Závislosť na liekoch

Príspevok v téme: Závislosť na liekoch
fidorka 2

Zdravím všetkých, prosím Vás vie mi niekto poradiť, ako dá zbaviť závislosti na liekoch na spanie? Som na tom zle, lebo už ich potrebujem brať aj cez deň 2-3x 1 tbl. Chcem sa toho zbaviť, ale nejde to. Najhoršie je že si ich len ťažko viem zadovážiť, lebo sú na predpis, a lekárka mi ich predpíše len občas.

Anonym 1717

Mladadama dakujem bola som natom psychicti tak zle zesom nedokazala jedavat tak som sla k psychijatricke ktora mi dala lieki len ostala som nane zavisla zesom sa knim vratila mala som zavraty nevolnosty triasli sami ruki. No nic mi neostavalo musela som sa knim vratit lebo bisom sa nevedela postarad o dcerku a teras znova ich postupne visadzujem mala som znich neziaduci ucinok a nevedela som vstak k malej v noci tak musel manzel len jeto taske lebo opet sami vracaju zavraty nevolnosty obcas triaska ruk uzkosty

kabel

mladadama, lekár prvého kontaktu? hovno dokáže urobiť, ten jej tie lieky podľa všetkého sám predpisuje :-DDD
je to "jednoduché"-treba riešiť prvotnú poruchu, ktorá spôsobila to, že začala zneužívať hypnotiká, pravdepodobne bude za tým nejaká úzkostná porucha. anonymka je to podľa všetkého dosť simplexná osobnosť, súdiac podľa pravopisu, také sú dosť obtiažne na psychoterapiu... a keďže je v hre malé dieťa a výkyvy nie sú namieste, musí to celé viesť psychiater.

mladadama

Kabel, asi to nebude take jednoduche. Akysity hned hotovy s odpovedou.
Podla mna lekar 1. kontaktu.
Nebudte so svojimi tazkostami sama.
Kazdy mame nieco, nemusite sa hanbit. Z ktoreho okresu ste, prosim?

Anonym 1717

Kabel nemala som inu moznost bola som natom zle nedokazala som jest az tak mi bolo ale dakujem za radu teras dokazem aspon jest

Anonym 1717

HelgaJ mam mamu susedku ale tej sa musim doprosovat abymi pomohla manzel ma vobec nerozumie a doktory to vobec neriesia bola som tam tri krat a nic ja neviem co mam urobit

helgaJ

Pre pani anonym 1717.
Vo Vasom stave by som nedovolila starat sa o takto male dieta.
Dufam, ze mate pribuzenstvo, ktore sa postara pokial budete v liecebni.
Ak nie, su aj nahradne rodiny, ktorym dieta zverite kym sa date
doporiadku.
Urcite si nechajte pomoct od ludi, ktori tu dufam funguju. Dieta Vam
vratia, ked budete schopna sa o neho starat. A to budete, verte mi.
Po liecbe.
Napiste este nieco o sebe, ak mozete. Helga