Som nízka

Príspevok v téme: Som nízka
Annyc

Ahojte
Mam 15 rokov a 160cm. Všetky moje kamarátky sú vysoké len ja som stále najnižšia. Moja výška ma trápi od detstva - vždy som bola najnižšia. Prešla som už všetky články na internete aj som rôzne rady vyskúšala no nič nepomohlo mojej výške. Chcela by som byt aspoň o 3 cm vyššia. Viem že všetko záleží od genetiky ale moj otec nepatrí medzi fakt najnižšich. Viete ako podporiť rastový hormón? Ďakujem za všetky rady.
PS: nepotrebujem tu čítať že si mám dať topanky ma vysokom opätku atď... naozaj by som chcela vyrásť:)

dalsi

ja by som chcel radsej prave 160cm dievca, ako 170+,, bral by som aj 150cm :D ja mam 172,, nizke su fest paradne, sikovne dievcence

samantha111

Možno ešte vyrastieš pár centimetrov. V 15tich som mala výšku ako ty a to som už prerástla vtedy svoju mamu. Nič si z toho nerob máš dobrú výšku :-) čo z toho že mám teraz 162 cm :-D 2 cm hore veď to nemôže byť vidieť ten rozdiel :-D. Buď spokojná so sebou. Si malé zlaté dievčatko :-)

samantha111

Možno ešte vyrastieš pár centimetrov. V 15tich som mala výšku ako ty a to som už prerástla vtedy svoju mamu. Nič si z toho nerob máš dobrú výšku :-) čo z toho že mám teraz 162 cm :-D 2 cm hore veď to nemôže byť vidieť ten rozdiel :-D. Buď spokojná so sebou. Si malé zlaté dievčatko :-)

Rost

ja mám cca 170 a som muž a keby si mám podľa tohto nezmyselného merítka vyberať tak 160 by bolo pre mňa "akurát".Nechápem ale čo je to za systém vyberať si partnera podľa výšky respektíve ho kvôli tomu odmietnuť.Očividne niektorí ľudia nemajú čo lepšie riešiť a nejde im o skutočný vzťah

Slnko28

Ja mám pomaly 24 rokov a 160cm a neprídem si nejaká extrémne nízka. Moje kamošky majú 152-155, takže sa dokonca cítim vysoká :D 160 je úplne v norme a tiež som tak mala v 15, už som nenarástla.

Sonita

Ako podporiť rast ti poradiť neviem, máš už 15 rokov, možno ešte porasties, mozno už nie, ale chcem ti povedať, že 160 cm vôbec nie je nejak málo. Pre toto sa naozaj netráp. Možno máš skutočne zrovna vyššie kamarátky, preto sa ti pri nich zdá, že si moc malá, ale žien s tvojou výškou je inak veľa. Ja som vysoká 165 cm, mala som najlepšie kamarátky vysoké asi 155 cm a cítila som sa pri nich ako gorila :-D Hoci nie som vysoká, no pri kamaratkach som mala taký pocit. O tie kamarátky bol záujem. Nemali núdzu o nápadníkov, aj vysokých a to boli nižšie ako Ty. Máš podľa mna na ženu dobrú výšku, nemusíš mať kvôli tomu žiadne komplexy.