Bolest noh..

Príspevok v téme: Bolest noh..
bolest

prosim vas,poradte niekto.strasne ma bolia nohy,cele lytka a akoby boli opuchnute.Su akoby strpnute,ale uz to trva dlhsie.bolest v lytkach,tazko sa chodi.ja sa malo hybem.nohy si vykladam ,ale uz to ani nepomaha.niekedy mavam aj krce v nohach,busenie srdca,pocit na odpadnutie.lytka su hrube a stuhnute.nohy stuhnute,aj ruky.co to je?dakujem

ajatolah

Pohyb noh je dolezity na krcove zily velmi pomaha aj joga noh a skuste cely rok vyst kazdy den tri krat hore schodmi na posledne poschodie.ale tie co nevladzete joga velmi pomaha natahovacie cviky na kolena a lytka a chodidla a jasne znizit vahu a viac stravy bohatej na vlakninu .

knaja

Napr. na krce je vyborny uzivat Stop krcom (horcik, vit.B), na cievy jest denne pohanku v roznych formach, jablk so supkou, citronovu vodu. Siposma, mavam presne to iste a pocit, ako keby som tam v chodidle pod prstami nieco mala ako kamen. Beriem serrapeptazu, tak hadam to prejde a tiez som si kupila vlozky do topanok. Tiez som mavala bolesti pod pravym kolenom, ale po artroskopii kolena (ale na druhej nohe) mi to preslo. Hlavne treba dodrziavat pitny rezim. Po operacii nam kazali cvicit jednoduchy cvik na prekrvenie kolena, mozno niekomu pomoze. Treba denne 100 az 200x. Nohu dvihat tak, ze spicku tahat k sebe, chvilku vydrzat a uvolnit a pustit. Staci zodvihnut15-20 cm. Da sa to robit aj v sede ci v leze.

polinka

DOBRY DEN, prosim o pomoc pri mojich bolestich noh.....popisem:
pod pravym kolenom mam, stiplave, pychave bolesti nemozem sa na to miesto ani opriet..... mam vnutorne aj vonkajsie zily,taktiez mi praskaju vo velkom cievky.... takze moje nohy vyzeraju ako po boji.... citim, ze mi bolest vyzaruje aj z chrbtice, ale bojim sa aby som nemala uspatu cievu.... mal niekedy nieto taketo bolesti? a co vam pomoho..... dakujem

vierka125

Tie kompresné pančuchy mám aj ja, tie predpíše a poradí každý doktor, mne pomáhali aj kostihojové zábaly na noc čo som si robila, a cez deň ráno a poobede premasírovavala priessnitzom na kŕčové žily

Heriet

Aj mňa bolievali lýtka, ale potom som začala nosiť kompresné pančúchy, vykladať si nohy aj počas spanku do vyššej polohy, a každý deň si premasirujem celé nohy bylinným balzamom s kostihojom www.bioteka.sk

jana23

mam velke bolesti noh v oblasti kotnikov uz 6 mesiacov.nohy ma palia,trpnu su to strasne bolesti,neda sa to vydrzat.bolesti mam cely den,rano sa zobudzam na silne bolesti,bojim sa vstat z postele,ze spadnem.chodim na akupunkturu,mala som uz 4-krat a este mam mat 2-krat.po akupunkture nasledujuce 3-4 dni nemozem chodit,som bez sil,je my na odpadnutie.takze neviem ci mi pomaha alebo nie.

rudolf1127

Prosím Vás mám strpnutý palec na pravej nohe,niekedy pociťujem bolesť od paty ažku palcu .Bol som u lekarov neurologa,ortopeda a aniologa nikto mi nič nenašiel.Neurolog napísal že mám neuropatyu.

Johnie

Ahojte
Mam 27 rokov.
Uz dlhsiu dobu pocitujem bolesti noh, od kolien dole k chodidlam. Je to akoby som pocitoval unavu a zaroven sa mi chce driemat, ale deficit spanku nemam.
Ale neni to ani zmenou pocasia. Nemal som v minulosti ziadne zlomeniny, ani len vyvrtnutia, cize by som mohol povedat, ze od toho sa to nemoze vyvyjat.
Uz ozaj neviem... Skusal som to, ci to nebude aj nedostatkom tekutin, ale tiez nie, kedze som mal ozaj dostatok a tiez som mal tu unavnu bolest noh.
Viete mi niekto poradit???
Dakujem