Pan RNG

Mewrick

Forum je odvcera odstavene.Nema niekto kontakt na toho administratora Ivana ci problem odstrani,alebo sa z informaciami z fora mozme rozlucit?

BJ_2

zuzi74 - minimalne na svoje forum by urcite ostal chodit. Tomu neverim, ze by s tym sekol a nechal to zablokovat. Stale mi to pripada neludske.

Zablokovat forum, kde je komunita, je hriech. Mozno niektore temy uzamknut? Ale vsetky? To je rozbitie komunity, ktora sa tam stretavala.
Mohli si predsa radit navzajom nadalej. Mnoho ludi co tam chodilo, malo vela know-how ako co uzivat a dlhorocne skusenosti.

Tu kritiku chapem, ale to by cloveka nemalo odratit uplne. Tato spolocnost je bohuzial, nemoralna, to je to, co sme si sem pustili po 89, kapitalizmus, a s tym tuto ''uroven". Mladych treba k mravom ucit, inak sa z nich stane toto, co z tejto spolocnosti a tato spolocnost ich nijak k tomu nevedie. Bude to len horsie a horsie, aj mna sem nebavi prispievat. Prispievam a citam to 10x menej, ako pred rokmi, napr v 2010 som sem chodil casto. I tak, by som vsak neprestal chodit na forum, ktore si vediem ja, tam by som ich proste mazal a blokoval zaradom.

Sonie

kosticky a môžem sa spýtať na názov toho kolagénu? Ten Condrosulf som uviedla len ako príklad, že lekári ho predpisujú ako liek, poisťovne nič nehradia, tak potom si ozaj človek môže tie doplnky kupovať aj bez lekára. Kolagén je dobrý okrem kĺbov aj na vzhľad pokožky, nehtov. Poznám v Blave jeden abstraktný dom, kde sa dajú tiež za dobré ceny kúpiť kvalitné doplnky.

zuzi74

BJ2, ja som sa skor cudovala, ze ho tu este vobec bavilo prispievat, nakolko niektori ucastnici fora ho dost ostro kritizovali, az vyslovene rypali do neho a spochybnovali jeho znalosti. Takze ja by som sa necudovala aj keby "len tak z nicoho nic" prestal prispievat.

kosticky

Sonie ja som si na radu liečitelky kúpil perfektný lacný kolagén a cenovo sa to nedá porovnat s condrosulfom ani inými superliekmi na kĺby. A pomohlo tisíckrát viac než tie drahé somariny.

Sonie

SKLEPÁREJE doplnky, to už dávno neexistuje. Mal aj takú skromnú stránku vybraných doplnkov výživy pod týmto názvom a ponúkal ich za nízku cenu. Dnes sú plné lekárne doplnkov výživy a na lieky sa musí čakať. RNG vedel aspoň, ktoré tie doplnky sú účinné, aké množstvo účinnej látky majú obsahovať, ako dlho užívať, aby načas zabrali. Doplnky sa musia dopĺňať aspoň 2-3 krát ročne a to je náročné na peňaženku.Rovnako dnes predpisujú Condrosulf na kĺby, je to potravinový doplnok, ale poisťovne nehradia ani cent, pritom odporúčajú ho lekári 3 krát ročne po troch mesiacoch. Zázrak uzdravenia nie je možný Condrosulfom, len dopĺňať a premazať kĺby a mať na to peniaze.

detect

RNG alias Roman Hudec,
zdroj finstat.sk
adresa
840 Wellington ave apt. 120, 600 07 Elk Grove Village Illinois, USA

spoločník vo firme
SKLEPÁREJE POTRAVINOVÉ DOPLNKY, s.r.o.