Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Je mi zle z ľudí a zo života

Príspevok v téme: Je mi zle z ľudí a zo života
Iny

Máte niekto tiež niekedy pocity, že ste narodili do nesprávnej doby? Dá sa povedať, že sa máme relatívne dobre. Po materiálnej stránke. Čo sa týka morálky, duchovna, alebo ľudskosti, sme v totálnej žumpe. Neznášam ľudí, tie bezduché pipky a frajerov, čo nič iné nerobia, len trčia v posilke. Sú len dobre vyzerajúcimi telesnými schránkami. Sú to len kusy "mäsa" s tonou makeupu a nezmyselne drahými handrami. V nejakom novučičkom fáre a tvária sa, že sú niečo viac. Akože študenti vysokých škôl, ale ich vedomosti končia len pri značkách, handrách, kozmetike, či strave a doplnkoch. Najdôležitejšie je, aby mali čo najviac lajkov na fotkách s tehličkami, či vystrčenými zadkami. Zaujíma ich len "ja" a to ako vyzerajú.
Všetci sú slušní, alebo milí len keď vám chcú niečo predať, alebo niečo od vás chcú.
Hnusí sa mi táto doba materializmu, kultu krásy a peňazí, povrchnosti a chamtivosti.
Keď má človek peniaze na tolko zbytočností, prečo nemôže trocha pomôcť tomu starcovi, ktorý tam s klobúkom stojí v zime a trasie sa, či už od tej zimy alebo hladu. Miesto toho si ho nahráva, alebo fotí.
Keď si chcem ísť oddýchnuť do Tatier od tohto všetkého,prídem tam a zarazím sa, že prečo rovno z Tatier nespravia jeden veľký "Aupark"? Milión pseudoturistov, opäť pipiny, vymalované, vyfešákované, dajú si "túru" lanovkou hore na kopec, kde sa odfotia na facebook, lebo dnes je to IN chodiť na hory...Zasratí pózeri..
Je mi tak zle z ľudí, že sa mi nechce ani žiť..

nnnuuu

Mňa ten ich dobrý výzor netrápi, z toho netreba robiť tragédiu, však nejako treba vyzerať. Ja som si pre svoj prílišný altruizmus vyslúžil už toľko titulov, že dovidenia dopočutia, ale na strane druhej prísť k toľkým titulom bez štúdia? Zaujímavé, tzv. prezumpcia viny:-(

BielyTesak

A nech ten kto je bez viny hodí kameňom , to aká je doba nesúvisí priamo s vašou nenávisťou k nej , hľadáte si len zámienku vy ventilovať svoj hnev. Áno mám pocit že som sa narodil do nesprávnej doby ale nemusím na každého hádzať špinu kedže ma daný typ ľudí nezaujíma , stačí sa naučiť tolerancie , ignorovať a počuli ste o sarkazme ? ten priam milujem. Pekný večer prajem.