Bolest noh..

Príspevok v téme: Bolest noh..
bolest

prosim vas,poradte niekto.strasne ma bolia nohy,cele lytka a akoby boli opuchnute.Su akoby strpnute,ale uz to trva dlhsie.bolest v lytkach,tazko sa chodi.ja sa malo hybem.nohy si vykladam ,ale uz to ani nepomaha.niekedy mavam aj krce v nohach,busenie srdca,pocit na odpadnutie.lytka su hrube a stuhnute.nohy stuhnute,aj ruky.co to je?dakujem

agina

Skus z rady Foot care maju taky pagatanovy gel, je vyborny na boplest noh, alebo potom z lekarne Lioton gel 100 000. Ale vsetky kremy a gely s vytazkom pagastana konskeho by ti malo nohy skludnit a uvolnit.

anna.martausova

Rada by som sa s Vami poradila o mojom probleme. Na chodidle v mieste tesne nad vnutornym klenutim chodidla je kosticka, asi pred mesiacom ma zacalo v tomto mieste bez zjavnej priciny (uraz atd.) intenzivne pichat. Bola som u ortopeda, dal mi tam opich, predpisal Veral, mala som pokoj tyzden. Potom sa bolest vratila v rovnakom mieste, rovnakej intenzite, o par dni som pozorovala ze koza je v tomto mieste ako odreta, nepamatam si nijaky uraz ci trenie, neominali ma topanky... Na to mi vo vnutri asi praskla cievka a miesto zmodralo, opat bez vonkajsej priciny, liecila som si hematom a odvtedy sa tato situacia samovolne opakuje v pravidelnych intervaloch. Kracam po ulici, bolest, chvilu krivam, modrina. Podobne pichanie pocitujem na rovnakom mieste aj na druhej nohe, ale tam nic nemodra. Podotykam ze moj otecko ma velke problemy s cievami na nohach, ja mam 35 rokov, nohy mam trocha tvrdsie z rana, kym sa rozchodim. Dakujem.

bolest

uz je s tymi nohami trochu lepsie.ale stale pocitujem take zvlastne pichania a trpnutie.vlastne to uz trva aj par mesiacov,nielen dni.vedel by mi niekto poradit,povedat aka je liecba takycho ochoreni??

vilo11

Nepchaj do seb ziadne magnezium, je to zbytcne, pokial je to ako popisyjes. Najskor je to s cievami, ked Ti opuchuju. Zajdi na pohotovost, a povedz ze to zacalo v piatok a sa to zhorsuje.

jmjaník

pravdepodobne ide o bolesti spôsobené chladom,v akupunktúru to riešime napichnutím jedného bodu na lýtkach,obyčajne stačí 1x

lea

No pohyb je zivot, takze aj tam mohol nastat problem. v kazdom pripade sa dopredu zbytocne netrap, tym nic nevyriesis. hned v pondelok navstiv lekara. vsak nato su lekari, aby Ti pomohli, tak to ber. ale si mladucka, tak to hadam nebude nic vazne. ochorenia zil su nebezpecne hlavne v starsom veku

bolest

lea-mam 21.praveze ani nie.pohybujem sa minimalne,az skoro vobec.normalne nemozem to ani citat,chcela som si nieco o cievach precitat.az mi je zle,nemozem,bojim sa.Ak s tym pojdem k lekarke,kam ma poslu,pripadne ake vysetrenia mi budu robit neviete?urcite si ma tam nechaju.a este ma vlastne casto boli aj hlava aj zle mi travi.ja sa v tom nevyznam,no doparoma,bojim sa.

ako a preco to vlastne vznika?vdaka za ochotu