No naco take strigy chodia do kostola?@

Príspevok v téme: No naco take strigy chodia do kostola?@
Saty

Dobry den.
Pisem este trochu rozculena,tak sa uz vopred ospravedlnujem za moj slovnik :-D
Prisla som dnes autom pred kostol.Hned vedla kostola mame cintorin.Prisla som skor,aby som mohla ist este pred omsou pozapalovat sviecky na hroby. Vystupila som z auta a tam uz stal zraz jezibab.V preklade-starsie zeny,ktore uz tam stali a klebetili.Pozdravila som ich,lebo vsetky aj tak prestali rozpravat a ocumovali ma a jedna z nich na mna na plne usta povedala: Aha,Zlatka a aka pevnaa. A potom dodala: Vsak aj ja som.
No mna ze trafi slak.Mala som na sebe nove saty.Velkost 42!!! Dokonca som si v tom obchode obliekla aj velkost 40,no kedze mam vacsie prsia,mala som ich v tych satach doslova narvate,inak mi na bruchu,bokach a zadku sedeli dobre,len mam D prsia a tie som tam proste nenavrala.Tak som si kupila tie saty velkost 42,su mi na tele volne a super :-) Prsia tam vsak mam len len akurat.A henta krava na plnu hubu pred inymi ludmi,ze Zlatka je aka pevnaaa...
Vsak Marilyn Monroe,najvacsi sexsymbol sveta sa nepysila mierami dnesnych modeliek,ale skor naopak.Bozska Marilyn nosila velkost 44,niekdy vraj dokonca 46 pri vyske 166 cm...no nie su ti ludia debili?!?!
A potom,ze mlade dievcata trpia na anorexiu,bulimiu.Vsak ked pocuvaju taketo skodoradostne hlasky,co to potom urobi s ich psychikou a sebavedomim?Ja som spokojna.S postavou aj so satami.Akurat ma henta krava nastvala a vytocila.Viem,ze sa opat ukludnim a zas bude svet gombicka,ale nepadlo mi to dobre.Bolo tam dost ludi,co to poculi.A pritom som nikdy v zivote nebola stihla.Odmala som bola baculka.Moletka.Teraz som posledne tri roky takato stihlejsia (nosievala som volakedy pred rokmi dokonca velkost 50,52-54),a teraz mam takuto postavu peknu,cvicim,zdravo sa stravujem a ked som toto pocula,naozaj mi to nepadlo dobre.Ide do kostola a robi iba peklo.

Pianista

Každý ďen príde skúška .Vždy ťa to bude trošku bolieť.Nieje dôležité čo ťa postretne ale ako sa s tým dokážeš vysporiadať.Hlavne keď robíme niečo prospešné pre druhých alebo pre svoj duchovný rast príde situácia ktorá nás má posilniť ak zme silný alebo oslabiť ak sme slabý lebo tý čo majú bude im pridané a tým čo nemajú sa ešte odoberie.PRETO!!!!!!!

Mesačný princ

nnnuuu - prečo myslíš, že nie?

Veď aj umenie Slovákov prežiť má základ vo viere. Veria, že na Slovensku bude raz lepšie :D A tí, ktorí neveria idú do iných krajín:)

tor

Saty :) staci si kupit obycajne svihadlo, skakat viackrat denne a uvidis, postupne pojdu kila dole rychlejsie ako by si cakala. Mlade baby po porode, ktore svihadluju, sa pomerne rychlo a lacno daju znovu do formy a za 3 mesiace uz su o dost chudsie, skoro ako pred porodom a nemusia ani platit drahe fitko. Da sa. Dobre sa pri tom spaluje. A ze co to za ludi chodia do kostola? No o tom by sa dalo... Ja vidim kazdu nedelu v kostole jednu lekarku, ktora klame ludom do oci za ucelom svojho financneho zisku. Neda urobit vysetrenia ktore by mohli pacientovi zachranit zivot. Ked pacient pride od gastroenterologa s DIAGNOZOU, ona ju do kartoteky a do pocitaca nezapise. Oklame cloveka, ze mu nic neni (mne sa stalo), hoci gastroeterolog povedal nieco ine a pacient to sam na kamere viel. Oklame cloveka, ze ma inu diagnozu, ktoru ale zarucene nema a este tu inu diagnozu aj do pocitaca zapise, jak keby bola diablom posadnuta a muza ma cierneho jak cierny uhol, asi moslima dajakeho s moslimskym menom este aj. A tak dalej, klame a vymyva mozgy, ale v kostole kazdu nedelu vysedavat, to ano. Na Velkej Omsi, na pol dvanastej. Ina debilita, sprosta malomestiacka ucitelka, ktora kazdemu, co ma chudobnych rodicov, len trojky a stvorky dava a ti z bohatych rodin nemusia nic vediet, aj tak jednotky dostanu. Sedi na polovici ziakov z triedy, ale sup v nedelu do kostola, nech ju tam kazdy vidi, aka je ona sväta. Dalsia kreatura - debilna skolska zubarka, ktora ani za svet nepichne injekciu detom, ani ked si pytaju a maju pri sebe aj peniaze, ktore im dali rodicia na tento ucel. Lebo vraj aj Jezisko trpel na krizi... A krize rozvesane po celej ambulancii, ale sadizmus najvyssieho stupna, vsak tie chudatka deti dostanu taku fobiu zo zubarov, ze v zivote ziadneho zubneho uz nenavstivia, ked hentaku sadistku na skole mali. Ina kreatura, namyslena ku*vicka z cirkevnej skoly, ktora uz v 12tich prisla o poctivost so spoluziakom, potom sukavala s inymi a dnes ma kopu deti, vlastnym spoluziackam sa nevie pozdravit, co je tak namyslena. Dalsi pripad: 20rocny chlapec, ktory nabuchal babenku, co bola este pod zakonom. Naco pichal vtaka do takej,, to si sedel na usiach, ked v kostole hovorili, ze sex az po uzavreti manzelstva? Tak moze cakat na manzelstvo 6 rokov minimalne, kym bude mat pipinka 18. Dalsi "krestan", vychyreny alkoholik, po meste to o nom kazdy vie, ze slope, ale hor sa medzi ministrantov dopredu na Velky piatok si dat umyvat nohy (umyvanie noh je taky zvyk u nas v kostole, farar posadi do kruhu 12 muzov, co mozu byt ministranti alebo dobrovolnici :) a umyva im nohy, lebo aj Pan Jezis umyval nohy pri poslednej veceri.... :) A takto by sa dalo pokracovat, ze co za ludi to tam chodi, ale mne sa inac dost ulavilo, ked som zacala chodit na ine omse jak na tu VELKU POL DVANASTU :) Ked idem na inu, tam aspon normalnejsich ludi vidim a nie takych, takzvanych naoko krestanov, plnych zloby a nenavisti a falosnosti. Lebo mam na vyber z viacerych omsi, preto idem na inu. Horsie by bolo, keby nebolo na vyber, ze by islo o malicku dedinku. Nastastie byvam v meste, tak sa da aspon vybrat si, na ktoru omsu pojdem. Ked raz pride moslim s bombou do nasho mesta spachat teroristicky utok do kostola, tak zarucene ho bozia spravodlivost vtiahne na tu pol dvanastu omsu a tam sa odpali. Nech zdochnu ti najhorsi :) Akoze tiez mam od svätosti daleko, obcas sa zabudnem pomodlit a obcas si aj zahresim a pofrflem, vsak nikto nie je bez chyby, ale aspon k dobrym ludom sa chovam slusne a zlym sa vyhybam a nemyslim na pomstu, lebo lepsie sa im vyhnut, jak mysliet na pomstu a dusit v sebe hnev, co je len negativna emocia a obera cloveka o pocit stastia. Preto nejdem na pol dvanastu, ale radsej na inu. Nech nemusim kukat na hentakych :) Sice nerobim ani ucitelku, ani zubarku, ale svoje pracovne povinnosti si plnim podla najlepsieho svedomia tam, kde som. A nie jak ta sibnuta doktorka, ohrozuje zivot a zdravie ludi a hor sa na sväte prijimanie, aby ju vsetci tam videli. To ja ked som nebola mesiac na spovedi, tak ani nejdem na prijimanie. A tiez som nesexovala v 12 tich a ked stretnem spoluziaka, aspon sa mu pozdravim. A nie jak henta stetka, pozdravi ju clovek na ulici, ona vytoci hlavu do opacnej strany a krk zodvihne jak zirafa, do nosa by jej naprsalo, ale neodzdravi ani za svet.

Sejtn6

Ak niekto spácha hriech a pôjde na spoveď, tak ho napriek spovedi čaká po smrti časný trest v Očisci. Ak si taká baba jaga spočíta tie tresty, tak z toho očisca asi tak skoro nevyjde. Čiže je zbytočné sa nad tým pozastavovať.

melasanjaaa

Čest vynimkam...ALE do kostola chodia fakt strigy :) tie stare baby, ktore vam povedia ze ich nič nezaujima,ale za chrbtom ohovaraju a robia pletky..
Myslia si,ze mozu vsetko a potom idu na spoved akoby ich to malo očistit...
Neviem ci au zufale z toho,ze nežili ako chceli a teraz sa buria na mladšich,alebo len zneuživaju naboženstvo a to ze vsetko bude odpustene..ALE je to chore..prave veriaci ludia by mali byt prikladom toho,akp sa ma žit...

BJ_2

Saty- mne to pripada, ze praveze pochopila, ze cvicis, snazis sa zhodit, musi to byt na tebe vidno. Cize zavist... hlavne kvoli Tvojmu veku, ze este aj v 42ke si sa prekonala ... Vie, ako Ti uskodit, je to presne striga... ako pises. Pretoze sa s tym trapis, prezila si si zle veci, a teraz sa Ti zacina darit, tak Ti to povie presne tak, aby Ti zatlacila na tu Tvoju slabinu a dotklo sa to.

Problem je v tom, ze Ta to rozculi. Teda na tom by si mala popracovat, aby nad Tebou taka jezibaba nemala ziadnu moc, pretoze zjavne ma. A teraz sa jej to len potvrdilo, ze si krehka. Modli sa k Panu, ako to prekonat. A co robit. Inak prepac, cital som len prvych par prispevkov, celu temu sa mi nechce citat. A ze este naco take jezibaby chodia do kostola... no na to, aby na nich neukazovali prstom, kedze oficialne su akoze katolicky. Zase neodsud ju hned za to. Urcite to nieje najhorsi clovek na svete, len si asi neuvedomuje, ze pacha hriech. Mohla by si jej dohovorit, ze Ti to vadi, vsak stretni sa s nou zoci voci, povedz jej, ze Ta to trapi, a ze ako Kristovi nasledovnici by ste si mali v duchu zehnat, nie na seba utocit. A mozno sa aj udobrite, ktovie...

Saty

hokage.Dakujem ti za pekny prispevok.Nechcem,aby teraz vznikla nejaka nenavist voci veriacim.Ja sama som predsa veriaca.Tato situacia sa mohla stat kdekolvek.Pred postou,obchodom.Asi blba zhoda okolnosti.A ano,stalo sa,ako pises.Isla som dalej so vztycenou hlavou na ten cintorin.Nedala som na sebe poznat,ze ma to vnutorne zasiahlo.Len som potom doma potrebovala vypustit paru :-D A napisala som tento prispevok.Prepacte,ze som tu riesila taku hlupost.

zdradca

Verim ze ich bolo viac. Lebo v muzskom svete sa vravi.
Jedna zena,je ok, ak sa stretnu dve uz je zle ak sa stretnu tri a viac uz se to sabat. Spolok carodejnic. Tomu sa treba vyhnut oblukom. A nikdy sa nemiesat do ich rozhovorov.

hokage

No musíte priznať že dnešná doba ide do haja no a jezibaby pred kostolom to tie sú v každom meste všade sú t generácie kde reči a komentovanie mladých je normálne netreba sa nad tým pozastavovať budu to robiť stále ale čo by ste mali je isť hore so ztičenou hlavou a len podakovat ich to prestane baviť vlastná skusenosti .Znie to divne ja viem ale funguje oni potrebuju stále o niečom hovoriť. prajem veľa trpezlivosti .