Pan RNG

janula30

ako bez urazky ale niekedy tu ludia na neho boli strasne blby ...ze co je za sarlatana, nech si necha jeho doplnky ako si dovoluje radit ludom a podobne... na jednej strane sa ani necudujem ze to tu zabalil slovaci vedia byt strasne rypadla...

Marosko-n

Jedno si u RNG vážim, že nekritizoval GGW-BLV liečivú vodu.
Ale ani mi nenapísal, že by ju vyskúšal.
Nie je dôležité ako dlho žijete , ale je dôležité počas života byť čo najzdravší a GGW liečivá voda tomu pomáha.

Sonie

xyzv ten článok som aj ja čítala dávnejšie, je tam dátom rok 2014, to znamená že to písal pred 4 rokmi. Je možne že je z toho zatrpknutý, ale na p.arcibiskupa Sokola sú rôzne názory, rovnako ako p.Bezáka. Ale ak p.arcibiskup Sokol bol priateľom pána Romana -RNG, iste to ťažko znášal.

Sonie

Myslíš to forum rady RNG eu? Ak áno, myslím že RNG tam bol len prispievateľ, admin. alebo či čo tam bol Ivan. Kto si pamätá viac, Ivan na tomto fóre vystupoval pod nickom " Navy". Možno ten kto odpovedal nebol RNG. RNG môže prispievať aj pod iným nickom či menom na tomto fóre. Ale myslím že mal nejakú nadváhu, možno aj cukrovku, vek by som mu odhadla od 70-75 rokov.

BJ_2

Snad nezomrel, to som necital nikde. Ale nepacil sa mi jeho odchod, hlavne to, ze nic nenapisal.
Takisto zablokovali forum, kde sa stretavala dost velka komunita, co je tiez absolutne neeticke, neviem najst ten spravny termin, tak napisem len, ze je to zle a svinske.

Asi mal nejake problemy, lebo posledneho pol roka radil a pisal velmi cudne, ako keby mu preplo. Potom som sa niekde dozvedel, ze mal porazku ci co, a odvtedy sa mu mozno komunikovalo zle. Niekedy to moze zasiahnut aj mozog. V kazdom pripade, asi to teda vyriesil tak, ze odisiel, na co ma plne pravo, ale to ze zamkli to forum, je cisto ubohe. Administrator kludne mohol pokracovat, ide o to mnozstvo informacii a know-how ktore mali, a mnoho ludom by to pomohlo.
Kto vie, co sa stalo, mna to tiez velmi zaujima, lebo jeho forum som chodil citat. Teraz sa na nic neda opytat, keby ze aspon raz za tyzden by odpovedal na nieco.

Nepozdava sa mi, ze clovek, co sa tolke roky rozdal pre ludi, tolko im pomahal, by len tak odisiel. To sa nestava. Ked tak, napisal by aspon knihu, alebo niekde zrhnut jeho poznatky, ktore boli velmi cenne za tie desiatky rokov, co ich necarpal. Taky clovek takto neodchada. Stalo sa teda urcite nieco zle. Podla mna ochorel, alebo mal porazku a to tak, ze to zasiahlo jeho mozgove schopnosti. Lebo poslednych par mesiacov pred odchodom, odpovedal, akoby pisal nejaky retardovany clovek... proste jednoslovne odpovede, hole vety, a casto nedavali celkom vyznam, a same chyby... cize ja som to uzavrel tak, ze asi mal porazku a stalo sa mu nieco z mozgom.
Ale nemam to potvrdene. Neverim, ze by niekto hentak odisiel len tak.

Ak niekto ma nejake informacie, nech napise. Ja nemam nic, proste zmizol a nic nenapisal. A to sa mi nechce verit.

Sonie

Nepočula som že by zomrel, ale má už svoj vek a ani veľké množstvo doplnkov výživy zázrak neurobí. Telo sa opotrebováva. Ale bola by som rada keby tu napísal pár riadkov, že je v poriadku a že žije, predišlo by sa tak rôznym úvahám.