Neustála chuť na sladké, prosím pomoc

susana33

tiez sa mi to akoze moc nepozdava. protein sam o sebe nie je akoze na skodu, ale pre tento pripad by som to nevolila ako najlepsie riesenie. ja som skusila zerex dialexin na toto, na take to bezdovodne vyjedanie, ked to cloveka prepadne, ze aj z nudy alebo tak proste len si nieco musi dat. a je to akoze lepsie o dost.

Svetla777

neviem ci je to prave najlepsie riesenie. vsak protein ma tiez predsa nejake kalorie a tym sa prave asi chces, alebo tuto ludia chcu vyhnut, ked sa bavime o tom vyjedani.

dzulili

// vyjedanim :D nie vyjadrenim :D inak to je aj u nas podobne, my zeny to tak proste mame, ze radsej si zobneme nieco sladke, u chlapov je to zase opacne. ale tak ono to niekedy neda, ked to ma clovek rovno pod nosom.

metrio

za ako rychlo ma teda dokazu tie tabletky zbavit tohto problemu? kedysi som o niecom taktomto nechyroval, ale nakazil som sa vyjedanim od mojej drahej zienky milovanej. toto som si mohol aj odpustit :D

mardziosa

preventívne niečo užívať podľa mňa nemá nejak zmysel. však ono nasadzuješ takéto niečo, keď sa chceš zbaviť nejakému problému, vyriešiť ho nejak :)

Emma3

stačí vydržať.. cukor je ako droga... tiež som mala pažravky sladkého..ale keď vydržíš nejak 2 týždne tak to potom už nebudeš tak chcieť.. ja som vydržala... najprv to bolo ťažké..ale potom som si zvykla a teraz mi sladké ani nechýba

mokrana

hej hej take sirokospektralne veci a doplnky su asi najlepsie. potom clovek toho nemusi az tolko uzivat. no zaujimal by ma, ci sa da uzivat aj ako keby tak preventivne