Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Problém vo vzťahu.

Príspevok v téme: Problém vo vzťahu.
Dominik12345

Dobry deň.
Chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadom vzťahu s mojou priateľkou. Mam 21r sme bezdetny. Sme spolu skoro tri roky a v poslednom čase je strašne čudná, prešli sme si mnohými vecami či zlými aj dobrými ale nikdy neostala takáto aká je. Všetko to začalo tým že jej mamine diagnostikovali cirhózu pečene. Doktorka jej povedala že už len dožije ale nevylieči sa. Moja priateľka sa rozhodla že sa chce o ňu starať a po novom roku pôjdeme k nim. Ja som jej navrhol že môžme ísť teraz že to nejako zvládneme, súhlasila a prestahovali sme sa tam. Prvé dva týždne boli normálne, potom ale prestala chodiť do práce so mnou lebo už nemala ako a skrizili sa nam smeny. Dohodli sme sa že si bude hľadať novú pracu tam bližšie. Potom to začalo, zacala chodit s jej priateľkou viac a viac von a o mna prestavala mat záujem, ja som to spociatku toleroval, cas som zabijal hranim pocitacovych hier. Lenže po tyzdni ma to uz prestalo baviť, ked som prisiel z práce čakala ma s jej kamarátkou, po chvíli sa vytratili a nebolo jej az do večera pokial som nesiel spať lebo rano vstavam do práce. Zrazu si zmyslela ze v piatok ide v noci von, v sobotu prespi u kamaratky a v nedeľu bola do vecera prec. To uz som bol naozaj vytoceny a opytal som sa jej ci uz nie som prednejsi ja, ci ma niekoho a preco sa mi uz nevenuje, ona odpovedala ze lebo som furt na pc, pritom som sa stale siel hrať ked oni odišli. Ale na tom nezáleží. Na druhý deň mi povedala že asi potrebujeme pauzu, ze chce aby sme si chýbali, ze nechce aby to bolo o zvyku, ja som jej povedal ze to uz bolo, ked sme nebyvali spolu tak sme si chybali a chceli sme byt spolu, teraz sme spolu a ty chces aby sme si chybali, vravim jej to je sprostost chcem počuť pravdu. Ona mykla plecami. Nedalo mi to, tak som sa potajomky spýtal jej kamarátky, vysvetlil som jej to jej spôsobom, nech mi neklame, aj tak ma nema rada preco by mi mala klamať v takej veci. Jej kamaratka mi na to povedala ze nevsimla si nikoho ze stale su spolu len a ze si s nikym nepise atd. Povedal som si ok 50 na 50. Rozhodol som sa teda ze sa s priatelkou porozpravam este o tom, priznal som si chybu, povedal som jej nech mi to nerobí a ze ak je nieco zle na mne, nech mi to povie ja sa zmenim. Dohodli sme sa, ja som sa prestal hrať na pc, miesto toho som chodil s nimi do obchodu a vybavovat ich veci co mali, lenže ani to asi nepomohlo keďže už nemala oci len pre mňa, uz ma nehladala pohladom ked sa obzrela, uz nemala témy so mnou ani vylety uz neplanovala so mnou. Vsetko uz len s jej kamarátkou uz som si pripadal ako trulo stale som chodil za nimi dvomi a mozno po nejakom dlhom preslove sa na mňa otocila so slovami však alebo tak nejak? Práve preto som zacal znova rozmýšľať znova nad tou pauzou a prave preto som tu a pýtam sa Vas ako pokracovat. Uz mi dochadzaju sili snažiť sa a ona na to kašle z vysoka. Rozmýšľam že odídem naspäť do bytu kde sme boli pred tým, aj ked tam nic nie je, skusim to nejako prezit aj tak sa budem musieť mozno postaviť na vlastné nohy. Že jej necham list kde rozpisem všetky dovody mojho konania a ze jej dam cas na rozmyslenie. Keď sa mi dovtedy neozve tak to ukoncim. Prosim o radu som v koncoch, trapim sa. Ďakujem.

neptun

a čo si čakal... manipulovala s tebou ako s bábkou....
a nikde nečítam o jej mame... zrazu sa uz o nu starat nemusela?
-mama bola iba zamienka aby sa mohla kur*vyť... !

Venuj sa sebe, svojim koníčkom, kamaratom, práci..

LienockaLenka

Dominik12345 .. Dominik, mas to tazke, ale cas zahoji vsetky rany. A mas 21 rokov, si mlady chalan, bud rad, ze si s nou nemrhal cas dlhsie, bud rad, ze sa to stalo teraz, kym ste boli bez zavazkov. Drzim palce nech to rychlo preboli a nech si najdes niekoho cestneho a uprimneho. A neodporucam jej davat druhu sancu, je vysoka pravdepodobnost, ze sa to bude opakovat.

Dominik12345

Dobry večer.
Neviem či si to niekto z Vás už prečíta, no prešli dva mesiace a ja som sa vlastne dozvedel ako to všetko bolo. Chvíľu po tom čo som hľadal radu tu na fóre, bola ku mne odmeraná strašne, už ani nechcela aby som pre ňu prišiel do práce. Miesto toho šla s nejakým chalanom, a ja som ju čakal doma. Zistil som to, v záchvate hnevu som odišiel a rozišiel sa s ňou. Vedel som uz že nieco nie je v poriadku, cítil som to. Potom som celé sviatky prepil, presmutil. Keď som bol za ňou bola stále viac a viac odmerana. Chcel som s ňou byť ale správala sa ako krby som jej ublížil ja. Dva mesiace som dostával len odpovede typu, potrebujem čas. Neviem či chcem byť s Tebou. Takto to išlo ďalej, už sa to začínalo hýbať nejakým smerom, ked tu zrazu jedného dňa mi poslala známa fotky ako bola zas s tým chalanom vonku, v kine a že sa vodili za ruky. Pritom mne vravela že sa s ním už nebaví atď. Povedal som jej to, šiel som za ňou nechal som sa oklamať a dali sme sa dokopy. Týždeň sme boli spolu normálne, chodil som k nej, no stále si schovavala mobil, nechcela ho ukázať, nič. Zablokoval som jej ho všade. Vymazal číslo hotovo. Potom som sa zas s ňou pohádal, dohodli sme sa na pauze, s tým že spolu nadalej chodíme, s nikým sa neriesime atd. Lenže zas mi poslal známy fotky kde je označená ona. Hovorim nemala si ho mať zablokovaneho? Pohadal som sa s ňou. Neriešil som ju. Dva mesiace som jej vravel že viem že niečo nie je v poriadku, že ja som jej neublížil, že ja som neurobil chybu, ze chce byt so mnou ale nesnaží sa nerobí nič preto. Čo čert nechcel, šiel som na benzínku a oni vychádzali na aute. Otočil som sa vybrzdil zastavil, stiahol som ich na benzinku. Chlapca som vzal na bok, a opýtal som sa ho že ako to bolo vtedy po robote. On mi povedal že už pred tým bola s ním vonku. A tvrdila mu že je nezadana. Dokonca tam bola aj tá jej kamarátka ktoru som spominal. Že od decembra spolu chodia že na silvestra boli spolu, že všetko čo mi povedala za 2 mesiace bolo klamstvo. Chodila s ním a so mnou zároveň, spavala s ním a so mnou zároveň. Chlapcovy som podložil fakty on mne. ,poslal mi fotky atď ja jemu. Pravda vyšla na javo. Nakoniec ešte chlapec urobil to, že to všetko napísal na sociálnu sieť, pridal k tomu správy atd. S tym nie som stotozneny sice, je mi to luto vravel som jej že to dopadne zle. Nechcel som aby takto dopadla. To bolo minulý týždeň. Myslel som že je všetkému koniec. Chcem aby bol všetkému koniec, nekomunikujeme spolu, ale myslím na ňu stále každý deň tak isto, myslím na to všetko stále každý deň tak isto. Strašne sa na ňu hnevam, a zároveň ju stále milujem. Neprekusol by som to asi už že spala s niekym inym. Priznala sa mi do očí. Som len obyčajný chalan, mňa nebaví behať po diskotekach, nebaví ma príležitostný sex. Sem tam sa opijem, som úplne šialený, a robím sprostiosti, keď treba som vazny. Dokážem si vyliať srdce dievčaťu. Ja asi do tejto doby nepatrím. Nechcel som od nej nič viac aby bola ku mne úprimná a bola mi verná. Sklamala vo vsetkom. Je mi.z tohoto.všetkého normálne zle. A ja to neviem dostať z hlavy. Neviem prestať na ňu myslieť. Aj keď mi ublizila.

nicollette12

Neviem preco si vsetci hned myslite ze ma ona ineho.. ja by som si na tvojom mieste preklepla tu jej kamaratku, kto to vlastne je, aj ked to moze z zniet blbo, ale tak by sa ti odkrylo dalsich x veci o ktorych mozno ani nemas ponatia.. mozno sa mylim, ale nic za to nedas...mozno ze je jej dobra kamaratka a vie ju pochopit v mnohych veciach v ktorych ty nie...a vies, mohlo ju zobrat dost to, co sa stalo jej mame a niektore veci si mozno ani neuvedomuje..a teraz si to takym spravanim kompenzuje (myslim ten smutok) ..nehladala by som hned za tym nejaku neveru a ze by si mal od nej odist..predsalen si zober..nevies poriadne nic, preco je taka, preco to robi atd a ty ju chces hned opustat?

Jana Lukacova

Dominik12345: keď si kliknete myšou na tú červenú obálku zobrazí sa Vám "copy email address", ale pre istotu, tu je adresa: jana.lukacova@gmail.com

Jana Lukacova

Dominik12345: keď si kliknete myšou zobrazí sa Vám "copy email address", ale pre istotu, tu je adresa: jana.lukacova@gmail.com

Dominik12345

Máte pravdu, skúsim to urobiť teda tak ako som mal v pláne, už to nemá vyznam siliť t a ísť ďalej. Ďakujem.

Omen

Ja viem, ty ju ľúbiš, ale jej láska k tebe už vyprchala. Povedala ti to, čo cítila v tom okamihu. To bolo vtedy. Čas minulý. Teraz je to inak, preto sa prestaň trápiť a zameraj sa na seba. Nechaj ju ísť jej vlastnou cestou, to je to najlepšie, čo môžeš pre ňu aj pre seba spraviť a počkaj si, čo ti prinesie budúcnosť.

Dominik12345

Prave preto ma to trápi, vzdy sa správala ako keby mala viac rokov, ako keby mala toho rozumu viac. Bola prvé dievca ktoré bolo podla mna normálne a s ktorým som mohol počítať. Ked skončila skolu povedala ze chce ist ku mne bývať opytal som sa jej presne na toto, ze pride obdobie ked bude starsia a bude sa chciet burit atd. Ona nie, prestaň to sa nestane a ja hlupák som jej veril....