čípky z rakytníkového oleja + prípadne mumium

Príspevok v téme: čípky z rakytníkového oleja + prípadne mumium
Berwnic

Dobrý deň,

prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť, kde by som mohla dostať vyrobiť čípky zo 100% rakytníkového oleja?

Potrebovala by som to na chronický zápal krčka maternice.
Našla som si veľa stránok, kde o týchto čípkoch píšu, ale nikde nepíšu, kde by som si to mohla dať objednať. Už som bola aj v lekárňach,ale nevedeli o čom im hovorím.

Prikladám text z jednej web stránky: "Rakytníkový olej prípadne plus mumio má jedinečný protizápalový účinok. Vynikajúcou kombináciou pri liečbe gynekologických ochorení sú čípky vyrobené z rakytníkového oleja. Čípky je možné dať si vyrobiť v lekárni. Odporúčané dávkovnie je 0,5 g rakytníkového oleja a podľa potreby cca. pol tablety mumia na 2 g kakaového masla, príp. čípkovej hmoty. Jeden čípok zaviesť večer pred spaním po dobu min. 3 týždňov."

ďakujem

gugumalyindian

Raz to tiež z mojej strany bol pokus vyrobiť čípky s takýmto rakytom.a nepodarilo sa mi-tiež ani nikde zohnať v lekárni.
To je z internetu nájdené.
Tak sa skús nemilovať určitý čas.
Nemusíš stale nastojiť presne na tomto.
Ten sedací kúpel

Bubliii

Takže v lekárni povedali, že to nepredávajú alebo nevyrábajú? Teda keby si im doniesla tie ingrediencie, tak to nevyrobia? Možno by si to mohla skúsiť sama, ale neviem, neviem.. podľa mňa je múmio podvod, bohviečo si napcháš do pohl.orgánov.. a prípravky z rakytníka môžeš užívať aj orálne.

Berwnic

Prosim Vas citajte moj prispevok, napisala som,ze som v lekarni bola (dokonca v 3). A nevyrabaju to. A ja to mam uz viac ako rok tento problem. Nevstala som a nepovedala by som si, ze "ahaaa mam zapal idem spekulovat".

Normalne som pod dohladom gynekologa,ale ten mi odporucil len laktobacily a wobenzym na posilnenie imunity,ale nezlepsuje sa to,len je to stale rovnake, takze nastastie ani nie horsie.

Prosim Vas, citajte si cely moj text,alebo sa vyjadrite len ti, co viete,kde tie cipky z rakytniky dostat.

Dakujem

6cb

Ty to ten zápal cítiš alebo kto ti to povedal,šak sprcha stačí, teraz je teplo.samo to prejde dobre papaničko na zvýšenie imunity.a piť vyplavovať, nemusíš tam nič pchať.