Triquilar

meggie

Ked si taka inteligentna a mudra povedz mi preco som do dvoch mesiacov po vysadeni tejto antiky schudla vsetko plus este viac. Momentálne mam 175 a vazim 55kg.. takze asi tak. Doktorka mi to vysvetlila tak, ze to nebol tuk, ale voda, ktorú tato antika vo mne zadrziavala. Beriem Yadine a nepribrala som ani deko za 2 roky. A mila moja meggie moja gynekologicka TIEZ ked studovala si nevalala sunky pred telkou. Asi tolko.

meggie

to som este nepocula...zvalit takyto narast hmotnosti na HAK, cica nezer:) tuto HAK beriem uz 3 roky, ziadne problemy a gynekologicka mi ju bezproblemov predpisala aj ked mam len 22 a ta je myslim (dufam) vacsia odbornicka ako deniska. vela mladych bab z mojho okolia ju berie a OK. takze baby je to individualne, ako ktora na nu zareaguje...niekomu sadne to, druhemo to. ale vedlajsi ucinok v podobe +10 kil je trosku silna kava a nieco mi hovori, ze antika s tym nema nic spolocne

denissa

Triquilar je najhorsia antikoncepcia aku som kedy mala. pribralas om 10Kg behom 3 mesiacov, dotrhali sa mi prsia a koza na tele, mala som nalady jak svina nieco strasne. Su to vysokohormonalne tabletky ktoré sa davaju starsím zenam aby im vyrvnali hladinu hormonov. Cca vek od 40 rokov. Nedavajte si ich aj ked su lacne!

viktoria.p

ahoj, beriem tuto antikoncepciu uz 1,5 roka.nevynechala som ani jednu tabletku.dnes som mala dostat menstruaciu a nedostavila sa som z toho na nervy.poradte mi niekedy sa to stava alebo je to nieco vynimocne? dakujem

katka.gzd

to zalezi od toho ako si ho cala brat, ak si ho cala brat prvy den krvacania ako sa ma, potom mas ucinnost hned jak ti skonci menzes...ak si ho zacala brat jak ta napadlo, potom musis od prvej tabletky aspon dva tyzdne pockat, alebo pouzit aj kondom alebo inu barierovu antikoncepciu

jajana2

ahojky. ja som zacala brat triquilar tento mesiac prvy krat. a chcem sa opytat od kedy zabera... a aka je pravdepodobnost ze otehotniem ak ich berem tak ako mam ale nepouzivame nic ine okrem tabletiek??????????

katka.gzd

ja ho beriem uz cez rok, tiez nepozorujem ziadne vedlajsie ucinky, som s nim max spokojna....odporucam urcite...(hlavne som sa bala ze mi zabije chut na sex ako som pocula, ale ani s tym nemam problem...to bude ale asi frajerova zasluha..;o))

claudia

tuto HAK beriem uz 2 roky a nemozem povedat krive slovo, mozem ho len odporucit. nepribrala som, absolutne mi vyhovuje i jeho prijatelna cena...a ze je vraj pre starsie zeny? tak to asi tazko, ked ho ma nasadeny asi kazda mlada kocka, ktoru poznam. tablety su praveze trojfazove a napodobnuju prirodzeny cyklus...

aaaaa

po dlhom case je mi z neho blbo,hnusi sa mi trpat do seba tie hormony,ani chut na sex uz ni je taka..radsej to asi riskneme...