Neustála chuť na sladké, prosím pomoc

peltyra

... pozeram, ze ono je to aj na upravu cholesterolu okrem ineho... to ma taketo siroke vyuzitie?... toto sa mi paci, mama rada taketo univerzalne produkty a vseobecne veci, ked sa to da vyuzit na viacero sposobov, pripadov...

swetlina

Ale kdeže, to mňa keď chytí, tak potom som nezastaviteľná a idem po všetkom, čo nájdem. Toto je čo prosím za tabletky? To treba nejak dlhodobejšie užívať alebo si to dám vtedy, keď dostanem chuť na sladké?

Niktonic

pise sa tam, ze su to kapsule a co som pozerala, tak sa normalne zapijaju, tak si myslim, ze tam nie je nejak podstatne to, ci maju nejaku prichut alebo nie. aj cena je tam v pohode by som povedala. neviem, ci to tiez nevyskusam nahodou haha.

Marion25

Toto je moja záchrana už nejaký ten čas. Akože fakt dokáže divy, som tomu sama nechcela veriť, ale tak nevyskúšaš, nezistíš haha.

madgala

ale ta lyzicka nutely tiez nie je bohvie co, ked sa na to pozries, z takeho zdraveho stylu. to keby som si mala dat zakazdym, ked mam chut na nieco sladke, tak ten pohar nutely padne za par dni :D

ramicha

Mne osobne fakt staci, ked si dam za lyzicku nutely a mam pokoj :D Uz potom nemam chut na nic dalsie, taka mala lyzicka ti teda rozhodne neublizi.

nedelka

emmi7 takto som to aj ja skusala, ze ked uz teda nieco sladke, tak aspon nieco zdrave. ono to aj fungovalo, orechy, ovocie a podobne, horka cokolada atd. len stale je to sladke, stale je tam cukor.

stanko15

aby ste si nemysleli, ze to len vas zeny trapi. ja to pocitujem podobne. to pride niekedy taka pazravka, ze dovidenia. ono to nie je len o tom, ze nemat doma nic sladke. stale sa nieco najde, aj ked sladkosti nejak vyslovene doma nedrzime.