Je mi zle z ľudí a zo života

Príspevok v téme: Je mi zle z ľudí a zo života
Iny

Máte niekto tiež niekedy pocity, že ste narodili do nesprávnej doby? Dá sa povedať, že sa máme relatívne dobre. Po materiálnej stránke. Čo sa týka morálky, duchovna, alebo ľudskosti, sme v totálnej žumpe. Neznášam ľudí, tie bezduché pipky a frajerov, čo nič iné nerobia, len trčia v posilke. Sú len dobre vyzerajúcimi telesnými schránkami. Sú to len kusy "mäsa" s tonou makeupu a nezmyselne drahými handrami. V nejakom novučičkom fáre a tvária sa, že sú niečo viac. Akože študenti vysokých škôl, ale ich vedomosti končia len pri značkách, handrách, kozmetike, či strave a doplnkoch. Najdôležitejšie je, aby mali čo najviac lajkov na fotkách s tehličkami, či vystrčenými zadkami. Zaujíma ich len "ja" a to ako vyzerajú.
Všetci sú slušní, alebo milí len keď vám chcú niečo predať, alebo niečo od vás chcú.
Hnusí sa mi táto doba materializmu, kultu krásy a peňazí, povrchnosti a chamtivosti.
Keď má človek peniaze na tolko zbytočností, prečo nemôže trocha pomôcť tomu starcovi, ktorý tam s klobúkom stojí v zime a trasie sa, či už od tej zimy alebo hladu. Miesto toho si ho nahráva, alebo fotí.
Keď si chcem ísť oddýchnuť do Tatier od tohto všetkého,prídem tam a zarazím sa, že prečo rovno z Tatier nespravia jeden veľký "Aupark"? Milión pseudoturistov, opäť pipiny, vymalované, vyfešákované, dajú si "túru" lanovkou hore na kopec, kde sa odfotia na facebook, lebo dnes je to IN chodiť na hory...Zasratí pózeri..
Je mi tak zle z ľudí, že sa mi nechce ani žiť..

pavel y

Veru, tie pipky nestoja ani za "nič". Sú neschopné a všetko za ne musia robiť ich partneri či kamaráti. Stačí mi to počuť v škole. Čubky sa vtierajú spolužiakom, len aby ich rodičovským autom prevážali z bodu "A" do bodu "B", potom "C" atď, lebo by z nich ubudlo, keby zdvihli riť a použili svoje nohy, prípadne na väčšie vzdialenosti sadli do autobusu. Ani variť to dnes nevie, ani upratovať to nechce, ani deti to mať nechce, no načo sú tie tvory vlastne užitočné? Len zavadzajú a vyciciavajú opačné pohlavie.

Kycera

Mať tak tieto problémy! : D Mám pre Teba prekvapujúcu správu : Narodila si sa do SPRÁVNEJ doby!!! Problém máš Ty, a tak holt je na Tebe ako a či sa s tým dokážeš vyrovnať.

Tomas12345

Nevsimaj si ich su to ich zivoty a ak ich to robi stastnym je to ich vec , nechapem preco sa chces kvoli nim zabijat ???

Tvoje zivotne priority a hodnoty su obdivuhodne ja mam tiez take podobne. Mozno by si sa mala stretavat viac s ludmi ktori sa zaoberaju duchovnom , chodit do kostola na omse, stretavat sa s krestanmi pre ktorych nie je dolezite materialne veci ale duchovne proste obkoles sa takouto skupinkou ludi a bude ti lepsie :)

simiona

Oznam:

Ked su tu nejaki bohaci, ktori nevedia, co s peniazmi, kludne ich mozu dat mne, vdaka.

Toto nie je ziadny vtip.

simiona

Suhlasim so vsetkym so zakladatelom temy. Tiez som bola minule v Tatrach. Vadili mi tam veci, ako pilenie dreva s motorovymi pilami alebo jazdy na stvorkolkach. Preboha, ved su tu lesy a tam ziju zvierata, co maju omnoho citlivejsie usi ako my. A my si vieme zanadavat, ked sused vrta v byte alebo idu hulakajuci ozrani z krcmy. Vravime, ze sa medvede a diviaky pchaju k nasim domovom. A co my? Betonujeme polia,luky, rubeme lesy a zvacsujeme si svoje obydlia.

A ti pozeri. Normalne by sa podla mna fotili polonahi pri mori, ale kedze su tu obavy z terorist. utokov, chodia teraz do hor.

Tiez hovorim, preco ti strasne nechutne bohati sa nerozdelia s peniazmi s tymi, co ich potrebuju?

nnnuuu

Lepšie by bolo zobrať aj ten telefón do ruky a šmariť ho pekne do rieky. Už je toho komunikačného smogu na ľudí akosi priveľa, môj názor.

ides

Tak ser na nich a neries. Bud sam sebou a stastny. Ked ta seru ludia naokolo, tak si ich nevsimaj a staraj sa aby si ty bol stastny. To dosiahnes tym ze si ich prestanes vsimat a prestanes na nich mysliet. Na tych co ta seru. Mysli casto na nieco prijemne. Na dobru hudbu a na dobre komedie. Na uspech v skole, na zvladnutu skusku. Na to ako zvladnes dalsiu. Odhlas sa z FB, je neuveritelne, jak to tvojej psychike pomoze. Zazila som na vlastnej kozi, preto to odporucam. Ja ani nie som na FB. Bola som par tyzdnov. Nieco ma tam sralo. Vela ma tam toho sralo. Tak som sa odhlasila a zijem odvtedy, dovlim si tvrdit, o 90 % stastnejsie ako ked som tam bola a rozculovala ma ta falosnost tam a to strkanie sa do zadku, ale aj nekonecne vykecavanie o plienkach a o zuboch, babatkovske kydy a dalsie somariny, akosi privelmi ludi trapil zarobok inych. Vkuse sa niekto vypytoval kolko zarabam. To ja som sa nepytala nikoho. Co ma je po nich. Do hor nechodim. Ja idem do wellnessu a do bazenov a tam su vsetci v plavkach a ziadna nemoze mat kilo makeupu, ako by s tym isla do vody?Ide teraz o tvoj postoj. Ci budes dusit v sebe myslienky negativne alebo ci prepnes na myslienky pozitivne. To je cele o tom. Ludi nezmenis. Preto radim ser na nich. venuj sa sebe. Negativne myslienky ta otravia. Pozitivne myslienky ti sprijemnuju zivot. Nenechaj sa otravit negativizmom. Mozes si dat sluchadla na usi a pustit si zo smartfonu oblubene pesnicky, uz to ti sprijemni chvile chodenia po ulici. Myslis na doru hudbu - prijemnejsie ako mysliet na vyumelkovane pipiny a falosnost a pretrcanie sa pred smartfonmi, pozovanie na selfie aby bolo co dat na FB:) Co tak na tom FB vobec nebyt? o co prides? o nic.