Som nízka

Príspevok v téme: Som nízka
Annyc

Ahojte
Mam 15 rokov a 160cm. Všetky moje kamarátky sú vysoké len ja som stále najnižšia. Moja výška ma trápi od detstva - vždy som bola najnižšia. Prešla som už všetky články na internete aj som rôzne rady vyskúšala no nič nepomohlo mojej výške. Chcela by som byt aspoň o 3 cm vyššia. Viem že všetko záleží od genetiky ale moj otec nepatrí medzi fakt najnižšich. Viete ako podporiť rastový hormón? Ďakujem za všetky rady.
PS: nepotrebujem tu čítať že si mám dať topanky ma vysokom opätku atď... naozaj by som chcela vyrásť:)

Terka 57

A ako napisal "Matusisko_xD" tak aj ja mam priatela, ktory ma takmer 190 a nikto to uz neriesi, uz si ludia zvykli.

Terka 57

Ahoj :) ja som tiez malicka a o tvojej vyske mozem len snivat :) mam 18 a nemam ani 150 cm :D. Mozem ti posunut rady ktore som od endokrinologicky dostala ja :). Najdolezitejsi faktor ovplyvnujuci rasovy hormon (STH) je spanok. Jeho vylucovanie zacina spravidla hodinu po zaspati a trva 1,5 az 3,5 hodiny. :) Najlepsie sa vylucuje okolo 21:00 - 23:00 hodiny. Takze skus chodit spat trochu skor. Dalsi silny stimulator produkcie STH je spravna strava (vyvazena) a cvicenie. A naopak ak mas mnoho stresu, nedostatok spanku alebo ak uzivas alkohol tak sa rastovy hormon vylucuje v mensich davkach :) . A koniec koncom 160cm je dost. Ty este porasties, ja uz nie. A ja si ani tie opatky dat nemozem :D na moju malu nohu ani na opatkoch nepredavaju.

BJ_2

160cm, pre babu nieje az take zle. Predstav si chalanov, co maju 160-165 cm. Ti mavaju traumu, ze si nenajdu babu tak lahko, ale 160cm baba? Vzi sa do tych chalanov, ked im 90% dievcat da kopacky len kvoli tej vyske. Musia hladat nizsie od nich, so 160 cm... 160cm je pohoda na babu. Nizke baby su takisto pekne a mnoho vysokych ich chce. (ja som jeden z nich, meriam cez 190 cm a vsetky baby co sa mi pacili boli nizke, a ver tomu, ze na vyske som bol zamilovany niekolko rokov do jednej 160 cm roztomilej :) Takze ziadne traumy...

Matusisko_xD

Však ale tvoja výška je náhodou úplne normálna :) Väčšine chalanom sa páčia nižšie dievčatá a je to naozaj veľmi chutné a sexy :) Minule, keď som šiel od doktorky som videl mladý párik. Chalan mal okolo 185cm a jeho priateľka mala tak 155cm a nikto to neriešil :) Ale ak by si si chcela o tom trošku viacej popísať, tak môžeš nechať na seba nejaký email ak chceš.