Su tieto uchylne myslienky v mojom veku ok?

Príspevok v téme: Su tieto uchylne myslienky v mojom veku ok?
student17

musim sa zdoverit, v poslednej dobe uz asi pol roka rozmyslam v pritomnosti mojich spoluziacok alebo kamaratok ale tiez mladych uciteliek ake su tam dole. Ked to mam viac popisat tak proste bavim sa s dievcatom a pritom som myslienkami v jej gatkach, aka je tam dole, ci ma velke pysky, aky ma drazdec, ci je panna este, ako jej vonia, ci si ju holi alebo nie, akej farby ma gatky, ci masturbuje a ako pritom vyzera, ale najviac mi hlavou idu myslienky ci ma velke alebo male pysky a aky ma drazdec aka by bola v posteli. My hrabe z toho. A potom neviem o com sa s babou bavim lebo ona nieco rozprava a ja som v jej picke duchom... zial :D
A toto sa mi stava aj pri profesorkach, ked nieco vysvetluju alebo ma vyvolaju a nieco rozpravaju pocas toho tak ja mysli opat na picku. Ako nemyslite si ze cele dni len nato myslim... nie ale casto cez den mam v pritomnosti spoluziacok a bab okolo mna tieto myslienky. A to som celkom dobry priemerny studend. Teoria mi nejde velmi ale prax je dobra. Takze vplyv na moje studium nema to ale vadi mi to lebo na jednej strane ma to neskutocne vzrusuje rozmyslat nato ake su tam spoluziacky a profesorky dole ale zaroven sa citim ako uchyl. Je to normalne? Mam 17 rokov
Dakujem za vyjadrenia

Marosko-n

Ani sa nepriznaj že s tebou drmu hormóny, Ešte si normálny a nechaj si to puberťacké pre seba ! Radšej sa modli K Ježišovi nech Ti pomôže, Nik iný Ti nepomôže.