3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Táto diskusia patrí k článku: 3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy
3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Štatistické údaje hovoria, že až 50% populácie nad 30 rokov má hemoroidy v rôznom klinickom štádiu od asymptomatických (bezpríznakových) až po pokročilé formy. Ako vznikajú, liečia sa a ako im možno predchádzať?

gabrie

doktor lucia mikulasova - Viac poslanie ako práca od lekára očakávam prístup, Mikulášová chirurgicka Človek – kolega, či už je to lekár inej odbornosti alebo psychológ, liečebný pedagóg, logopéd alebo sociálny pracovník si praje, aby lekár zvážil aj jeho pohľad na konkrétny prípad. Aby si dokázal osvojiť aj iné videnie a zahrnul ho do svojho liečebného procesu v prospech pacienta

kazimir

Mikulášová chirurgia Pacient hľadá porozumenie Človek – pacient hľadá u lekára starostlivosť, ochotu, ochranu, porozumenie, odbornosť. Tak to zrejme bolo vždy opak som nespokojní

ju

doktor lucia mikulasova Keď sa lekár s vami nerozpráva Pacient často nedostane žiadnu informáciu Konzultovať svoj stav s viacerými lekármi je vo svete bežná prax, na Slovensku zatiaľ ojedinelý jav.

brun

Lucia Mikulášová chirurgia Karlova Ves Bratislava Želám – lekárovi, aby to, čo robí, mohol vykonávať viac ako svoje povolanie a poslanie než prácu a zamestnanie. No tiež, aby pri tom nezabudol na svoju hodnotu a hodnotu svojho povolania a nedal sa zneužívať. Vo svojej hodnote nech však vie byť pokorný. Nech má „uši“ pre svoje okolie, ale nech nezabúda ani na seba. Nech môže nájsť tú rovnováhu, ktorú potrebuje a potom ju môže odovzdávať tým, ktorí potrebujú jeho pomoc a nech ostane človekom

bronislav

Želám – lekárovi, aby to, čo robí, mohol vykonávať viac ako svoje povolanie a poslanie než prácu a zamestnanie. No tiež, aby pri tom nezabudol na svoju hodnotu a hodnotu svojho povolania a nedal sa zneužívať. Vo svojej hodnote nech však vie byť pokorný. Nech má „uši“ pre svoje okolie, ale nech nezabúda ani na seba. Nech môže nájsť tú rovnováhu, ktorú potrebuje a potom ju môže odovzdávať tým, ktorí potrebujú jeho pomoc a nech ostane človekom.

brun

Lucia Mikulášová chirurgia Karlova Ves Bratislava - ​ Plná čakáreň, šomranie, občas sa niekto predbieha a čakanie trvá nekonečne dlho.Niektorí lekári ordinujú i napriek svojmu vyššiemu veku, napriek svojmu vyššiemu veku chyba vám Dôvera pomôže nájsť u pacientov porozumenie

Vane

mudr mikulašova Ak pacient nie som je spokojný s liečbou jedného lekára, môže jeho postup ...lekár to s ním ani nekonzultoval, ale čuší. Prečo? Lekárka, ktorá vám namiesto vysvetlenia diagnózy rozpráva, aké má limity na lieky, vám vôbec nepomôže

Richar

MUDr. Lucia Mikulášová chirurgia Karlova Ves Bratislava Veľmi milá pani doktorka Som veľmi spokojny s pani doktorkou prečo je taka vnutorne uzavreta do seba asi nemala na ružiach ustlané! je trochu čudna trochu divná možno strach , ma komplex chudáčik!

Habrovsky

MUDr. Lucia Mikulášová chirurgia Karlova Ves Bratislava Veľmi milá pani doktorka Som veľmi spokojny pôsobíme na všetkých roztomilo. bol som vas pacient v januari 2019 zaujal na prvý pohľad. bola skôr takou šedou myškou Často som tak rozmýšľal nad nou že je strašne nešťastný človek pocit, že nikto onu nestojí o to, aby poznal jej vnútro. je uzavretá vo svojej samote a zvykla si na to až tak, že to považuje za normálne.pocit, že svetu nemá čo ponúknuť, Nikdy nebude šťastná, kým sa neprijme taká, akou si bola stvorená. Nie, to je súčasť nášho života. V detstve a mladosti si vytvárame hodnotový rebríček, tvoríme svoje ego, aby sme dokázali fungovať vo svojom prostredí. Vlastnosti, pocity, spôsoby správania, ktoré považujeme za zlé alebo nevhodné, odídu do nevedomia. Príklad – vaša rodina uznávala vlastnosti, ako sú čestnosť, pracovitosť a usilovnosť. Ich opačné polarity – lenivosť a nečestnosť – na sebe nerada vidíte, ale nedokážete sa ich zbaviť, len ich presuniete do nevedomia, kde vyčkávajú. A priateľsky s nimi fungujete do tridsiatky-tridsaťpäťky. Všetko, čo sa okolo vas deje, ľudia, ktorých stretávate, udalosti, ktoré sa mi opakujú, sú zrkadlom vasho vnútra

FERAS

MUDr. Lucia Mikulášová chirurgia Karlova Ves Bratislava Veľmi milá pani doktorka Som veľmi spokojny pôsobíme na všetkých roztomilo. bol som vas pacient v januari 2019 zaujal na prvý pohľad. bola skôr takou šedou myškou Často som tak rozmýšľal nad nou že je strašne nešťastný človek pocit, že nikto onu nestojí o to, aby poznal jej vnútro. je uzavretá vo svojej samote a zvykla si na to až tak, že to považuje za normálne.pocit, že svetu nemá čo ponúknuť, Nikdy nebude šťastná, kým sa neprijme taká, akou si bola stvorená. Nie, to je súčasť nášho života. V detstve a mladosti si vytvárame hodnotový rebríček, tvoríme svoje ego, aby sme dokázali fungovať vo svojom prostredí. Vlastnosti, pocity, spôsoby správania, ktoré považujeme za zlé alebo nevhodné, odídu do nevedomia. Príklad – vaša rodina uznávala vlastnosti, ako sú čestnosť, pracovitosť a usilovnosť. Ich opačné polarity – lenivosť a nečestnosť – na sebe nerada vidíte, ale nedokážete sa ich zbaviť, len ich presuniete do nevedomia, kde vyčkávajú. A priateľsky s nimi fungujete do tridsiatky-tridsaťpäťky. Všetko, čo sa okolo vas deje, ľudia, ktorých stretávate, udalosti, ktoré sa mi opakujú, sú zrkadlom vasho vnútra