Úzkostné stavy slabá psychika

Príspevok v téme: Úzkostné stavy slabá psychika
Natty77111

Už dlhšiu dobu má trápia úzkostné stavy
Proste všetko je v poriadku ja som šťastná
A zrazu to príde v priebehu za jednu minútu padnem na úplne dno zachváti má úzkosť a neviem sa pohnúť ďalej prídu myšlienky typu na samovraždu ale nechcem sa tomu poddavať
Vlastne sa ani nemám prečo trápiť
Lebo mám všetko mám úžasnú rodinu
Kamarátov chodím na školu s ktorou som spokojná ale týmito mojimi stavmi to všetko ničím pretože chcem byť sama alebo ja neviem som strašne zmätená kopu krát som sa rozplakala aj vonku pri kamaratkach pri rodine veľa vymeškavam školu býva mi často zle a trápi má to všetko plačem skoro každý deň neviem si už pomôcť lebo keď som už zas v poriadku tak znovu to príde strašne má to ničí ja už sa cítim tak slabá
Proste pár hodín som úplne šťastná
A ďalšie úplne na dne príde mi to až nenormálne keď to takto píšem
Možno to zavainilo to že moja mama chodievala domov často opitá a mňa to strašne trápilo a teraz odišla preč do zahraničia za priateľom lenže ja ju potrebujem a chyba mi aj napriek tomu ako mi ubližovala
Tak isto rozišla som sa s priateľom ktorý mi bol stále oporou a bol somnou každý deň no vymenil má za moju najlepšiu kamarátku myslela som že má to nedokáže tak zlomiť myslela som že som silná ale možno sú to tie príčiny čo pochybujem mám v sebe nejaký blok
Proste strašne slabú psychiku
A ja už naozaj neviem ako ďalej
Mali ste s niečim takým niekedy skúsenosti ?