Úzkostné stavy slabá psychika

Príspevok v téme: Úzkostné stavy slabá psychika
Natty77111

Už dlhšiu dobu má trápia úzkostné stavy
Proste všetko je v poriadku ja som šťastná
A zrazu to príde v priebehu za jednu minútu padnem na úplne dno zachváti má úzkosť a neviem sa pohnúť ďalej prídu myšlienky typu na samovraždu ale nechcem sa tomu poddavať
Vlastne sa ani nemám prečo trápiť
Lebo mám všetko mám úžasnú rodinu
Kamarátov chodím na školu s ktorou som spokojná ale týmito mojimi stavmi to všetko ničím pretože chcem byť sama alebo ja neviem som strašne zmätená kopu krát som sa rozplakala aj vonku pri kamaratkach pri rodine veľa vymeškavam školu býva mi často zle a trápi má to všetko plačem skoro každý deň neviem si už pomôcť lebo keď som už zas v poriadku tak znovu to príde strašne má to ničí ja už sa cítim tak slabá
Proste pár hodín som úplne šťastná
A ďalšie úplne na dne príde mi to až nenormálne keď to takto píšem
Možno to zavainilo to že moja mama chodievala domov často opitá a mňa to strašne trápilo a teraz odišla preč do zahraničia za priateľom lenže ja ju potrebujem a chyba mi aj napriek tomu ako mi ubližovala
Tak isto rozišla som sa s priateľom ktorý mi bol stále oporou a bol somnou každý deň no vymenil má za moju najlepšiu kamarátku myslela som že má to nedokáže tak zlomiť myslela som že som silná ale možno sú to tie príčiny čo pochybujem mám v sebe nejaký blok
Proste strašne slabú psychiku
A ja už naozaj neviem ako ďalej
Mali ste s niečim takým niekedy skúsenosti ?

uzkostlivaaa

ja to mam tiez a fungujem na liekoch...ked ich vysadim je to pohroma... bohuzial velmi tazko sa s tym da zit..

Jana Lukacova

Natty77111: Vaše úzkostné stavy sú dôsledkom "nespracovaných" emócií, ktoré vo svojom vnútri máte a ktoré vyvolali situácie, ktoré ste prežila..

poradaaineveci

skús si nájsť hoby ktoré ťa bude baviť napr. ak sa venuješ športu a robí ťa ním šťastnou,pri ktorom nemyslíš na nič iné,tak sa tomu nadalej venuj a zlepšuj...
neviem koľko máš rokov a či žiješ s otcom a aké máš aj iné vzťahy s rodinou ale skús sa vyrozprávať čo ťa ťaží na srdci...
ked sme pri tom športe,tak najlepšie by bolo nejaké tímový kde vás je viac...nemysli na minulosť na ohľadom tvojho frajera,povedz si že taký bol a budú iný...možno by si pri nom nebola šťastná do budúcna a príde niekto iný ktorý ťa pochopí a bude ťa milovať :)
a čo sa týka tvojej maminy,to neviem ak máš babku alebo ocina a dobre vychádzaš s nimi tak príjmaj od nich lásku čo ti dávaju :)
a uvidíš do budúcna že ti bude aj lepšie :) prajem ti aby si našla svoj vnútorný pokoj a rovnováhu :) možno to bude ťažké,ale bezabúdaj že máš na vôkol ľudí ktorý za to stoja a miluju ťa nadovšetko :)

nicollette12

Presne tak, stratila si nieco, co ta robilo stastnou ale bud rada, lebo ked si vytvoris sama nieco co bude tvoje stastie, tak budes velmi silna.. hlavne sa nesmies psychycky zrutit, je to iba obdobie, to prejde, bude vzdy len a len lepsie, len musis pre to aj ty nieco spravit...a to nieco je, ze rob to co ta bavi, nie mobil a doma lezat a byt v depke...chod von, za kamaratkami (aj keby si mala pri nich iba plakat oni to pochopia ak su prave), chod sa prejst (ak mas psika, mozes ho ist vyvencit do lesa), alebo chod si zacvicit, zober kamosku do kina, alebo ked uz by si chcela byt sama, tak si niekam chod sadnut, na cokoladu horucu alebo caj, zober knihu a citaj si, oddychuj...ale hlavne nie doma zavreta....lebo ta to bude aj nadalej zozierat...

Mia777

Naty77111 stratila si aké-také ale predsa svoje dve istoty v živote, možno preto ťa začínajú pripadať úzkosti. Ak by si chcela, ozvi sa
london.sisi@post.sk

Eli0017

Moja , ja to dobre poznám , mávam tiež take stavy , príde mi strašne zle od žalúdka len keď pomyslím na niaku vec ktorá je pre mna dôležitá , stresové situácie ma priam pohlcujú , myslím, že by si mohla skúsiť sa naplno venovať nijakému športu , budeš viac zamestnaná a predsalen sa vraví v zdravom tele -zdravý duch

Ajja 1

Na začiatok odlož najmenej na 2 hodiny denne mobil aj internet a venuj sa tomu čo máš rada,okrem pozerania TV.Zbláznite sa všetci z toho zosieťovania,ani na WC nemáte pokoj aj tam mobily a selfie.