi ludia su uz raz taki a strazit si mobil je tiez uplne normalna vec. Mozes spravit co uznas za vhodne, ja osobne by som to tiez riesil rozhovorom. Co ak to cele nie je pravda a ona by sa o tomto komplote raz dozvedela? Potom by mala naozaj vazny dovod na rozchod. Ak sa s nou na rovinu porozpravas, uvidis jej reakcie a na zaklade toho si mozes rozmysliet dalsi postup a ci vobec mas dovod na taketo myslienky.

eric11119

tak ja tiez ako muz ti mozem odporucit, aby si to neriesil tak ako to chces riesit, nakolko to je velmi detinske a pokial ste obaja dospely ludia uvazujuci tak by si tym nic nevyriesil.este by ta odhalila a bol by si jej na smiech.rob ako chces, je to tvoj vztah ty s nim vynaloz ako chces, ale ja som iba poradil, ako by som to ja neriesil. ako tu uz pisali baby, porozpravaj sa s nou o tom,jej reakcia ti najviac napovie.urcite tie fotky z konverzacie tam nevytahuj.to az neskor ked nebude chapat kam tym rozhovorom smerujes a bude hrat ako sa povie"blbu".to je moj pohlad, vela stastia

MaruskaMM

Ano, jozino, existuju, ale tie maju zas za partnerov takych, ktori im toto robia, podvadzaju a nevahali by im aj vlastnu sestru pretiahnut, mysliac si, ze dotycna je uplne slepa a sprosta.
Ludia si hold nevazia, co maju a este aj s partnerom sutazia o svoje sproste ego.

nicollette12

Ako som ti uz napisala, porozpravaj sa s nou o tom za to nic nedas, uvidis jej reakciu ako sa bude spravat...ale telefon jej urcite neprezeraj....to len v krajnej nudzi, ale nerobila by som to....

jozino100

neviem, ale občas som mal z nej take zvlastne pocity. Raz bola uplne v pohode, štastna a vzapeti na druhy den sklesla, mrzuta, nechcelo sa jej rozpravať. Dosť naladova, ale nejako som to zvladal. Ale inak bolo všetko fajn. A ešte si dosť strazila mobil, davala si nanho pozor, čiže v zivote som ho ani v rukach namal, ale nechcel som jej to vyčitať. A praveze tie screeny su zo sukromnej posty, ako keby sa niektory dohodli a chceli ju potopiť,...ja fakt neviem.. Ale profil na pokeci ma, a zopar krat som ju aj prichytil, že niekomu niečo odpisovala, ale neviem čo. A zakazať jej tam chodiť zrejme nemôžem, lebo by to mohlo byť ešte horšie...ja fakt neviem čo robiť, je to dosť nap*cu pocit po tych rokoch. Tie moderne technologie asi rozbiju všetko, rodinu, vzťahy. Som velmi sklamaný ze som jej tak hlupo dôveroval. Neviem, či existuju ešte normalne zeny, ktoré nemaju niečo také zapotreby robiť. Ja som sa fakt cely cas snazil robiť ju štastnou, aby bola spokojna, miloval som ju.

sylvia-5

bagramian-
Tak bolo to už dávno, ja už s nou nie som v žiadnom kontakte, neviem čo s ňou je, ale tak ja nič zlé ľudom neprajem, ak karma funguje tak ako má tak určite sa jej to vrátilo alebo ešte len vráti...

bagramian

sylvia-5
bohuzial to, co pises je uplne bezna vec. To su tie "najlepsie priatelky", ktore su v skutocnosti falosne a zavidia ti uplne vsetko a bez vahania ti znicia zivot, vztah, rodinu, hocico. Snad jej to karma vratila aj s urokmi.

sylvia-5

No tak mne sa stalo niečo veľmi podobne, ešte ked som mala vzťah s byvalim partnerom, tak som mala jednu dlhoročnu kamaratku ktorá si nikoho nemohla nájsť. Bolo to jej povahou najmä pretože ona doslova svojim spravanim odplašovala od seba mužov. Ja neviem či mi ten vzťah zavidela ale jedneho dňa za mnou prišiel vtedajši priatel a odvtedy sa choval veľmi zvlaštne, až som sa s nim pohadala že čo mu vlastne je a vyvalil na mňa to, že bola za nim ta moja "kamarátka" a povedala mu vraj som jej narozprávala že sa stretávam s iným mužom a mame spolu intímnosti. Pritom nemala ani dôkazy nič, no jeho asi presvedčilo to že vedel aka je moja dobrá kamaratka a nemal ani dôvod sk myslieť že by si to vymyslela. No a on radšej uveril jej, ale som rada lebo aspoň som vedela aký debil bol ten môj byvalý že uveril nejakej zavistlivej falošnici...zdá sa mi dokonca že potom spolu niečo riešili, takže ona bola spokojná

bagramian

ahoj
no ved nikde nemas ani jeden dokaz, ze to tak je. Niekto ti poslal nejake screenshoty z diskusii.. pravdepodobne nie zo sukromnych konverzacii.. ako by sa k nim dostal? Sukromne spravy vidia len ludia, ktori si medzi sebou pisu. Ak ti poslal screeny z hlavnej tabule, mas uplnu istotu, ze ten nick patri tvojej priatelke? Nemohol si niekto vytvorit fake profil, aby vam takto ublizil? Co sa tyka fotomontazi, ano.. zial, v dnesnej dobe je to uplne jednoduche. Staci mat aspon zaklady z photoshopu, alebo alternativneho grafickeho editora a spravis take fotomontaze, ktore su maximalne vierohodne a tazko dokazatelne. Pisal si, ze vsetko bolo uplne uzasne a dokonale, az kym ti niekto nezacal posielat tie screeny.. lenze vzapati pises, ze si urcite podozrenie mal.. no tak az tak dokonale to zrejme nebolo. Podla mna "skusat" ju cez fake profil je uplne ubohe a len klesnes na jej uroven. Nakoniec ak by sa to potvrdilo, este ty budes ten zly, uvidis.
Este na zaver: z akeho dovodu si mal tie pochybnosti? Mal si na to dovod?