Rozdvojený, či nerozhodný (ve všem)?

Príspevok v téme: Rozdvojený, či nerozhodný (ve všem)?
MobyDick

Tak s tímto žiji celý svůj život. U mě je vše v dualitě. Už v dětství a mládí jsem měl problémy se k něčemu pořádně upnout, vždy jsem měl problém se rozhodnout proto, či pro ono, a proč? Viděl jsem výhody jednoho a nevýhody druhého, vždy mě na něčem přitahuje něco více, než na tom druhém. Jako dítě jsem se chtěl učit hrát na různé hudební nástroje, a výsledek je, že jsem nic pořádně nedokončil, a s výjimkou zpěvu, jsem u ničeho nevydržel déle, než půl roku. A škola, stejný problém, nejenom, že mě nebavila, ani potom jsem nevěděl, pro kterou se pořádně rozhodnout a oborů na vysoké škole, které mě zaujaly, bylo dost, leč ani v tomto jsem nedopadl dobře, zase jsem nic nedokončil.

A teď citlivé téma, ani v sexuální stránce to není se mnou lehké, a bohužel i zde je to asi nejednoznačné. Líbí se mi bohužel jak muži, tak ženy. Tak abych se z gaye překvalifikoval na bisexuála, či pansexuála, jak je to dnes moderní. A to už jsem chtěl věřit tomu, že prý bisexualita neexistuje, že si to gayové jen namlouvají? Je možné, že jsem více zaměřen na jedno pohlaví, ale co funguje na 100 %, svět je složitý, a ten můj dualitní, či duální pohled na realitu často selhává. Jako bych byl nějaký hermafrodit, zní to možná směšně, ale je to tak, jako by ve mně bylo něco z ženy, i z muže. A s tímto žiji, není to lehké. Mám si celoživotně házet mincí, anebo jen tak slepě se hnát životem, já spíše o všem přemýšlím, a málo žiji. Co se mnou je? Chci to změnit, ale mohu vůbec? Nebo mám prostě přijmout že takový jsem a žít podle toho, ale to bude podle toho také vypadat! S aktivitou to nemá nic společného, to už se dávno chystám, a teď mi začnou v životě probíhat změny, a snad i k lepšímu.

MobyDick

Laila 0pp: nechtěj, abych ti tady dal seznam témat, které jsem zde založil, a klidně si je můžeš vyhledat, zjistíš, že se mýlíš. Navíc ani nejde o názvy témat, já tam řešil společně s ostatními i věci nesouvisející s názvem příspěvku.

Řeším ty věci proto, protože mi to pomůže se k těm věcem přinutit, navíc si rád poslechnu různé názory, i když se přiznám, o některé vážné moc nestojím, nemají pro mě význam. Zahraničí je stále otevřeno, já to zatím nechal tak, však se uvidí.

Nevím co ty vadí na tom, že tady něco píšu.Tady se v podstatě u každého opakují příspěvky, takový je život, až tak moc se nelišíme.

Laila 0pp

Ty ale riesis v kuse jedno.Len zmenis slova a nazov temy.Si sa nedavno pytal na pracu,uz predtym v inej teme ti ludia napisali,ze mas skusit cudzinu.Este si neni pripraveny bola tvoja odpoved.Ty mas na vsetko odpoved.Ale za chvilu si zalozil temu kam mas ist pracovat.
A nema nikto reagovat?Si na fore kde ludia reaguju na co chcu.Ty ale potrebujes len palec cmulat.A ked ti ho zakazdym niekto strci do pusy,vtedy si spokojny.Pohojdat,pocmulat,uspat.

MobyDick

Jako nechci nic říkat, ale já tady téměř nepíšu, tak o co vám jde? Až ten problém vyřeším, tak o něm nebudu psát, stačí. Píšu to proto, že třeba má někdo podobné problémy, anebo se s něčím podobným setkal, takže se uklidněte.

MobyDick

Pro ty, kteří chcete psát podobné nesmysly, jako že se nudím apod. laskavě na téma nereagujte, houby víte o tom, co já cítím, prožívám, apod.

To není žádná analýza hergot, to je můj život. Téma si zakládám podle toho, co mě právě zajímá, co řeším, a toto je mé ústřední téma.

Takže reagujte vy, kteří mi k tomu máte co napsat.

MP: nerozumíš tomu, co píši, můžeš se to snažit jen pochopit, ale nepiš mi nesmysly, že se nudím, ano.

Laila 0pp

No toto uz ale naozaj normalne nie je
MP a neviem,,,suhlasim
Tento chlap zaklada temy pri vsetkom co mu v momente prejde hlavou.To je uz co?Nestaci jedna tema,ani päť,v kazdej rozoberat to iste,len nazov temy rovnaky.A s kazdym kto mu zareaguje,ked mu aj vynada,aj to rozoberie.
Ti niekto napise,ze to nemas v hlave v poriadku a ty zalozis temu,ze mas problem s hlavou.Noe,nebudem viac reagovat,pretoze ty si nekonecny pribeh.Ako male decko,ktoremu povie clovek,ze nemoze a ono bude dookola...a preco?Lebo sa neda...a preco?Lebo...a preco?Ty si nesamostatny ze sa ides na fore pytat aku pracu mas vykonávať?To uz co cakas ze ti napisu?Veď ides naraz dve temy len s jednou osobou.A aj na mna budes reagovat slohom ktory nebude mat konca.
Mas psychicky problem.Nic viac.Nudis sa a si neschopny zivota.Na kazdy tvoj prd potrebujes pochopenie a povolenie.
Dovidenia

neviem111111

suhlasim s mp. na kazdy svoj prd zakladat temu. nezazil si poriadne problemy, ked nonstop sedis tu a analyzujes kazdy milimeter svojho zivota.

MobyDick

Angelika3: ahoj, asi máš pravdu, něco ve mně z té ženské je, i v dětství jsem měl dost jemné rysy, ale dnes jsem muž, kastrát, to je trochu přehnané, vím, je to nadsázka, hlasem rozhodně nejsem kastrát, mám hodně hluboký hlas-paradox. To je možná takový ezoterický pohled na realitu, ale budiž. Jsou prostě dominantní žena a dominantní muži. Třeba já nejsem zase tak submisivní, a jsem i dost agresivní, když mě někdo vyprovokuje.

Máš pravdu, mám rád silné a inteligentní ženy, ale to platí i o mužích, mě ta dominance alespoň u některých dokonce imponuje, ale ne u všech, já neuznám špatnou a hloupou autoritu, to není autorita!

Na toho autora se podívám.

Angelika3

Ahoj, ja si myslím, že si chlap, ktorý má príliš rozvinutú ženskú energiu. Si vlastne taký kastrát (sory). Ženská energia je práve taká- nerozhodná, mäkká, nič poriadne nedokonči. Chlap plný mužskej energie je naopak presne zacielený, asi ako jeho penis :-), rád rozhoduje, veci dokonči. Každý máme v sebeaj mužsku aj žensku energiu, ale ty ju máš akoby rozvinutú presne pol na pol.

Ty si skrátka aj to, aj to, preto ťa vlastne priťahujú aj muži aj ženy. Opačné póly sa totiž vždy priťahuju, to znamená mužský a ženský pol su opačne a priťahuju sa, ale napr. aj nerozhodný a "slabí" muž bude priťahovať rozhodnu a "silnu" ženu a takyto ľudia sa dávaju dokopy. Nerozhodna žena sa nebude veľmi priťahovať s nerozhodnym mužom.

Ja som o tejto mužskej a ženskej stránke čítala knižky od Davida Deidu, má ich viac, napr. Cesta pravého muža.

Mne tieto knihy dali veľmi veľa a naučila som sa veľa o sexuálnej energii, čo sa mi v praxi a pozorovaním potvrdzuje, takže pomohlo mi to pochopiť čo som akosi nechápala :-)