Nemam kamaratov/hladam

Príspevok v téme: Nemam kamaratov/hladam
Andrejka071

Ahoj vsetci!
Mam 14 coskoro 15 rokov. Mojim problemom je,ze nemam skoro ziadnych kamaratov. Ako kamaratka som ja sama velmi spolahliva. Sice sa tazsie biekomu prihovorim nakolko som trochu hanbliva ale ked sa s vami uz spoznam ste pre mna vsetkym, mojich kamaratov si neskutocne vazim (len nie oni mna)Vzdy ma bud sklamali, opustili alebo len oklamali. Rada citam knihy, chodim na osemrocne gymnazium (ucim sa na same jednotky) a venujem sa sportu. Chcela by som si najst kamaratku vo veku od 13-16 rokov najlepsie z trencianskeho kraja ale mozu byt aj iny. Kamaratku si predstavujem nie taku ako su teraz tie dnesne "uzasne pipky" ale dievca ktoremu sa da doverovat, dobre sa uci, je slusna (nepije, nefajci, nebeha za chlapcami) a ma podobne zaujmy ako ja (sport,knihy)

WHISPER

no moja, dnes sa už to čo vyžaduješ nenosí...
ja mám čoskoro 30 a teda kamaratku skutočnu som nikdy nemala, len take čo ma využivali.. alebo si na mna spomenie niekto vtedy ked potrebuje niečo...

Spoliehaj sa iba sama na seba, to ti poradím, aj v buducnosti ti to velmi pomôže, nič ťa neprekvapí, predídeš sklamaniu z ludí..

venuj sa škole, športu, pracuj na sebe, chod si za tým čo ťa baví, bude živiť, aby si mala stabilnu prácu dobre platenú, vlastne byvanie.. to nech su tvoje priority... nezakladaj si šťastie na tom že musiš mať nejakeho človeka,...
nedovol nikdy aby bol pre teba všetkým, lebo ked o neho prídeš neostane ti nič...

Yondaime

Ale nájde.. Ja som napr taký. Mám kamaráta ktorý je taktiež taký istý. A obom nám je 15. Nadávaj hneď. Svoje komplexy si rieš láskavo inde.

KEEE

pavel y - tak ty sem daj svoje tel.č., panebože... a s hľadaním kamarátov cez pokec gl
ale ako pozerám, tak ty máš hrozné názory takmer pri všetkých témach, ktoré komentuješ

pavel y

A prečo neskúsiš radšej nejakú zoznamku, napr. na Pokec.sk (napríklad!!!)? Toto je stránka, kde sa chorí ľudia snažia nájsť drahocenné rady súvisiace so zdravím, ktoré často môžu týmto ľuďom aj dopomôcť k zachráneniu, predlženiu či skvalitneniu ich života.

A keď už tak, tak si aspoň mala uviesť nejaký kontakt na seba, mail či tel. číslo. Takto sem budú dávať svoje kontakty tvojí rovesníci, ktorým budú nejaké úchylačky písať nezmysly.

Yondaime

Ak to bolo myslené na mňa,tak mi napíš na e-mail meno na FB,a pridám si ťa.. :) kingtigersvk@gmail.com Ak to nebolo myslené na mňa,tak prepáč :D