Žehlenie vlasov,prosím poraďte!

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov,prosím poraďte!
poliewoocka

Žehlím si vlasy pričom používam prípravok Hot straight od L´oréal,rôzne regeneračné prípravky a kondicionéry.Neviem prečo ale aj po kvalitnom vyžehlení profesionálnou žehličkou sa mi niekedy úplne vykrútia,skrepovatejú...a keď je ešte aj nebodaj vlhko...Má niekto dobrú skúsenosť s nejakým prípravkom?Aby ostali rovné...škodí to žehlenie veľmi mojim vlasom?Som zúfalá...

Optimista_dozaista

Dove ma novy rad vyrobkov Therapy. Tentokrat ide o sampon, krem a tusim aj nejaky sprej v cervenom baleni na ochranu vlasov pri zehleni a fenovani. Mne osobne nejde az tak o dlhodoby vysledok. Mam od prirody vlnite vlasy a podla mna su fakt dobre. Ale urobila som raz tu chybu, ze som si dala u kadernicky spravit ofinu. Nadavam si do debilov uz dost dlho. Cakam, kedy mi to narastie. Kedze taka kucerava ofina lieta, kam chce a vyzera blbo, dost casto si ju zehlim. Kvoli tomu pouzivam ten sampon Dove Therapy. Na Slovensku som ho este nevidela. Som s nim spokojna. Umyjem si s nim vzdy len tie kratke ofinaky, necham uschnut a ozehlim.

shopaholicka

natuška: no po tomto sposbe si vazne neviem predstavit ake mas znicene vlasy. ved samotna zehlicka nici vlasy, a ty si ich este pred tym tupirujes???? a naspat rozcesavas?? este mi povedz ze sa odfarbujes na blond alebo nieco, a bye bye vlasy..... ved ked si zehlis vlasy, uz beztak je to velka zataz, a nie to este viac si ich nicit...ach jaj dievca zlate, aby si si o par rokov nemusela ist vyberat parochne.... :)

eo

Poliewoocka
Z profesionalneho hladiska:
Ked rozmyslas na trvalyn narovnavaninm vlasov,je vela roznych kvalitnych profesionalnych pripravkov ako napr CHI,Japonske narovnavanie a pod
Neviem sice ci na Slovensku tieto pripravky pouzivaju.
Ja by som odporucila pouzivat tekuty spray KERATIN pred zehlenim alebo fenovanim.Pravidelne zehlicku cistit /mokry uterak a trochu octu/Skus pouzivat Sodu Bikarbonu zo samponom ,hlavne na konce.Ja pouzivam , zehlicku Chi WET-DRY ktora poskytuje technologiu,kde sa zehlenim vlasy regeneruju .Pri pouzivani na mokre vlasy ,vlasy zostanu rovne az do umytia samponom .

MoNiQaa

Aoyte=)vyskusal tu uz niekto profesionalne trvale vyzehlenie vlasov??....lebo vazne nad tym uvazujem a rada by som vedela ci mi to stoji zato a kolko zato zaplatim;-)...fakt ma nebavi dvakrat denne si dozehlovat vlasy ked je vlhko...please help me=)

katelin_s

Ja si vlásky žehlím už dlhšiu dobu a mám s tým hodne vela skúseností.
A dám Vám jednu radu...Ak si začnete žehlit vlasy,tak majte 1.Kvalitnú žehličku !!!(REMINGTON-ka je naj to už ale vie asi každý a navyše je lahko dostupná )
a po 2. Dbajte na správnosť žehlenia prečítajte si čo najviac sposobou ako správne žehlit vlasy aby ste ich čo najmenej zaťažovali a kúpte si prípravok na žehlenie vlasov.Dáky kvalitný.Všetky tie čo tu píšete daktorý napr Sunsilk alebo Loreal HOT straight sú len mlieka.A myslím tým aj všetky ostatné čo sú lacnejšie než 10 €.Nemá to povačšine žiaden účinok.Verte mi na týchto veciach som už minula státisíce...Jasné že ale stále lepšie než nič.
Požívala som všetky šampooony kondiconéri a spreje balzamy čo slubujú uhladzujúci efekt a bla bla....
Odporúčam vám zájst do nejakého obchodu kde si´´plesknete´´po penaženke :D ale do kvality sa investovať oplatí.Je viac skvelých výrobkov na žehlenie.Napr tento Loreál www.beautyheaven.com.au
alebo skvelý je aj ten na uhladenie zo zelenej série TONY&GUY boots.scene7.com
a ešte skvelý je aj www.topcutshairdressing.co.uk
na Internete nájdete o všetkých týchto prípravkoch potrebné info...

A o vlasy sa treba starať aj mimo žehlenia čiže vhodné šampooony.Mne najviac pomohla MASKA s DM-ky BIO značka a volá sa to ALVERDE a je to dosť lacné a skvelé.Vlasy sú prostriedkami na žehlenie a aj samotným žehlením pomerne dosť zatažené obsahujúcimi zložkami tak je najlepšie používať niečo kde tieto látky niesú,čiže BIO produkty.Tá maska obsahuje silikooon a vlasy sú potom velmi hebké.Mám aj masku ale najspokojnejšia som bola s kondicionérom ALVERDE.A potom moja sestra mi doniesla s INDIE také prípravky BOMBASTICKééé !!!! VRELO ODPORúčAM.V INDII majú všetky ženy nesmierne krásne a husté vlasy.Háčik v používaní všetkých šampooonov je A TO SI ZAPAMATAJTE vtom že ich treba masírovať najmenej 5 min.Silno masirovat cely povrch hlavy.Korienky sa prekrvia vlasy budu lepšie a rýchlejšie poratsú.Treba si ich masírovať často.Sestra došla z Indie s krásnymi vlasmi.ženy a aj kamarátky ked ich tam prídete pozrieť si navzájom vlasy masíruju ako služba od kamarátky susedky alebo proste známej:) a pri tom sa rozprávajú.Spojili zábavu z užitočným :)Síce je ťažšie tieto prípravky zohnať ale dá sa to určiite aj cez internet a moja sestra to po známosti nakupuje na INDICKEJ ambasáde kde jej to pošlú.Napríklad prípravok na vlasy volá sa PARACHUTE 100PERCENT COCONUT OIL...JE to obrovská flaša stopercentného kokosu a vyzerá takto ecx.images-amazon.com masírujem si do neumytých suchých vlasov asi 15 min a je to aj príjemné :) ak mám čas tak si nehám tento extra mastný olejček aj celú noc a výsledok je neuveritelný...Ale treba to poriadne vypláchnuť-Vlasy sú vzdušné lesklé a ošetrené.A potom ešte od tej istej značky olejček na vlasy čo krásne voní Jasmínom a tiež kokosom.Tiež na masáž hlavy.A dokonca tieto skvelé šampony maju aj reklamy na YOUTUBE-čku.Ved čeknite :) a ešte je velmi skvelý na vypadávanie vlasov tiež prípravok s indie volá sa LIVON a uplne to oživý vlasy stačí MINIATURNA kvapočka a oživý to polodlhé vlasy,končeky.Ale masíruje s ato povodbe do korienkov.Ale nie vela!
www.deshimegashop.com
Ináč taketo pripravky málo nahradý napr olivový olej ale ten je až moc mastný-Spomínane prípravky z INDIE maju zloženie čo mastia ale nie tak že aj po 6tom umití máte vlasy mastné-čo sa mne stalo.Ale odkedy používam tieto indické prípravky vlasy mi zhustly a proste nevyzeraju zatazene zo zehlenia.Pochybujem že by sa to nedalo nejako zohnať aj cez internet.

ALE Ešte jedna rada na záver.
Ak ste si ešte vlasy nezačali žehliť TAK ANI NEŽEHLITE !!! Olutujete to.Vážne :)

HAIREXPERT-KAtka :*)