Je mi zle z ľudí a zo života

Príspevok v téme: Je mi zle z ľudí a zo života
Iny

Máte niekto tiež niekedy pocity, že ste narodili do nesprávnej doby? Dá sa povedať, že sa máme relatívne dobre. Po materiálnej stránke. Čo sa týka morálky, duchovna, alebo ľudskosti, sme v totálnej žumpe. Neznášam ľudí, tie bezduché pipky a frajerov, čo nič iné nerobia, len trčia v posilke. Sú len dobre vyzerajúcimi telesnými schránkami. Sú to len kusy "mäsa" s tonou makeupu a nezmyselne drahými handrami. V nejakom novučičkom fáre a tvária sa, že sú niečo viac. Akože študenti vysokých škôl, ale ich vedomosti končia len pri značkách, handrách, kozmetike, či strave a doplnkoch. Najdôležitejšie je, aby mali čo najviac lajkov na fotkách s tehličkami, či vystrčenými zadkami. Zaujíma ich len "ja" a to ako vyzerajú.
Všetci sú slušní, alebo milí len keď vám chcú niečo predať, alebo niečo od vás chcú.
Hnusí sa mi táto doba materializmu, kultu krásy a peňazí, povrchnosti a chamtivosti.
Keď má človek peniaze na tolko zbytočností, prečo nemôže trocha pomôcť tomu starcovi, ktorý tam s klobúkom stojí v zime a trasie sa, či už od tej zimy alebo hladu. Miesto toho si ho nahráva, alebo fotí.
Keď si chcem ísť oddýchnuť do Tatier od tohto všetkého,prídem tam a zarazím sa, že prečo rovno z Tatier nespravia jeden veľký "Aupark"? Milión pseudoturistov, opäť pipiny, vymalované, vyfešákované, dajú si "túru" lanovkou hore na kopec, kde sa odfotia na facebook, lebo dnes je to IN chodiť na hory...Zasratí pózeri..
Je mi tak zle z ľudí, že sa mi nechce ani žiť..

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

martinah42

najhorsie je ze sme stale dost nejednotny narod co je skoda lebo ludia si ani neuvedomuju aku velku maju moc... neviem ako na papulu musi este padnut Slovensko aby sa tu konecne zacalo nieco diat a neboli tu iba ludia co povdedia a nic sa nezmeni nic nema zmysel atd... nam keby zavedu aj dan za vzduch tak ju budeme platit ako barany...

Ajja 1

Tak prečo tu zostávaš?Na svete je dosť miest bez techniky na urvni nášho minulého storočia,presťahuj sa ked sa Ti tu nepáči.

ajjaja

Ked vam je tak zle z tejto doby, preco ste a zaco ste na namestiach strngali klucami? Vy alebo vasi rodicia? Aby rozkradli statny majetok novodobi chamtivci a aby vam utiahli opasky. Vas asi v skole neucili ze kapitalizmus v ktorom teraz zijete je aj vykoristovanie cloveka clovekom, mate len tie istoty, ktore si sami vybudujete a spoliehat sa mozete este nanajvys na svojich rodicov, ale inak vam nikto nepomoze. Platit si treba takmer vsetko, nikto vam zadarmo nic neda, to nie ako v socializme sa dostal zadarmo byt, novomanzelske pozicky atd. Tak plavajte a rozmyslajte ako sa uzivit a majte siroke lakte, alebo sa utapajte v ziali aky je tento zivot a ludia zli.

tvrdarealita2

hehe uplna pravda vsetci su tu zadlzeny ,exekúcie, zdravotnictvo skolstvo nefunguje maka sa tu za 4 stovky na 3 smeny alebo na 12tky kedy clovek ani svoje deti nevidi a hovno s toho platu spravi a niekto povie ze si zijeme ako v rozpravke... katasstrofa...

hehe1

mame sa relativne dobre? a ty zijes na slovensku? ved tu ludia nemaju co do huby, 3 miliony exekucii, co sa len zadlzuju, dru tu za par stovak, nic nefunguje... to len k tomu... a to ostatne? zijeme v kapitalizme, teda vsetko sa toci okolo choreho mamonu, ktory nici vsetko, vztahy, zdravie, rodiny, planetu, toto nejde k nam slovanom, my mame ine hodnoty, ale ludia sa slepo prisposobili a idu s davom, mne pride tiez tato doba ako doba zaostala, ako moze takto vobec vsetko fungovat? ludia sa odcudzili jeden druhemu, ale to je preto, lebo system ich nuti proti sebe bojovat a vykoristuje ich....

daso

Ahoj Iny ,absolutne s tebou suhlasim.Preto mam problem si najst partnera a dobrych priatelov...nejakych mam,ved clovek s niekym musi travit cas,ale vsetko je to povrchne a plytke...preto som zavisla na svojich rodicoch ,kde este stale panuju stabilne hodnoty ako moralka,pomoc a cestnost.Ako si uvedomujem,ze o nich pridem,moje depresie z tohto sveta stupaju.Aj ked som sa znacnu cast zivota snazila prehlusit pracou a zalubami ,problem je ten,ze nonstop nie je mozne realitu niecim prebijat...takze som sa ti vyrozpravala a mam ten pocit 20 rokov a pritom nie som chuderka ,financ e nezavisla a mohla by som si dovolit podstatne viac a pritom zijem striedmo.Takze nie si jediny

Sonie

Doba je taká aká je a vždy nejaká bude. Ak by si žila v socializme, tiež by sa ti to nemuselo páčiť. A rovnako nevieš či si aj teba niekto nezaradil do nejakej kategórie a nie je mu zle z ľudí podobných tebe. Je to skôr vec vlastnej spokojnosti zo sebou, treba žiť svoj život.