Caj na ocistenie hrubeho creva

Príspevok v téme: Caj na ocistenie hrubeho creva
Zuzka52

Dobry den, prosim vas ak by ste mi vedeli poradit, aky caje alebo byliny pomahaju na ocistenie hrubeho creva? Lebo mam v poslednej dobe dost problematicku plet, vsade sama vyrazka a som vo veku kedy by uz vyrazky mali byt davno prec. Mam s tym problem stale uz cez pubertu som bola sama vyrazka, ale mam pocit ze teraz sa to zhorsuje. Cez leto nic, ale teraz na jesen a zimu je to hrozne. Od kamosky co sa do tohto viac vyzna som sa dozvedela ze to moze byt problem s travenim - zaludok, kyseliny atd. Ale vraj aj z hrubeho creva. Nasla som si par clankov na to kedy zacat s detoxikaciou hrub. c. a vsetky body sedeli na mna okrem stolice. Tak by som to chcela riesit radsej bylinkami alebo cajom, nechcem hned rozne tabletky brat. Dakujem vopred za pomoc

Zuzka52

Kycera: akurat hladam na internete o tej soli, ale mne to pride prilis drasticke, pretoze ja problemy so zapchou alebo bolestou brucha nemam. (Bolest brucha mam iba malokedy). Skor ma nafukuje..ale to bude mozno tym pecivom..
No k veci. Zatial som nasla okrem toho taku mineralku saratica sa vola, ona ma aj ine mineralk v sebe ale aj tu spominanu sol len v mensom mnozstve. Myslis ze by som to mohla skusit zatial takto s tou mineralkou? Ze ci sa nieco zmeni? Iba sa pytam aby som vedela ci to mam kupovat alebo nie

Zuzka52

mjanik: moze to pomoct, ale ja mam bohuzial od vela znamych, ktory aj choroby riesili tymto sposobom a asi natrafili na tych zlych, lebo in to vobec nepomohlo..ja to berem mozno ako poslednu moznost ale to neviem zarucit..moc tomu neverim a zbytocne je to na dlho, kym niekoho najdem kto bude dobry a kym len ten proces zacne fungovat.. su aj ine rychlejsie a ucinnejsie metody si myslim.

Zuzka52

Kycera: ano to moze byt pecivom, cez leto som ho znacne obmedzovala lebo mi nechutilo, len ma nafukovalo a potom som mala brucho ako tehotna v plavkach, no teraz na jesen konzumujem ale len celozrnne a nie zas vela aby sme sa pochopili.

Co sa tyka alergii, tie nemam, robila mi alergologicka testy.
A urcite vyskusam pohladam na nete co kde, uz sa tesim, dakujem :)

mjanik

+zuzka-neviem čo stým myslíš,veď ja radím konkrétne kde akupunktúra pomôže,vedˇtu nemôžem dávať siahodlhé popisy liečby akupunktúrou-na to je ten akupunkturista ktorého si zvolíš,ktorý zvolí postup liečby.Dobré výsledky budú od dobrého akupunkturistu,zlé od zlého.Zlý akupunkturista ťa nevylieči,uškodí tebe ale aj AKUPUNKTUŔE

Kycera

Zuzka,
orientačne máš zasiahnutú oblasť čriev, pľúc, aj reprodukčné orgány nadmerným nahromadeným tukov a hlienov. Presnejšie informácie získaš, ak si na nete vyhľadáš diagnostiku "mapy tváre" a porovnáš so svojou tvárou.
Takže rada pre Teba znie : obmedziť tuky, cukry a výrobky z múky. To za predpokladu, že nemáš potravinovú alergiu alebo intoleranciu na niektoré potraviny, kt. sa tiež podieľajú na tvorbe vyrážok. A dbaj o pravidelné vyprázdňovanie. Nebolo by od veci, ak by si vyskúšala aj saunu.
Inak hrubé črevo (párový orgán pľúca) sa detoxikuje na jeseň od 15.9. - 14.11. Aj fa Energy, Joalis,... sa zaberá jemnou detoxikáciou organizmu. Ak to chceš urýchliť, potom môžeš vyskúšať Glauberovu soľ, ale vtedy musíš zostať doma.

Zuzka52

mjanik: mne sa tak zda ze robis pod kazdym clankom s nejakym problemom iba reklamu a ziadnou radou nepomozes iba vkuse o akupunkture tocis.. ja niesom na tieto veci...hladam normalnu radu...

Zuzka52

Kycera: este som zabudla prepac, vyrazky mavam ako kde, vecsinou na brade ale aj na cele(take ako keby podkozne-tukove), tento mesiac sa mi zacali robit aj na licach...aj pri nose mam teraz momentalne :(, ach som zvedava, ci nieco pomoze ak nieco poradis :)

Zuzka52

Kycera: No stravovanie cez leto je vzdy ine, pretoze clovek menej je, je aj slnko takze vyrazky niesu ani keby clovek jedol kazdy den mcdonald. Ja mam urcitu stravu ktoru jem (popis nizsie) a snazim sa cez cely rok takto stravovat. Lieky ziadne-iba Zinok teraz som skusala pretoze vraj to tiez pleti pomaha ale uz ho neuzivam lebo som nevidela ziadne vysledky ani za mesiac pouzivania. Antikoncepciu tiez neberiem. To je svinstvo same o sebe. A dakujem za ochotu pomoct:)

Kycera

Zuzka,
píšeš : " Cez leto nic, ale teraz na jesen a zimu je to hrozne." Spomeň si, ako si sa v lete stravovala, čo si v tomto období robila inak, čo sa zmenilo,... Popíš mi konkrétne miesta, kde na tvári máš vyrážky a odpovedz na otázku či berieš nejaké lieky, antikoncepciu alebo doplnky, pokúsim sa Ti pomôcť.