Nemam kamaratov/hladam

Príspevok v téme: Nemam kamaratov/hladam
Andrejka071

Ahoj vsetci!
Mam 14 coskoro 15 rokov. Mojim problemom je,ze nemam skoro ziadnych kamaratov. Ako kamaratka som ja sama velmi spolahliva. Sice sa tazsie biekomu prihovorim nakolko som trochu hanbliva ale ked sa s vami uz spoznam ste pre mna vsetkym, mojich kamaratov si neskutocne vazim (len nie oni mna)Vzdy ma bud sklamali, opustili alebo len oklamali. Rada citam knihy, chodim na osemrocne gymnazium (ucim sa na same jednotky) a venujem sa sportu. Chcela by som si najst kamaratku vo veku od 13-16 rokov najlepsie z trencianskeho kraja ale mozu byt aj iny. Kamaratku si predstavujem nie taku ako su teraz tie dnesne "uzasne pipky" ale dievca ktoremu sa da doverovat, dobre sa uci, je slusna (nepije, nefajci, nebeha za chlapcami) a ma podobne zaujmy ako ja (sport,knihy)

Beky1125

Ahojte. Ak sa mozem zamiesat tak aj ja hladam kamaratov/kamaratky - rodinneho znameho z LV. Chcem aby dotycnu osobu poznal aj moj muz. Moze byt mlada mamina nakolko mame skoro 2r dcerku, ale tak isto aj pohodovy chlap ktoremu o nic nejde a mozem s nim ist kludne von. Ziadne vyobliekane baby, navonany a vycesani gentlemani ale jednoduchi ludia ktori vlezu aj na pieskovisko, da sa s nimi porozpravat a neriesia kto ma co oblecene a znackove. Proste do voza aj do koca :) ... ked tak mozte mi napisat na sushirybkova@gmail.com

jamirko

tu nechcem posobit ako zakerny sviniar co zavidi lebo to vobe taky nie som. iba chcem varovat ze ta s ktorou vysmiate kracate po ulici objimate sa a tesite sa ze mate jedna druhu vravite si naj kamosky tak ta sa bude pekne chovat k tebe vpätnastich ako dokonala kamoska a v tridsiatke a bude chovat ktebe jak svina. vsetky smsky co jej napises ukazovat bude frajerovi a si z teba prdel robit spolu s nim kde len moze ked ta bude potrebovat vyuzije ked nie odkopne si zapamätaj tak to byva. nie jedna tak dopadla a nei jedna este dopadne takze tak

jamirko

WHISPER krasny prispevok pre mna najkrajsi na celom tomto fore a hlavne velky kus pravdy. a ty andrejka moja kamosky ta len vyuziju zneuziju a odkopnu ako spinavu handru. dostavia sa ked nieco potrebuju a zotrvaju pri tebe tu chvilu kym ta potrebuju a potom hajde do p*ci a nadovazok nezabudnu dobre dourazat apotom sa cudovat preco sa ztoho zeta urazauj netesis halooooo ale si velmi mladucka musis toho vela zazit aby si pochopila ze ale v tejto teme ma WHISPER stopercentnu pravdu

Ellas

Ahoj, ja mam 14, tiež nemám kamarátov, yeda nie naozajstných, len na internete, a niktry som skutočných kamarátov nemala..ale chcela by som. Tiež som hanblivá, tichá, chcela by som sa s tebou skamaratit ale som z bratislavského kraja, ale to nevadí máš nejakú sociálnu sieť? :)

WHISPER

hej? a čo také? ked si mudry... ostanu jedine problemy ked dotycna bude blba a necha sa napriklad po 2 mesacnej znamosti nabuchať, lebo si mysli ze dotycný je princ ona princezna a budu spolu až do smrti, chlapec zdupka a ona ostane s deckom na krku s najväčšou pravdepodobnostou decko s deckom ostane na krku jej rodicom.. - byva zvykom...

mesačny ty si doma zavrety vo svojej ulite, nevieš o živote pravdepodobne nič, nikdy si zalubeny nebol... tak nevieš vobec nič..
že čo ostane človeku?? nič mu neostane, len lutuje, napriklad 10 rokov zivota ktore zbytocne premarnil s tou osobou a mohol ich vyuzit inak, mohol byt inde, ked napr. koli dotycnemu nešla na Vš, dojebala si zivot a ukazalo sa ze zbytocne...?
tak ked si taky mudry tak co jej ostalo..? nič!

takže spoliehať sa može človek iba na seba, koli nikomu si nezničiť plány, sny...

a tie materialne veci cloveka neopustia tak ako falošny kamarat...
to uz bude cely zivot jeho..!
ked si kupim, dom, auto, budem chodiť 5x do roka na dovolenky budem spokojnejsia akoby som mala nariekať koli nejakej krave - pseudo-kamoske.. alebo koli nejakemu keketovi...

Mesačný princ

,,nedovol nikdy aby bol pre teba všetkým, lebo ked o neho prídeš neostane ti nič...,,

Ja si naopak myslím, že ti ostane veľmi veľa :)