Žehlenie vlasov,prosím poraďte!

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov,prosím poraďte!
poliewoocka

Žehlím si vlasy pričom používam prípravok Hot straight od L´oréal,rôzne regeneračné prípravky a kondicionéry.Neviem prečo ale aj po kvalitnom vyžehlení profesionálnou žehličkou sa mi niekedy úplne vykrútia,skrepovatejú...a keď je ešte aj nebodaj vlhko...Má niekto dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom?Aby ostali rovné...škodí to žehlenie veľmi mojim vlasom?Som zúfalá...

tina

Ja si wlasy zehlim asi 4 roky...najskor som poouziwala obycajnu zehlicku,ktora mi ich brutalne donicila...pred rokom aj nieco som si kupila keramicku Philips...a som s nou naozaj spokojna...najnowsie pouziwam balzam niwea straight and easy... pred tym som pouziwala pantene...nie je dobre pouziwat stale ten isty priprawok lebo wlasy si nan zwyknu a uz nie je tak ucinny...a tiez treba chodit prawidelne ku kadernicke na zastrihawanie koncekow:)

fialocka

aj mne sa to s vlasmi stava... vyzehlim a vo vlhku skrepovateju alebo sa pokrutia... najlepsie ale drzia ked si ich umyjem, dam si tiez L´Oreal hot straight, potom si ich vyfenujem, pri tom precesavam prstami smerom nadol a nakoniec ich vyzehlim... vtedy zvyknu vydrzat rovne naozaj dlho. Urcite to vlasy namaha, ale ak sa o ne starate(balzamy, masky atd...), nemalo by im to az tak skodit... ale ak niekto poznate nejaky dobry pripravok proti krepovateniu sem s nim, lebo ked je vonku vlhko, moje vlasy su katastrofalne :)

natušqa

hojqy...ja si žehlím vlasy už dva roky a som spokojná.Mám super žehličku teflonovú a naozaj je moja naj kamošqa =D...Poradím vám : Umyte a vysušene vlasy si natupyrujtre s hrebenom,ale tak aby ste vyzerali ako vybuch =DD...potom si to nechajte 10 min. a rozčeste s poriadnou kefou a potom si to vyžehlite a nakoniec si nastrokajte poriadne vlasy sprejom,ale KVALITNYM...papa :-*

halibaba

agata1: to mas pravdu, kazdy chce vlasy , ktore nema:-D taka mila dilema. ale tak nikdy nie je zla zmena, ja nemam ani kucerave ale ani rovne mam vlnite a mne sa az tak niekedy nepacia , ale vela zavisi aj od pocasia, niekedy ich fakt musm vyzehlit lebo tie vlny vypadaju ako nevlny z vlnami a nie je to pekne ale inokedy su uplne super a vyzeraju sexi...

agata1

co sa tyka regeneracie vlasov, tiez hlasujem za Gliss Kur. pouzivam uz niekolko rokov a na jemne lamave/rozstiepene vlasy zatial finguje najlepsie :) pripravky na zehlenie tiez odporucam kupovat u kadernicky. cena vyssia ale ucinok urcite lepsi ako pri tych z drogerky..

agata1

mozno to bude trosku odveci, ale uz dlhsiu dobu sa bavim na fakte, ako sa zeny dokazu trapit pre svoje vlasy. kupuju zehlicky a rozne pripravky na rovne vlasy a neznasaju tie svoje vlnite ci kucerave :) moje su tiez od prirody vlnite. tiez mam zehlicku (pouzivam ale minimalne, uz som sa s mojimi vlnami nejak zmierila) vzdy som obdivovala dlhe rovne vlasy. potom mi to doslo, ked moja kamaratka (presne s mojimi vysnivanymi rovnymi vlasmi)zacala hovorit, ako mi zavidi tie moje uzasne vlny, ona nosila natacky kazdu noc a vzdy bola na nervy z toho, ked cca po 2 hodinach nebolo po jej vlnach ani pamiatky :) take asi tak. kto ma vlasy rovne, chce mat vlny ci kucery a kto ma vlasy vlnite, zehli si ich aby ich mal co najrovnejsie. po niekolkych rokoch podobnej dilemy hlasujem za vlasy vlnite!! vela ludi mi tie moje obdivuje, neveria, ze si ich nenatacam.. naviac su aj "in", teda pokial sa bavime o tych dlhych, ci polodlhych. proste take romanticko-zenske :)

tanicka

chcela by som sa tiez spytat na trvale vyrovnanie vlasov.Prosim,ak o tom nieco viete,odpiste....budem velmi vdacna

angeles

baby hlavne ked si zehlite vlasy pouzite pripravok pri zehleni lebo inak vase vlasy mozete dat akurat tak ostrihat nakratko...ja som spokojna s pripravkom na zehlenie od L´oreal, neviem presne nazov urcitu dobu ho prezentovala Beyoncé...ale nieco kvalitnejsie kupite v kadernictvach