Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
m.

Ahojte, prosím Vás, aké probiotiká sú najlepšie. Viem, že tie, ktoré majú najviac živých baktérií, ale ja by som chcela konkrétne vedieť ktoré sú to,aby som zbytočne nevyhadzovala kopu peňazí za drahé neúčinné druhy. Skúsila som už všeliaké: Biopron, Super Dophillus, Acidophilus, Nutrilion B. Ja to beriem preventívne na zdravú mikroflíru, imunitu, proti kandide. A ešte by som sa chcela spýtať, nepoznáte nejaké v práškovej forme?

fialka358

Dobry den, ak Vam mozem odporucit, tak pre mna su najlepsie tieto www.pilulka.sk su aj chutovo dobre a na jazyku sa rozplynu. K tomu teraz je na pilulke v ponuke zvyhodnene balenie 30 +10 zdarma, co si myslim ze je super cena pretoze ja som ich kupila asi za 10 eur v beznej lekarni a bolo ich tam 25 :) -odkaz odstránený-

Defcon

Ale ved to je tak so vsetkym v tabletkach a v kozmetike. Vitaminy, mineraly, probiotika, prebiotika.......vsade vyrobcovia klamu. Vyrobia nieco v laboratornych podmienkach, hned to zmeraju ,pripocitaju k tomu statisticku odchylku, odchylku v meraniach, potom to zaokruhlia, samozrejme vsetko vo svoj prospech.
No a ked to vyrobia vo velkovyrobe, zabalia do plastu, poslu do skladu, potom to ide cez pol zemegule do europy, potom do dalsieho skladu, este jedneho skladu a potom niekedy do obchodu, kde to zas caka na zakaznika.
Takze o liecivom obsahu v tabletkach a kozmetike si nemusite robit vobec optimisticku predstavu. Dostanete tabletky, ktore v lepsom pripade neublizia a zafunguju aspon placebo efektom.
Zialbohu

MAJKOBIO

POZOR !! PROBIOTIKA !! CO VSETKO MUSITE VEDIET PRED KUPOU !!!
prepačte vidim že moj odkaz tu nepridalo , jednoducho ho nájdete na www.youtube.com a tam zadáte PROBIOTIKA - PRAVDA , POZOR ! malo by to byť prve video od uživatela BIOMAJO .

MAJKOBIO

POZOR !! PROBIOTIKA !!!
Tiež som potreboval probiotika ale chcel som nejake poriadne , tak som si všetko o tom naštudoval a všetko čo som zistil som dal do tohto videa: www.youtube.com
Je tam presný návod ktoré probiotika sú najlepšie , odporucam pozriet , aby ste sa nenehali okrádať , vela zdravia vam prajem . :)

jacobs-ka112

pri probiotikaách je dôležité hlavne to, kolko obsahuju aktivnych bakterii. ja som jedna z tych stastnycj, co ma antibiotika kazdu chvilu, tak som vyskusala neskutocne vela znaciek, ale vacsinu ib aprvy a posledny krat. mala som pocit, ze vobec nezabrali, nakoniec som s avsak dostala k Probiotikam od slovenskej genericy, a uplna bomba, antibitotika uz bez problemov zvladam

danica594

ja odporucam Regulatpro® Bio, nie su to priamo probiotika, ale obsahuju enzymy atd, je to tekuta forma, mne upravil travenie

sajfra

Ahojte. Ja mam taku otazocku, nech pozeram akokolvek, tym cislam "milion""bilion"lactobacil taky a hentaky" vobec nerozumiem :(
Brala som dlhodobo kedysi Probio-fix, ale neviem ci pomohli, skor myslim, ze ani nie...Teraz mam dilemu, co si vybrat, problemy s travenim nemam vobec, ale mam seboreu a tiez sa mi vyhodilo nejake reakcne akne (asi kvoli imunite) na dekolte a krku (mam vek 30+) Kozna lekarka mi len povedala, ze by som si mala nejake probiotika nasadit tak cca na pol roka, nespecifikovala presne ake. Tak sa chcem spytat, kto vie poradit, ako sa v tom vyznat, ktore by boli na takyto druh problemu vhodne? Chcem sa vyznat hlavne v tom zlozeni, lebo by som si kukla mozno nejake dobre aj cez zahranicne weby - nie len tie u nas v lekarnach.
Ak vie niekto poradit, budem vdacna :)