Su tieto uchylne myslienky v mojom veku ok?

Príspevok v téme: Su tieto uchylne myslienky v mojom veku ok?
student17

musim sa zdoverit, v poslednej dobe uz asi pol roka rozmyslam v pritomnosti mojich spoluziacok alebo kamaratok ale tiez mladych uciteliek ake su tam dole. Ked to mam viac popisat tak proste bavim sa s dievcatom a pritom som myslienkami v jej gatkach, aka je tam dole, ci ma velke pysky, aky ma drazdec, ci je panna este, ako jej vonia, ci si ju holi alebo nie, akej farby ma gatky, ci masturbuje a ako pritom vyzera, ale najviac mi hlavou idu myslienky ci ma velke alebo male pysky a aky ma drazdec aka by bola v posteli. My hrabe z toho. A potom neviem o com sa s babou bavim lebo ona nieco rozprava a ja som v jej picke duchom... zial :D
A toto sa mi stava aj pri profesorkach, ked nieco vysvetluju alebo ma vyvolaju a nieco rozpravaju pocas toho tak ja mysli opat na picku. Ako nemyslite si ze cele dni len nato myslim... nie ale casto cez den mam v pritomnosti spoluziacok a bab okolo mna tieto myslienky. A to som celkom dobry priemerny studend. Teoria mi nejde velmi ale prax je dobra. Takze vplyv na moje studium nema to ale vadi mi to lebo na jednej strane ma to neskutocne vzrusuje rozmyslat nato ake su tam spoluziacky a profesorky dole ale zaroven sa citim ako uchyl. Je to normalne? Mam 17 rokov
Dakujem za vyjadrenia

topor

Ako som spomenul u niekoho viac u iného menej.Je to bežné, chalani rozmýšlajú skoro o každej žene ktorú stretnú ako o sexuálnom objekte.Kto to nechápe žije asi v inej realite.

student17

Dikez za odpovede,
ja masturbujem, rano alebo vecer ked som doma sam a nasi su prec tak si predstavim niektoru zo spoluziacok, kamosiek alebo profacku ako jej to robim takze nieje to tym si myslim ze by som mal plne varlata lebo paru vypustam podla potreby ale mne ide o to ze tie myslienky sa mi deru z hlavy same napr. nejaka nieco rozprava a ja som myslienkami pri jej picke. A ci je to poho ze to takto u mna funguje alebo je to chore?

Zapeskor

Musis pravidelne mastit pero a vypustat paru , normalne si ho natri modrou indulonou a vydrn ho pak aj 5 rax za den , len masti aby si ho nevydrel z koze

topor

Je to bežná vec ale......U niekoho viac a u niekoho menej.Masturbuj.nie veľa lebo aj to ťa môže celého opantať.Každý ďeň tak raz najlepšie hneď ráno v sprche.Budeš celý ďeň trošku uvolnenejší.Neprejde to ono niekedy to viacej stymuluje varlatá a bydeš chcieť mastuebovať častejšie .Ale skús si spraviť taký masturbovací plán aby si vedel ten najväčší náboj trochu korigovať.Neobviňuj sa je to príroda!Myslím to smrtelne vážne .......

Cariboo

Fuj, islo mi len o to, aby si vedel predstavit ten pocit, ked mu niekto cudzi a NEsympaticky "zasahuje do sukromia".

Cariboo

Chlapce, co ty vies, mozno i ony o tebe takto premyslaju. Bolo by ti to prijemne? Keby ta lustrovala uchylnym pohladom stara pani ucitelka? Radsej sa venuj sportu a hormony sa upokoja.