Pan RNG

Suada

BJ_2 Veru, ani mne sa nepaci, ze je forum zamknute. Ako pises - je to nefer voci komunite. A to, ze Ivan maze prispevky.... nuz, myslim si o tom svoje. Aky mal k tomu dovod, nerozumiem....

BJ_2

Suada, neviem co sa stalo, ale potom to asi tu cita (ten Ivan). Nevymazal toho viac?

V kazdom pripade, uzamknut to forum, je naprosto svinske. Ta komunita si pomahala, bolo to fajn. Ten Ivan sa mi nepaci, ani neodpisal na mail, takze za mna to vyzera takto:

RNG zomrel, lebo hentaku vec (uzamknut forum) by podla mna nedopustil. A Ivan, si tam tu stranku nechal, kvoli tomu, ze je tam velka navstevnost, a on tam ma ten zlavovy kod. Forum uzamkol preto, aby sa tam nedalo dozvediet, ze RNG zomrel. To si len domyslam, ako to vyzera. Bud rada, ze ho nezmazal. Ale ak zmazava prispevky, tak to je uz cista svinskost. Ale upozornujem, ze to je len moja domnieka, lebo som patricne vytoceny z toho celeho. Hlavne to, ako uzamkol to forum. Tym rozbil tu komunitu. V tomto tazkom case, ked lekari nepomahaju, a ludia bojuju o zivot, a coraz viac su chronicky chori.

Suada

Tak toto je uz aka ubohost s Rng forom!! Pred par dnami som sem pisala, ze hladam pani s nickom "Kovi" z fora - lebo mala rovnaky zdravotny problem ako ja a chcela som sa s nou o tom poradit, a co sa nestalo? Pan administrator Ivan vymazal vsetky prispevky pani "Kovi" z fora!! Ubohe, fakt... nemam slov.

Chcembyt Zdravy

Ahoj cuccor možem poprosiť tvoj mail ohľadom vyliečenia cukrovky?Bol si 1 typ?Ak áno tak mi odpíš.Ďakujem

cuccor

bocian cukrovka je vyliečitelná a ja som toho dokazom. Nevyliečitelný je človek, ktorý sa vzdá a nehladá iný spôsob.

bocian

česť jeho pamiatke,
ani najlepšie americke produkty nepomohli, amerika nema prostriedok proti smrtelnosti , ako je to mozne?cukrovka je nevyliecitelna pomaly si napreduje

Marosko-n

Jedno si na RNG cením, nikdy som nevidel za celý čas od r .2005 žeby písal niečo proti GGW, aspoň som nepostehol. Administrátor mi občas zmazával občasné príspevky aj mi napísal, aby som si písal na vlastnej stránke.
Ale RNG aj keď vedel emailovú adresu, nenapísal mi ani raz, hoci užíval najlepšie lieky a aj tak bol chorý. Je mi z neho smutno, škoda.

Suada

Ozaj zomrel? To mi je luto:(
Skoda, ze je forum uzamkmute. Potrebovala by som sa tam s nejakymi ludmi poradit, prinajmensom s pani s nickom "Kovi" - nepoznate ju niekto? Resp. ako by som sa s nou vedela spojit? Nejaky napad?

BJ_2

Ivanovi administratorovi som pisal, neodpisal. Takze je mozne, ze fakt zomrel. Netreba si domyslat, ale nieco s nim urcite bolo, uz predtym, pretoze pisal od veci. ja som poznal jeho prispevky cele roky, a predcim zmizol, pisal velmi od veci. Bohuzial o tom je internet, ze sa to tazko zistuje, mohlo sa stat vselico. Ale jedno je iste, taky clovek by urcite nezmizol uplne, obcas by prisiel na svoje forum nieco napisat.