3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Táto diskusia patrí k článku: 3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy
3 spôsoby, ako liečiť hemoroidy

Štatistické údaje hovoria, že až 50% populácie nad 30 rokov má hemoroidy v rôznom klinickom štádiu od asymptomatických (bezpríznakových) až po pokročilé formy. Ako vznikajú, liečia sa a ako im možno predchádzať?

pad

Mikulášová chirurgia Neodporúčam, neodborná doktorka. Človek jej povie aký má problém a nedá tomu ani pozornosť, odvetí slovami Nikdy by som k nej už nešiel,

Richard Habro

Ak nie si znabelec/zbabelkyna prid si svoje nelravdive nazory vydiskutovat so mnou osobne , alebo na ambulanciu pani doktorky Mikulasovej. Nie je nic zbabelejsie ako ociernovat a ohovarat niekoho, kto pomohol tolkym ludom, prodtrednictvom vymyslenych identit.
Zaraza nas , ze tato stranka, ktora nosi meno zdravie, neoznaci a nefiltruje taketo zavadzajucre spravy ako spam, a nesprostredkuva spravy zaoberajuce sa hlavne odbornou strankou.
Richard Habrovsky a MuDr. Lucia Mikulasova

Richard Habro

Reagujem este raz na zneuzitie mojej identity.
Pani MuDr. Luciu Mikulasovu poznam osobne ako vynikajuceho cloveka a hlavne vyborneho chirurga, odbornika. Ziadam toho cloveka , ktory zneuziva viacere identity, aby odhalil svoje skutocne meno, ak trva na svojich tvrdeniach. Ak vsak nadalej budezneuzivat tuto alebo viacero ich stranok, podame nanho trestne oznamenie.
Richard Habrovsky

Samuelec

Ja som s touto nepríjemnou chorôbkou mal problémy tiež .Nejakú dobu maste ,dubová kôra rôzna kozmetika.Na stránke Bioskin.sk som hľadal prírodnú kozmetiku alebo nejakú prírodnú vazelínu na zmäkčenie a odporučili mi tam biolampu stimlight..hned som si pomyslel že milión bude stáť a predstavte si že len 150 eur a totálne mi pomohla..aj vždy ked sa to chce vrátiť nasvietim a pokoj...nenormááálna vec.Žena si s tým nasvietila ekzém v uchu a tiež pomohlo.Napíšte im tam na chat na bioskin.sk alebo zavolajte