kolabuje mi imunitný systém, prosim o pomoc:(

Príspevok v téme: kolabuje mi imunitný systém, prosim o pomoc:(
lauruskatuska

uz neviem na koho sa mam obratit,ale citim,ze mi kolabuje imunitny system, nic nezvladam, bolia ma uzliny, akakolvek infekcia ma zlozi do postele aj na dva dni, staci,ze idem medzi ludi, a hned ma boli hrdlo, stipe ma v nom, nemam vobec ziadnu odolnost. Hodnoty bielych krviniek, nemam alarmujuco nizke, prave naopak, relativne v norme a tesne pod normou. jem pravidelne pripravky vselijake na posilnenie imunity, zdravo sa stravujem, chodim na prechadzky,som stihla, v rodine nemame choroby, ja mam rozne infekcne ochorenia,imunolog na mna skusal uz kadeco, ale uz ma prestal riesit, skusal imodin, imunor,wobenzym, ribomunyl,dopoval ma tym 4 roky iba min. prestavky..a ak ano, tak vzdy zamienal imunor s ribomunyl,(wobenzym stale),nepomaha nic, stale zapaly v tele, odhalene vysetreniami, neviem,kde sa to uz vo mne aj tvori, ci sa s tykam s takymi chorymi ludmi,ci?
kde sa to vo mne to zle berie?:( som z toho znicena, kedysi som bola ako rybka zdrava, teraz mam telo plne divnych infekcnych chorob, na imunologiu a na infekcne chodim ako na hodiny nemciny.Uz sa citim hrozne, previnilo a kadejako, nemam silu s tym bojovat :( Citim sa slaba, chora, Ja som neustále chora, ked nemam zapal vo vagine, je v oku,ked nie v oku,tak v uchu,ked nie v uchu v ruke,ked nie v ruke v hrdle, a takto stale dokola. Stale sa mi tvori zapal. Jedine co trocha pomahalo ked som brala bol Ribomunyl, citila som sa sviezejsie,ale vraj ho nemozem stale jest a mam aj taky dojem,ze sa mi tym poskodila imunita,lebo ked ho neberiem,tak som uplne KO, a ked beriem,som v pohode. Akonahle som bez imunitnych preparatov tak som na tom velmi zle.ako aj teraz. O*D augusta nic neberiem,iba wobenzym, a ine nie,ale uplne mam hlavu v smutku, je mi od septembra hrozne. Treti mesiac ma stale nieco inde boli, inde mam zapal, chodim po lekaroch jednym kusom. Tieto problémy s imunotou mam 6 rokov asi cca. Nemám ale ani 30, mam iba 29...Neviem ani co to odstartovalo tento kolotoc zurivy..
Imunologa som poziadala,ci by mi nevedela dat polyoxidonium, nechce vraj to berue vacsinou onko pacienti, aj to je otazne,ci by pomohlo. Absolvovala som kadejake vysetrenia, neviem co, nic nepomaha, stale sa zle citim, a musim pracovat, studovat, starat sa domacnost, muza, mam toho vela.
Strasna nervozita vo mne stupa, s kazdym dalsim zrdavotnym problemom som totalne znicena a psychicky na dne,len placem. Ano, nasvtivila som aj liecitelov, akupunkturistou nepomohli mi ani jeden, su zo mna zufali,ako lekári.
Uz sa snazim teda aj psychicky ukludnit,kedze viem,ze to moze byt zo stresu, ked mam nahovno imunitu,ale je mi rovnako nanic. Bolia ma uzliny a hrdlo- prakticky v kuse
Na sone, MR sa nic nenaslo, vraj mam " iba taky pocit",,ale to nie je pocit, odbijaju ma uz vsade kde sa da. Ale ja citim,ze mi kolabuje imunita, chyti sa ma vsetko. manzela trosku skrabe hrdlo, a uz rano ja sa zobudim s hnisavym hrdlom, okamzite vsetko chytim. pritom sa snazim pit stale zazvor, cesnak jem denne, skoricu, kurkumu protizapalovu...vsetko snazim sa..
Stale do mna sukaju iba atb liecbu,co mi absolutne nezabera, ani troska..Je zo mna ludska troska a mam iba 29:( Prosím stretli sa s tym uz niekedy? Ako vas vyliecili? Hladam uz aj tu na nete infosky:( dakujem

lauruskatuska

Kýčera ja som to samozrejme prehnala,ze kolabuje mi imunitny system,ale pomaly urcite skolabuje,ak budem takto pokracovat, to je ten problem. Lekarka na imunologii nepovedala diagnozu,len " chronicke zapaly, slabsia imunita", treba nasadit imuno preparaty, nic som sa od nej nove nedozvedela. A vobec ona je zdrzanliva,iba predpisuje lieky ako cukriky,a nic z toho:( ja ciitm,proste chapete to?ja citim, a neprehanam,ze kolaps totalny sa blizi, totalne stale som chora, bavilo by vas to? stale mi nieco je, inde mam zapal. Nema z toho vobec dobry pocit,ofukne ma,a mam anginu, to neni normalne!! predsa..
Bj2 kolabujem, ano, kolabujem...je to tak mas pravdu.ale podla lekarov, " slabsia imunita",ale jasne, to dopali kazdemu, kedze som kazdy tyzden inak chora..lenze nicim to nejde napravit :( toho sa strasne bojim. a strasne sa tiez bojim o peniaze, co bude ked dojdu, a ja si nebudem mat za co ani kuoit tie preparaty, su extremne drahe,ako hovoris,a mne wobenzym nepomaha :(
takze ho prestanem brat, presedlam asi na ine - prosim ta, mohol by si mi tu napisat nejake doplnky, na imunitu,ktore teda pomahaju namiesto wobenzymu? ale prosim ta nie take ze reklamne ,ale take naozajstne, ktore pomozu,namiesto wobenzymu,lebo som z toho chora, strasne peniaze mi to z vacku taha:(
Tak brigady mam,ale len narazovo, napriklad teraz uz od augusta nic, iba robim nieco z domu, nejake kraviny,doucujem atd,ale peniaze vsetky davam iba na lieky,ktore do mesiaca potrebuje neskutocne vela:(
Ved toho,co popisujes, sa desim uoplne,ze sa dostanem do takeho bahna stavu, ze sa uz nepostavim poamyl ani z postele,a nikto nevie preco,:(
ja neviem,ale je mi to strasne hrozne neprijemne,uz iba nad tym uvazovat, zatazuje mi to stale mysel, som mlada baba,co si planuje babo s manzelom, potomka konecne, uz sme spolu dlhsie,a stale nemozem,lebo mi kazdy tyzden je daco ine,a moj zivot sa sklada z chodenia po doktoroch a miliardy vysetreni :( na ktorych mi vzdy najdu daco ine, tam taky zapal, tam onaky,ale do riti,preco to mam ?:( ani vestica ani akupunkturista ani liecitelia mi nevedia dat na to odpoved :(

tenzing

K laboratórnym hodnotám, pri ktorých boli zistené len nevýrazné zmeny rôznych parametrov, napíšem len toľko, že liečiť sa má pacient, a nie laboratórne hodnoty. Sú prípady, kedy pacient vykazuje závažné príznaky pri nevýznamných laboratórnych zmenách-taký sa nemá liečiť? Ak je zlá klinika, liečiť treba aj pri dobrých laboratórnych výsledkoch. Na to, že sa lieči pacient, zabúdajú mnohí lekári...
čo sa týka Polyoxidónia, nie je pravda, že ho užívajú iba onkologickí pacienti. Vyskúšať by sa mohol, uškodiť neuškodí, ak aj nepomôže.

BJ_2

Moze jej len zacinat kolabovat imunitny system, nieje vsetko cierno biele, ze nic, a zrazu hned nemocnica. Vela krat sa do tej nemocnice pocas rokov dopracuje postupne, moze byt niekde na pol ceste...

Bud rada, ked este tahas brigady, neviem ci sem chodis citat, ale niektori skoncili az tak, ze neboli schopni odpracovat. Takze musel ich zivit niekto iny, co je dost demoralizujuce pre cloveka nad 25 alebo nad 30. A takisto im nic nenasli, takze nedostali davky, tak si to predstav, keby sa ti este zhorsilo o 50%, ze nemozes ani odpracovat, a nahodou ta v tom nechaju, tak hrozi ulica... bohuzial ,aj toto sa deje mladym ludom.

Kolostrum a beta-glukany su doplnky vyzivy, ktore posiluju imunitu, su jedny z naj. Doporucoval ich aj RNG, ktory hovoril, ze kolostrum vytiahlo z postele jeho tazko choreho otca behom par dni ,ked mal tiez velmi zhorsenu imunitu. Problem je, ze vsetko ide do penazi, zvazuj velmi dobre, na co das peniaze, lebo casom ti mozu prestat chciet poziciavat, alebo tak, mozu ti dojst peniaze. wobenzym je velmi drahy, nebral by som ho, za tu cenu doriesis betaglukany, kolostrum, dobry b-komplex a vsetko mozne.
Tie reklamy na wobenzym si nevsimaj, vobec to nieje az taky dobry pripravok, je predrazeny, neoplati sa, daju sa doriesit lepsie doplnky za tu cenu, bezne to stoji aj 30-50 eur mesacne brat, co je uz dobra palka, za jeden doplnkok. Za tu cenu vies doriesit aj 10 roznych velmi prospesnych doplnkov.

Ozaj na zlepsenie imunity skus aj LARCH ARABIGALACTAN, vsetko ries cez iherb a tak, zahranicne stranky. Skus citat forum zdravi-az, tam to prehladaj a najdes, ako objednavat z iherbu.

To co opisujes, je naisto duchovnej priciny, osobne si myslim, ze z nejakych lahkych veci sa telo rychlo dostane, nieze odides tak dlhodobo, ze pomaly nemozes pracovat. Za tym je vzdy nieco vazne. A treba to riesit vazne, lebo ako pojdu roky, moze byt z teba uplna troska, este ti aj prestanu poziciavat, dojdu ti peniaze, je to nebezpecne, clovek musi byt praceschopny, az vtedy je to v poriadku.

Kycera

Ak by Ti k o l a b o v a l imunitný systém, nesedela by si pred počítačom a nepísala, ale ležala na intenzívke!!!
Máš tendenciu všetko preháňať? Treba si nájsť duchovnú príčinu choroby a popremýšľať, či dakde nerobíš chyby. Ak máš leukocyty tesne pod normou, prečo Ti predpisovali imunoterapeutiká? Akú dg. imunitného systému Ti zistil lekár?

lolinka43

Čudné, že ti wobenzym nepomohol, pretože my s mamou naňho nedáme dopustiť. Každý rok pred chrípkovým obdobím ho užívame, aby sme si posilnili imunitu a sme zdravé ako rybičky.

lauruskatuska

Bj- tak ja si spominam, ze to zacinalo pozvolna, ked som mala stres, a ked som spoznala terajsieho manzela,ale inak neviem, a potom to skoncilo prelomovo- ked som mala extremny stres, az som pomyslala na samovrazdu,obrovske tlaky na mna, vela toho, a nepochopenie zo strany rodiny aj manzela, velke partnerske problemy a pod. ako ja viem,ze asi to mam ciastocne aj z duchovnych veci,ale zaseco uz mi tera pomoze vediet,co to odstartovalo?ked to neviem vyriesit? s liecitelmi treba naozaj opatrne,ako vravis,lebo len tahaju peniaze, tak ja teraz iba brigadujem, samozrejme plati mi vsetko rodina ev. manzel. Manzel neviem o tom,ze by mal milenku, skor nie. Ale nemame idealny vztah.
odvtedy tieto problémy sa zacali riadne a nejde to zastavit,ako vlak na ktory nasadnem a vlece sa to so mnou, neviem,co je kolostrum a betaglukany? nepoznam ani jedno, to som este asi ako jedine neskusala, no kolko wobenzymu,co ja viem,ja to beriem v cykloch, to sa nesmie stale, treba niekedy aj vyechavat, vela tabletiek, stovky som uz obrala,cca okolo 500 asi, ale mam povinne prestavky niekolko mesacne
nieco ma proste znicilo, zo zdravej zeny je troska.
Ake si mal ty problemy,prosim?a ako si ich vyriesil?si uz zdravy?

BJ_2

Ahoj.
Skus sa vratit spat do minulosti, kedy Ti zacali tie problemy. Kolko rokov dozadu. A co sa predtym stalo. Mne odstartoval kedysi problemy zly vyber partnerky, a sex s nou, stacila jedna noc. Potom som ju poslal prec, odvtedy si davam pozor, aby ma zena takto nezviedla. Cele roky som sa dostaval z tphp, proste nieco "zle" do mna preniklo a odstartovalo to celu radu zdravotnych problemov. Nieco to muselo spustit. Takisto sa mi zhorsilo zdravie po rozvode rodicov, a aj ked sa brat ozenil a odisiel z rodiny. Takze ja verim aj na duchovne veci, podla mna taketo vaznejsie problemy vzdy odstartuje nieco duchovne. Napriklad, staci, keby sa tvoj manzel vyspal s inou zenou, moze to zacat vtedy. Ja by som ti doporucil zacat s postami napriklad, tie posilnuju imunitu dost dobre. Ako si na tom s postami?
Mam na mysli bud uplne hladovky, alebo posty, ze pijes len cerstve zeleninove stavy niekolko dni po sebe.

Dalej by som sa Ta opytal, ci si praceschopna, odkial beries peniaze na tolky wobenzym. Alebo ci si aspon ciastocne praceschopna (nejake brigady utiahnes, alebo full-time zvladas?)

Z doplnkov, skusala si aj kolostrum a beta-glukany?

Anti-biotika musis prestat brat rozhodne. A lekari v tomto velmi moc nepomozu, v tychto zapeklitych chronickych problemoch. S liecitelmi opatrne, viac z nich su nanic a iba to skonci dalsim tahanim penazi.

Toho wobenzymu si brala kolko vela?