Triquilar

luba

Ahoj zeny, aj ja som dlho uzivala Triquilar a fakt bol vyborny. Super plet, nepribrala som, pravidelne kramy, bezbolestne a plnil aj svoj antikoncepcny ucinok. Nakoniec som ho aj tak vymenila za Jeanine, pretoze mi to odpuracal lekar. Triquilar je vraj pre starsie zeny. Rozhodne ho vsak odporucam...

neznama

ahojte chcela som sa opytat na triquilar beriem ho par mesiacov a nemusim sa bat ked nahodou dam si tabletku a zacne ma boliet brucho a idem na wc ale neni to hnacka ze sa nic nestalo??

bajusicka

triquilar je uplne super,berem ho uz skoro rok,a vysledokom je: pekna plet,neotehotnenie,nemala som z neho nevolnosti a schudla som nejake 4 kila...takze laskavo nehovorte ze cim drahsie tym lepsie,nie je to ziaden humac,kamoska brala yadine a bolo je z neho velmi zle a pribrala 10 kil za pol roka..a yadine je jedna z najdrahsich antikoncepcii...takze nien je vsetko zlato,co sa blysti...pa

adula23

a ece prsia sa mi nezvečili ani o kusok, a ani som nepribrala, nechápem,jak niekomu môžu z toho narasť prsia, Chcela by som patriť k tým štastním:)

adula23

Ajoj ja som užívala triquilar 5 mesiacov a musela som ho vysadiť, lebo mi vôbec bolesti neprechádzali, ale inač sa znášal dobre, cyklus som mala pravidelný.... jak som sa dočitala HAK pôsobí na každú indi-vindi, takže proste len vyskúšať, ak ked nebude sedieť psroste sa vysadi