Podvádza ma, som v koncoch

Príspevok v téme: Podvádza ma, som v koncoch
jozino100

Neviem ani ako začať, takže s priatelkou som 2 roky a bolo to fakt nadherne obdobie. Strašne ju milujem a bolo to fakt intenzivne obdobie, velmi často sme boli spolu. Všetko bolo super, až ked mi pred istým časom začal niekto preposielať fotky z diskusii, v ktorej bola moja priatelka. Z toho som usudil, že ma podvadza a najhoršie je, že pomaly s každým, kto jej daval navrhy. Je mi z toho uplne zle a neviem, čo robiť. Na 100percent to neviem, ale podla tých fotiek to tak vyplýva. Jedine, že by išlo o nejaku fotomontaz a niekto si takto utahuje z nas, ale neviem, lebo nejake podozrenie som aj mal. Ako by ste to riešili? Mna napadlo, či nema niekto mužský učet na azete ktorý nepotrebuje, že by mi ho dal, resp. predal, cenu si povedzte a dohodneme sa. Ze by som ju skusil vyskušať. Ale aby učet bol starý aspon rok, aby bol dôveryhodný. A ak sa mi to potvrdí, tak neviem, čo budem robiť, po tom všetkom to pre mna vyzera na gulku, vôbec nemôžem pracovať a sústrediť sa. Ozvite sa mi na jozino100@centrum.sk

Andie89

no určite nech jej nepozerá do mobilu, je to súkromie človeka, jemu ten mobil nepatrí, ani ona mu predpokladám do mobilu nepozerá....ako píše nicolett, buď sa s ňou o tom porozpráva a povie mu to, ale ak nie, tak vtedy nech to rieši takto.....

nicollette12

Ako chapem ze si to chces zistit, ale nechces s jej to najprv normalne opytat? Co ak si to naozaj na vas niekto vymyslel...ved ako by ta mohla podvadzat ked ako pises, boli ste spolu skoro stale a bolo to medzi vami intenzivne...ver tomu ze keby sa nieco dialo tak by si si to vsimol....najprv si to pekne prediskutuj snou lebo ak by si spravil toto co chces urobit, tak ak by sa nakoniec ukazalo ze si z vas naozaj niekto robi dobry den, tak by si ju stratil urcite...takze ries to zatial s chladnou hlavou