No naco take strigy chodia do kostola?@

Príspevok v téme: No naco take strigy chodia do kostola?@
Saty

Dobry den.
Pisem este trochu rozculena,tak sa uz vopred ospravedlnujem za moj slovnik :-D
Prisla som dnes autom pred kostol.Hned vedla kostola mame cintorin.Prisla som skor,aby som mohla ist este pred omsou pozapalovat sviecky na hroby. Vystupila som z auta a tam uz stal zraz jezibab.V preklade-starsie zeny,ktore uz tam stali a klebetili.Pozdravila som ich,lebo vsetky aj tak prestali rozpravat a ocumovali ma a jedna z nich na mna na plne usta povedala: Aha,Zlatka a aka pevnaa. A potom dodala: Vsak aj ja som.
No mna ze trafi slak.Mala som na sebe nove saty.Velkost 42!!! Dokonca som si v tom obchode obliekla aj velkost 40,no kedze mam vacsie prsia,mala som ich v tych satach doslova narvate,inak mi na bruchu,bokach a zadku sedeli dobre,len mam D prsia a tie som tam proste nenavrala.Tak som si kupila tie saty velkost 42,su mi na tele volne a super :-) Prsia tam vsak mam len len akurat.A henta krava na plnu hubu pred inymi ludmi,ze Zlatka je aka pevnaaa...
Vsak Marilyn Monroe,najvacsi sexsymbol sveta sa nepysila mierami dnesnych modeliek,ale skor naopak.Bozska Marilyn nosila velkost 44,niekdy vraj dokonca 46 pri vyske 166 cm...no nie su ti ludia debili?!?!
A potom,ze mlade dievcata trpia na anorexiu,bulimiu.Vsak ked pocuvaju taketo skodoradostne hlasky,co to potom urobi s ich psychikou a sebavedomim?Ja som spokojna.S postavou aj so satami.Akurat ma henta krava nastvala a vytocila.Viem,ze sa opat ukludnim a zas bude svet gombicka,ale nepadlo mi to dobre.Bolo tam dost ludi,co to poculi.A pritom som nikdy v zivote nebola stihla.Odmala som bola baculka.Moletka.Teraz som posledne tri roky takato stihlejsia (nosievala som volakedy pred rokmi dokonca velkost 50,52-54),a teraz mam takuto postavu peknu,cvicim,zdravo sa stravujem a ked som toto pocula,naozaj mi to nepadlo dobre.Ide do kostola a robi iba peklo.

Momentik

Mne to pripada ako taka zenska zavist. To su take vase tahy jedna k druhej. Skor by ma zaujimalo ze co ta to tak stve. Ci len tak nahle a prejde to alebo si uz dlhsie neveris mas zo seba blby pocit a to rypnutie ti nepadlo dobre ?
Pozri to co na sebe riesite vy zeny vela muzov na vas neriesi. Napriklad aj par kil navyse. Kolki si povedia v duchu to je kus zeny. Vsak rici aj cici nie :) A 42r je nic. Dnes sa takym hovori milfky :)

Saty

Kafe.Nie som ferihitka.Ona je mlada baba.Ja mam takmer 42 rokov :-D
Ona stale riesi vztahy.Ja partnera nemam.

Momentik.Ja ine zeny neriesim,skor ich motivujem,pochvalim.A ona po tej poznamke dodala,ze aj ona je taka pevna.Co je aj pravda.Takze poklona to z jej strany isto nebola ;-) Ja nepotrebujem poklony.Ale na plnu hubu ma urazat nemusela pred inymi ludmi.Nepadlo mi to proste dobre.

Momentik

A to je tema ktoru je treba rozoberat tu ? Podla mna to je tak na rozhovor s nejakou kamoskou z dediny cestou do obchodu ked pojdete z toho kostola. Ale asi sem chodievas a zvyknes tu pisat. Hm ? Zlatka :)
Neboj to ste vy zeny take jedna k druhej. Stara teta ti mozno zavidi.

kafe

ferihitkááááá :D

nuž, milá teta. Ja na poznámke, že si pevná, nevidím nič zlé, zlomyseľné ani urážlivé. Naopak. Pevné (vyšportované) telo je predsa pekné. Čo by si povedala na: Aha aká tučná, s airbagmi ako veľryba... to by si schytala infarkt asi. Kľud. Nič sa nestalo, len zase robíš z komára slona.