kolabuje mi imunitný systém, prosim o pomoc:(

Príspevok v téme: kolabuje mi imunitný systém, prosim o pomoc:(
lauruskatuska

uz neviem na koho sa mam obratit,ale citim,ze mi kolabuje imunitny system, nic nezvladam, bolia ma uzliny, akakolvek infekcia ma zlozi do postele aj na dva dni, staci,ze idem medzi ludi, a hned ma boli hrdlo, stipe ma v nom, nemam vobec ziadnu odolnost. Hodnoty bielych krviniek, nemam alarmujuco nizke, prave naopak, relativne v norme a tesne pod normou. jem pravidelne pripravky vselijake na posilnenie imunity, zdravo sa stravujem, chodim na prechadzky,som stihla, v rodine nemame choroby, ja mam rozne infekcne ochorenia,imunolog na mna skusal uz kadeco, ale uz ma prestal riesit, skusal imodin, imunor,wobenzym, ribomunyl,dopoval ma tym 4 roky iba min. prestavky..a ak ano, tak vzdy zamienal imunor s ribomunyl,(wobenzym stale),nepomaha nic, stale zapaly v tele, odhalene vysetreniami, neviem,kde sa to uz vo mne aj tvori, ci sa s tykam s takymi chorymi ludmi,ci?
kde sa to vo mne to zle berie?:( som z toho znicena, kedysi som bola ako rybka zdrava, teraz mam telo plne divnych infekcnych chorob, na imunologiu a na infekcne chodim ako na hodiny nemciny.Uz sa citim hrozne, previnilo a kadejako, nemam silu s tym bojovat :( Citim sa slaba, chora, Ja som neustále chora, ked nemam zapal vo vagine, je v oku,ked nie v oku,tak v uchu,ked nie v uchu v ruke,ked nie v ruke v hrdle, a takto stale dokola. Stale sa mi tvori zapal. Jedine co trocha pomahalo ked som brala bol Ribomunyl, citila som sa sviezejsie,ale vraj ho nemozem stale jest a mam aj taky dojem,ze sa mi tym poskodila imunita,lebo ked ho neberiem,tak som uplne KO, a ked beriem,som v pohode. Akonahle som bez imunitnych preparatov tak som na tom velmi zle.ako aj teraz. O*D augusta nic neberiem,iba wobenzym, a ine nie,ale uplne mam hlavu v smutku, je mi od septembra hrozne. Treti mesiac ma stale nieco inde boli, inde mam zapal, chodim po lekaroch jednym kusom. Tieto problémy s imunotou mam 6 rokov asi cca. Nemám ale ani 30, mam iba 29...Neviem ani co to odstartovalo tento kolotoc zurivy..
Imunologa som poziadala,ci by mi nevedela dat polyoxidonium, nechce vraj to berue vacsinou onko pacienti, aj to je otazne,ci by pomohlo. Absolvovala som kadejake vysetrenia, neviem co, nic nepomaha, stale sa zle citim, a musim pracovat, studovat, starat sa domacnost, muza, mam toho vela.
Strasna nervozita vo mne stupa, s kazdym dalsim zrdavotnym problemom som totalne znicena a psychicky na dne,len placem. Ano, nasvtivila som aj liecitelov, akupunkturistou nepomohli mi ani jeden, su zo mna zufali,ako lekári.
Uz sa snazim teda aj psychicky ukludnit,kedze viem,ze to moze byt zo stresu, ked mam nahovno imunitu,ale je mi rovnako nanic. Bolia ma uzliny a hrdlo- prakticky v kuse
Na sone, MR sa nic nenaslo, vraj mam " iba taky pocit",,ale to nie je pocit, odbijaju ma uz vsade kde sa da. Ale ja citim,ze mi kolabuje imunita, chyti sa ma vsetko. manzela trosku skrabe hrdlo, a uz rano ja sa zobudim s hnisavym hrdlom, okamzite vsetko chytim. pritom sa snazim pit stale zazvor, cesnak jem denne, skoricu, kurkumu protizapalovu...vsetko snazim sa..
Stale do mna sukaju iba atb liecbu,co mi absolutne nezabera, ani troska..Je zo mna ludska troska a mam iba 29:( Prosím stretli sa s tym uz niekedy? Ako vas vyliecili? Hladam uz aj tu na nete infosky:( dakujem

Ljuba36

Aj mne pomohol wobenzym a nedám naňho dopustiť. Samozrejme, bez dlhodobého užívania sa požadovaný efekt nedostaví.

mjanik

včielka-ty ideš na to komplikovane-akupunktúra ti odstráni podstatu problému v krátkom čase,lieky nie-budeš na ne dlho odkázaná

martina.d

nie je to placebo, je to liek, ktorý má preukázateľné účinky, ktorý aj mne pomohol vyriešiť mnoho problémov a najmä dostať imunitu do takého stavu v akom by mala byť!

prieskumnicka

-cambridge- Uzivala si ho pravidelne? Tak ako je potrebne? Lebo len pravidelne uzivanie ma zmysel, len vtedy je mozne vidiet nejaky pokrok a nejake zmeny k lepsiemu. Wobenzym uzivam uz dlho a citim sa velmi dobre. Pomohol mi pri mnohych problemoch a teraz ma drzi v pohodicke v tomto hektickom obdobi, kedy chripka ciha na kazdom rohu.

vcelka

jasné, aj to ma posunulo ďalej a utvrdilo v tom, že som sa dala na správnu cestu, myslím, že toto bude všetko fajn, len mmusím si dať pozor na pravidelné užívanie aby všetko bolo ako má byť :) mjanik načo by som išla na to takto komplikovane? načo zbytočne si komplikovať život?

mjanik

akupunktúra:tvoj prípad je liečiteľný,začať priamo tou imunitou,alebo nepriamo-preliečiť pľúca,potom pečeň atď

martina.d

paráda, že ti takto poradila aj ona. Že ti povedala aj o svojej skúsenosti, môžeš byť rada, že ti dala ďalší názor podľa ktorého si sa vedela zariadiť a myslím, že ti to aj pomohlo, či?

vcelka

dievčatá už je to nejaký čas, čo som vám písala, chcela som sa vám, ale poďakovať za to, že ste mi poradili, isté veci vysvetlili, kúpila som si Wobenzym, ten mi napokon aj samotná lekárnička odporučila, že ho aj ona berie a že paráda, tak som bola taká rada z toho, že od viacerých som naň počula ohlasy, už užívam tak som zvedavá :)

jarica21

Klasova prikláňam sa k tebe, k tvojmu názoru, k tvojej skúsenosti, tiež som si už čoto zažila a viem aké to je nepríjemné, keď imunita začne upadať a začne jej sila klesať veľmi rýchlo.
Enzýmy nie sú len tak pre nič za nič na imunitu určené ;)