3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Táto diskusia patrí k článku: 3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy
3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Štatistické údaje hovoria, že až 50% populácie nad 30 rokov má hemoroidy v rôznom klinickom štádiu od asymptomatických (bezpríznakových) až po pokročilé formy. Ako vznikajú, liečia sa a ako im možno predchádzať?

bublin

Môj manžel sa ich zbavil pomocou pestreca mariánskeho.Len to trvalo dlhšie ako sa uvádza na zdravapecen.sk nakoľko zle pestrec užíval.On si robil čaj a sedavavé kúpele.Niekedy sedel vo vani aj dve hodiny denne.Na tri týždne to ustúpilo a potom sa vrátili späť.Neskôr som sa po telefonickom rozhovore na zdravej pečeni dozvedela,že to treba užívať priamo do úst.Zdravá pečeň je e-shop,kde to predávajú a je tam možnosť si aj zavolať,alebo ich navštíviť.Začal to tak robiť a o pár mesiacov to úplne ustúpilo.
Informácie sú dôležité,aj dobrá vec nemusí plniť poslanie,ak sa nesprávne aplikuje.Som masérka v kúpeloch a stretávam sa tam so všetkými možnými chorobami.No na hemeroidy už viem poradiť

Blahovska

Nikto z mojej rodiny a takmer nikto z okolia nemal hemoroidy moja praca je Sedavá práca takže možem očakavat že možem dostat hemoroidy?

Sodomova

Cieľom liečby tabletami je vyživiť namáhané a oslabené cievy. Využívajú sa najmä prírodné látky diosmín a hesperidín, ktoré cievy spevnia. Touto liečbou sa postupne zabráni krvácaniu, opuchom a zápalom v oblasti konečníka.

Dujnic

hľadal som prírodnú kozmetiku alebo nejakú prírodnú vazelínu na zmäkčenie a odporučili mi tam biolampu stimlight. čo si otom myslite?

Miroslav Kosa

ako liečiť hemoroidy? PRAVIDELNÉ CVIČENIE BLUD ČI REALITA? Čo všetko môžeme reálne docieliť je to skutočne tak,?