Endokrinologia

Tomas92

Ahoje ženy. Poznáte niekto dobrú endokrinologicku ambulanciu ktorá by vyriešila môj problém? Mám 26 rokov a mikropenis. Pri svojej výške 185 cm a váhe 92 kg, mám penis nie väčší ako 2 cm. Myslím si že mám nedostatok mužských hormónov. Poraďte.

Joleen

Ahoj zuzka. Aj ja mam hypo a liečim sa s thyroxom s vlasmi nemám problémy jedine ze su riedke ale so strihom je po probleme a ano s nechtami mam dost problémov. Lámu sa mi a su tenké. Keďže si ich málokedy lakujem sem tam sindam doplnky na nechty a vlasy o niečo lepšie

Zuz M.

Zdravím,
ja by som sa chcela opýtať, či niekto má skúsenosti s liekom L-thyroxin a vypadávaním vlasov.
Rok a pol sa liečim na hypotyreozu. Lekárka mi stale zvysovala davku L-thyroxinu. Posledné 3 mesiace som ale zaznamenala nadmerné vypadávanie vlasov a taktiež sa mi zhoršila kvalita nechtov.
Vlasy mi síce padali aj pre liečbou, ale nikdy nie v takom množstve ako teraz. Už to začína byť neznesiteľné. Prosím poradíte mi niekto?
Môže to byť vedľajší účinok L-thyroxinu,

ďakujem

Slavk

Dobry den, moja dcerka bude mat 4 a pol a meria len 95 cm,je to normalne?Ja mam 173, muz 193 sme stihli.Dcerke sa okolo bruska trochu usadza tuk napriek tomu,ze papa vyvazene a ma dost pohybu.Dakujem za odpoved

valentina

Chcem sa poradiť-nemam problemy so stitnou zlazou,ale v auguste som potratila v 7tyzdni a gynekolog ma poslal na endokrinologiu. Tam mi doktorka povedala,ze ma pre istotu zalieci L-thyroxinom 100x50, aby sa mi to v pripade otehotnenia nestalo opat. Nemate niekto skusenosti s podobnou situaciou? Neviem ci je vhodne uzivat tabletky, ked v podstate mam stitnu zlazu ok.Dakujem!

dagni

Prebud sa mafia, Mudr.Gonsdorcikova je davno za obzorom ,pracuje v Bratislave.
Na jej mieste sedi mladá ,ale este neskusena lekarka.Nepracuje na Moyzesovej ale na Krivej v Kosiciach

kiki852

rosaria a chodis endokrinologovi? ja som mala problemy, som priberala rapidne a potila sa uz len ked som zmurkla. ale nie pod pazuchami ale na tvari. cela hlava, za usami a okolo nosa najviac. to je horsie ako pod pazuchami. no a endokrinolozka mi zistila mierne znizenu funkciu st.zlazy, beriem ten l-tyroxin alebo euthyrox, podla toho ktory mi daju. nakazany mam tvrdy trening a disciplinu v stravovani a kila isli dole a tym aj to potenie. pytala som sa jej ci na to existuju ine lieky, ze nie, potenie treba len kondickou znizit. a je to tak. nezmizne to nikdy uplne, ale da sa velmi obmedzit.
podotykam ze som skusala aj pripravok proti poteniu z lekarne, a mala som silnu vyrazku z neho. iba co som peniaze minula

rosaria

dobrý deň..mám zniženú funkciu štítnej žlazy a hrozne sa potím. najme v škole. či je teplo či je zima no potím sa tak či tak.. doma sa nepotím obec.. ale ako vyjdem z domu niekam už som mokrá pod pazuchami.. neviem hanbím sa za to aj v škole.. ani normálne trička nemôžem nosiť. prosm porradte mi dakujem :(