dá sa schudnút iba stravou bez cvičenia?

alenka_radska

určite sa dá. Kupila som si váhu do kuchyne a všetko jedlo som si začala poctivo vážiť.Vodu neriešim, iba jedlo si vážim a váha ide dole.Samozrejme som si na to kupila i novu osobnu váhu - hovoriacu. Aby som počula, ako kila idu dole.

MICHALEngel

ahoj uz som to tu pisal par ludom vieme ti poradit ako schudnut zdravou cestou bez diet cvicenia a hlavne zdravo ziadne jojo ani nec podobne ale vsetko bio cestou za pomoci nasich rad a materialov ktore fakt funguju a mame velmi velmi vela spokojnych ludi moj FB Michal Engel Kvasnica

maritas

Mna by to práve zaujímalo naopak :D či sa dá schudnúť cvičením bez diét. Mne pomohol zhodit pár cm bodywrap ale ešte by som pár cm rada schudla, len stravu asi zmenit nedokážem :/

Mocca

Vylucila som zo stravy vsetky sladkosti, inak jem vsetko, v akomkolvek mnozstve, o akomkolvek case, vobec nemam ziadnu fyzicku aktivitu, vozim sa vsade autom. Vysledok - Len vylucenim vsetkych sladkosti a rafinovaneho cukru odchadzalo 0,5 az 1 kilo tyzdenne prec. Stratila som tak za dva mesiace vyse 6 kil a teraz sa to ustalilo a nechudnem ani nepriberam. Neobmedzujem nic ine. Pred vylucenim sladkosti som mala BMI 21, teraz mam BMI 18,6.

januska28

dakujem aj ja si myslim ze sa to da nakolko vraj 80% je strava... je vhodne zvysit prijem zeleniny v tomto pripade?