príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

sunnysweetie

malinka..ja pisem len svoj nazor..sledujem svoje okolie atie sporoodete 16sky, co si myslia,ze im patri svet a ked ich nejaky super vyzerajuci chlapi zacne prejavovat sympatie, tak zdupkaju.

ja nemam proti nej nic..ved ani neviem,ci pise pravdu..ci je naozaj taka pekna..

ja neviem..ja nie som bohyna,ale som pekna a mna sa chlapci trhaju..tak neviem preco ma problem najst si chalana..

keby je aj inteligentna a vcelku OK,tak by ich uz par za sebou mala..si myslim..

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov

katharinka

pretože pochybujem že bab ktorá si dá výstrih, vysoká podpatky a krátku suknu to robí pre vlastné pohodlie, ale robí to pre chlapov