Da sa umriet od zialu?

Príspevok v téme: Da sa umriet od zialu?
anineviem

Dobry den. Je to mozne? Moze clovek umriet ak velmi VELMi velmi smuti?
Od narodenia som mala silne fobie a uzkosti o situaciach ktore sa mozu stat a zrejme ma caka jedna, ktorej som sa bala cely zivot uplne najviac...doteraz nemozem uverit tomu a ani s to nechcem predstavovat ze ma caka nieco coho som sa bala najviac...
vzdy som sa utesovala tak, ze ak by taka situacia prisla, ze to ukoncim. Ale teraz ked to citim realne myslim ze to nedokazem. Jedinou utechou mi je, ze sa zblaznim zosaliem a dostanem infarkt alebo podobne, ze to proste neprezijem...je nieco taketo mozne? Je to moja jedina utecha...

anineviem

Nevladzem a nechcem zit...tak ako teraz radsej vobec, o tom som presvedcena. Nic mi nepomaha, chodim medzi ludi aj si musim zarabat fungujem normalne v zivote, ale vobec nic to so mnou nerobi. Neviem preco je tema znova aktivna zakadala som ti uz davnejsie sem tam sem pozriem prekvapilo ma ze som ju tu nasla zas. ale tak dakujem za reakcie

medikamentus

Od zialu vraj moze prasknut srdce a je to ozajstna diagnoza.
V tvojom pripade by som sa na to nespoliehal. Co ti mam poradit? Radsej, ako
cakat, ci zial prinesie smrt, nacim treba zit a smrt odsunut na .....potom.

Kulhavydabel

Choď s nejakým kamošom napríklad na huby nikdy nevieš či ťa ,nepoteší' a budete obaja celý bez seba.Možno sa od neho dozvieš niečo nové,nové spôsoby utešovania a tak.Nevadí či je kulhavý prepitý alebo plešatý hlavne že si budete rozumieť tak horsa hejsa.

Escobar21

Tak to sa musíš opýtať obecnej komunity prípadne v nejakej hospode
ako sa také veci riešia oni si tým už preskákali a vedia ako ďalej.

Saladin111

Buď rád že nechodíš za úbožiakmi.Lebo ti ani po členky nasahajú všiváci odpad.Alkoholové trosky obecné zdegenerované prízraky.Spodina ktorá nikdy nikde nebola.Nič nedokázala.Špina a smrad sedlaci chamraď imbecilita na ntúú.Potulovači s hlúpimi výzormi.Diliná ktoré panovník ani do hradu nevpustil.Asociály a patoky.Nedorobené prázdne krysy zo slamou v gebuli.Bezprizorné retardované ovce ktoré sa nikdy nikam nepohnú.Recivilisti a kreténi na jednej kope hnoja.

Tomas12345

Ahoj, aky mas problem ? Napis mi na tomas55555@centrum.cz pomozem ti , poradim a uvidis ze sa bude vsetko ok :)

anineviem

dakujem ale som, pretoze si za to mozem sama, je to dlhy pribeh ... ale o tom som nechcela ...som rozhodnuta ze slepa nechcem byt, ale nedokazem si chcene ublizit, preto som potrebovala vediet odpoved na moju otazku... myslim ze su ludia ktori zosaleli alebo sa vylakali az na smrt alebo nieco v tom zmysle