čípky z rakytníkového oleja + prípadne mumium

Príspevok v téme: čípky z rakytníkového oleja + prípadne mumium
Berwnic

Dobrý deň,

prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť, kde by som mohla dostať vyrobiť čípky zo 100% rakytníkového oleja?

Potrebovala by som to na chronický zápal krčka maternice.
Našla som si veľa stránok, kde o týchto čípkoch píšu, ale nikde nepíšu, kde by som si to mohla dať objednať. Už som bola aj v lekárňach,ale nevedeli o čom im hovorím.

Prikladám text z jednej web stránky: "Rakytníkový olej prípadne plus mumio má jedinečný protizápalový účinok. Vynikajúcou kombináciou pri liečbe gynekologických ochorení sú čípky vyrobené z rakytníkového oleja. Čípky je možné dať si vyrobiť v lekárni. Odporúčané dávkovnie je 0,5 g rakytníkového oleja a podľa potreby cca. pol tablety mumia na 2 g kakaového masla, príp. čípkovej hmoty. Jeden čípok zaviesť večer pred spaním po dobu min. 3 týždňov."

ďakujem

Berwnic

Olej mam, nepisala by som sem,keby to viem najst. Ja sa pytam na cisto len na tie cipky. Nevim ich nikde najst, v lekarni tiez o tom nepoculi. RNG nevies prosim ta pomoct?

Mesačný princ

A čo tak pozrieť na nete? Výrobky z rakytníka a tiež čistý olej mávajú v BIO obchodoch napríklad.

Berwnic

Mam problemy so zapalom krcka maternice. Sama som si to nevymyslela. Pijem preventivne kavovu lyzicku oleja z rakytnika denne ale nasla som,ze toto je ucinnejsia metoda na odstranenie zapalu. Avsak nikde sa neviem dopatrat,kde sa tie cipky vyrabaju.

huruju

Ked sa daju čipky tam dať tak aj kusok oleja rakytníka bez výroby čípok.Z ktorého mesta si?Možeš to jesť aj po
lyžičkach. To si ako vymyslela prevenciu, zo strachu?
Zvýš si imunitu stravou.Aby telo vedelo bojovať ked su nejaké ochorenia.