Bolest noh..

Príspevok v téme: Bolest noh..
bolest

prosim vas,poradte niekto.strasne ma bolia nohy,cele lytka a akoby boli opuchnute.Su akoby strpnute,ale uz to trva dlhsie.bolest v lytkach,tazko sa chodi.ja sa malo hybem.nohy si vykladam ,ale uz to ani nepomaha.niekedy mavam aj krce v nohach,busenie srdca,pocit na odpadnutie.lytka su hrube a stuhnute.nohy stuhnute,aj ruky.co to je?dakujem

[zruseny12]

ZORKA
moze to byt aj z nedostatku draslika,jec banany/ale aby boli zrele,ked maju na slupke cierne skvrny vtedy su dobre zrele.../
a k tym vlozkam...predpisal ti ich ortoped,alebo si si ich sama kupila,lebo lepsie je zajst k ortop.aby on posudil ake vlozky potrebujes...
tiez ma bolievaju nohy,tak viem ake to je...niekedy ich mam take slabe,ze nemozem ani chodit,podlamuju sa mi atd.

este k tym CIAVAM,mozno ich mas oslabene,tiez nedostatok mineralov a vitaminov/skus si kupit nejake doplnky,ktore ti posilnia cievi.../

mozes mat aj krcove zily VNUTORNE....je to tazke takto radit preco bolia...
dalsia pricina je TETANIA.../nedostatok vapnika,horcika...alebo mozno aj inych miner.a vitamin./

pako

daj si vysetrit tepny a zily na nohach ultrazvukom.Mozno mas usadeniny v zilach a nemas dobru cirkulaciu krvi co sposobuje stuhnutost a bolesti

zorka3

Bolesti noh,od kolien az dole bola som aj na cievnom vysetrení to je v poriadku aj na dezimetrickom vysetrení to je v miere nosím aj ortopedické vlozky od ortopéda aj tak ma bolia nohy uz nevem si radi, vedeli by ste mi nejako poradit ? Ak viete tak plosim vas píste.Dakujem za ochotu =)

smihla

Mam 15 rokov a trpim bolestami noh uz niekolko mesiacov uz poriadne ani von nechodim strasne ma bolia a citim sa stale ako keby som mala chripku a dlho na nohach nevydrzim.Niekedy ma z toho uz aj ruky bolia je to strasne.Bola som uz aj u doktora a nic mi nezistil..a z rastu to urcite nie je lebo sa mi zevraj uz rastove strbiny uzatvorili...mozte mi nejako poradit???dakujem

............................

taninka, zajdi s nim za ortopedom, moze ist o stacenu mohu, ma dobru obuv?zimna obuv casto sposobuje problemy, pretoze noha je casto stalcena, kvoli ponoztickama pancucham, pravdaze nohy musia byt v teple.a pozri , ci nema aj nejake pluzigiere alebo svrdnutu kozu.skor mu urob jemnu kupel noziek, nech sa uvolnia.a nema ploche nozky??

taninka

prosim radu,moj syn-2r.sa budi vnoci niekolko kratna bolesti noh,bolia ho chodidla najme na malickoch,davam mu brufen od bolesti,ale neviem co dalej inak ziadne problemy nema

m janík

anna m..aasi ide o sezonný úkaz,lebo v posledných 3-4 týždňoch sa mi vyskytli 4 takéto prípady(jeden je už úplne vyliečený,dvaja asi na na50% a jedna sa vrátila po dovolenke v Taliansku,kde si túto boľavú nohu natiahla-tu začíname od znova, akupunktúru robím vyše 30 rokov,ale s týmto som sa stretol prvý raz(asi ide o výrasky)k

RNG

Praskajuce cievy-treba vela antioxidantov. Roznych.
Vymenujem zopar: karotenoidy(zeleniny, farebne ovocia, hlavne cucoriedky, cierne ribezle)
anto a proantokyanidy(v zrnkach ovocia(hroznove semienka, cucoriedkove, malinove,cernicove, granatove jablka..),zeleny caj a zelena kava(polyfenoly), riasy:spirulina, chlorella, blue green algie,dunaliena salina,
Listy roznych rastlin, napr chlorogenicka kyselina a ginkolidy, pod
Dalej rozne ine:vitaminy A,C E
Alfa lipoicka kyselina ,CQ10, sylimarin, selen,vinpocetin, huperzin escin atd.
Silne doplnky na trhu:
vitamin E(400 IU)
vitamin C(esterC, 3 gramy)
extrakt z hroznovych semien(100 mg, 95%)
Gingko(500 mg, 25%)
Zeleny caj (500 mg, 45%)
alfa lipoicka kyselina (200-600 mg)
Vinpocetin(10 mg) (cirkulacia v mozgu)
Huperzin A(50 mcg) ( detto)
beta karoten(25000 jednotiek)(oci, koza)
Lykopen(10 mg)(prostata)
Lutein(10 mg)(oci)
Astaxantin(4-10 mg)
escin(krcove zily)